Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosím o pomoc s Filmem


DaVvE

Recommended Posts

Presunte to někdo, je to v PC téma.

Insidious (taky takové PA..., ale rozhodně několkrát lepší - oproti tomu je Paranormal Activity sračka, což taky je :D )

Osvícení

Witchboard

Prokletí Salemu

Ospalá díra

EDIT: David32 byl s Insidious o jednu minutu rychlejší :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bargud: no a co že je to v PC sekci? Vidíš tu někde sekci "TV a filmy"? :D Pro autora topicu: musí to být nutně s duchama?

No co takhle sem: http://console-forum.net/forum/22-ostatni-diskuze ? :)

Jinak sekci "TV a filmy" nevidím..., ale vidím FILMY a seriály: http://console-forum.net/tema/52327-filmy-a-serialy :D

Klidně se někdo může na něco zeptat tam..., jako jiní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je i PA2: Tokyo Night a Paranormal Entity 2, bohužel obojí bez titulků. :( Podobný je třeba The Tunnel, Klíč nebo Záhada Blair Witch, ale to nejspíš znáš. Pak Čtvrtý druh - viděl jsem na něj ukázku která mě neuchvátila, takže jsem celej film nekoukal, ale třeba tobě by se to mohlo líbit. Pak je ještě dokumetární film kterej je o holce co se utopí v jezeru a následně se jako duch bude zjevovat rodičům, bohužel název si nemůžu vybavit. Další podobný kousky mě nenapadají, ale vím že se natáčí PA3 a Grave Encounters, se teším!

Jinak další dobrý horory jsou třeba Dětská hra, Hellraiser, I Spit on Your Grave, Noční můra v Elm Street, Orphan, Spolubydlící a našly se i další, ale nemůžu si je vybavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RaZzeR: Děkuju, o těch ostatních PA jsem ani netušil :O škoda že těch titulků ://. A těším se na PA 3 jako malej kluk, děkuju.

V0ndy: Jo SAW moje přítelkyně absolutně miluje a já to zase nemusím :D Mě se z toho špatně nedělá, takže mi to nic neříká :D I tak děkuji :)

Btw: Mám rád horrory co jsou na psychiku hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu