Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novy čip> Terminatoři již zítra?


KOSScz

Recommended Posts

Zdravím. našel jsem tento odkaz na novou technologii. Prej vymisleli čip ktery bude mislet jako člověk. Co mislíte. Ujme se to? Nebo po světě budou chodit a lítat terminatoři? A pomůže na ma sarah konorova? xD

Odkaz> http://www.novinky.cz/internet-a-pc/242226-myslici-cip-otevira-cestu-k-pocitacum-ktere-budou-umet-predvidat.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co řveš na nás? Kolik, že jsi psal, že ti je, 17? Tvý příspěvky jsou na úrovni někoho z 6tý třídy ZŠ. Pokuď máš takovejhle přístup i v reálu, tak s tebou musí ostatní dobře vyjebávat, kord od 18 kdy už zodpovídáš sám za sebe. Měl by jses nad sebou zamyslet, hlavně pro svoje dobro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře. ale ale celou dobu co tu jsem regly na tomhlens foru tak mě furt s tím otravujete... Tak alespon 2 tidny pauza...

E:// No to je už jedno se o tom nebudu dohadovat. Si to vyřeším jinak :D Možna otevřu prvni stranku češtiny ze 7dme třídy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo aby jste tu řešili inteligenci čipu tak řešíte inteligenci KossCZ , buď to zamkněte nebo už to serte , takhle si dělat srandu z něho :lol:

Jenže ono není moc co řešit. Z článku vyplývá, že se inženýři snaží sestavit procesor na bázi neuronové sítě. Nejsou první, ani poslední. Pokud by se to opravdu povedlo, zprávy o tom by byly všude, nejen na Novinkách, o jejichž kvalitách se dá docela hodně diskutovat. Prostě nic, nad čímž by se dalo vzrušovat.

Naproti tomu lidi jako KOSScz si o vtipy na jejich adresu přímo říkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu