Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Official Wireless Stereo Headset


pitbu2l

Recommended Posts

Ahoj , s handsetem jsem moc spokojený. Jen mě trochu štve dobíjení. Výdrž baterie cca 7-8hodin je dobrá o to nic. Ale dobíjet přes konzoli mi přijde nešikovné. Na ostatní ovladače jsem si koupil nabíječku. Když přestanu hrát vypnu PS , strčím ovladač do nabíječky a pohoda. Ale sluchátka musím nabíjet přes zapnutou konzoli. Zkoušel jsem nabíječku z navigace (teda měl jsem mrazení v zádech , že sluchátka poškodím) ale ta nefunguje. Nemáte nějaký typ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , s handsetem jsem moc spokojený. Jen mě trochu štve dobíjení. Výdrž baterie cca 7-8hodin je dobrá o to nic. Ale dobíjet přes konzoli mi přijde nešikovné. Na ostatní ovladače jsem si koupil nabíječku. Když přestanu hrát vypnu PS , strčím ovladač do nabíječky a pohoda. Ale sluchátka musím nabíjet přes zapnutou konzoli. Zkoušel jsem nabíječku z navigace (teda měl jsem mrazení v zádech , že sluchátka poškodím) ale ta nefunguje. Nemáte nějaký typ ?

Nenechávám zaplou PS3 jen na nabití sluchátek. Radši vezmu USB prodlužovák a "vrazim si při hraní drát do hlavy". Není to často, zdířka je zezadu a kabel nikde nepřekáží, takže se to nechá vydržet. Ale hlavně dobíjím z PC, to běží dost často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za radu.Noťas už mě taky napadl. Nabíječka na mobil bude lepší. Problém je v tom , že všichni v rodině máme Nokie a nabíječka nemá USBčko.Jaké telofony (značky) se nabíjí přes USB ? Ale to se dá snadno zjistit na netu. Tak jen kdyby chtěl někdo poradit. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor dnesni mobili pouzivaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , jo tak to je jasňočka , že mini USB. Jenže jsem včera zkoušel sluchoše připnout na noťas (když byl zapnutý:wohow: ) a sluchátka se začla nabíjet - rozsvítila se červená na mikrofonu ale stejně jako u nabíječky z navigace zhasla. Když je připojím ke konzoli tak kontrolka svití po celou dobu a zhasne až když jsou redy.

Tak si myslím , že se nenabíjí. Nebo je to tak , že se nabíjí ale protože zdrojem není konzole tak dioda zhasne? To by potom mohla fugovat i nabíječka z navigace.

Výstup 5V - je na sluchátkách i na nabíječce.

Mám ještě jeden dotaz: ve předu po levé straně je regulace -sound-voice - s tím když pohnu tak se mi ztlumí zvuk . Ale já myslel , že se tím reguluje zvuk jen v případě , že z někým komunikuju po sítí a např. hudba která běží z konzole se reguluje tím zadním ovladačem. Tak jak to je ? Ještě jsem to nezkoušel po síti při komunikaci s někým jiným ale když hraju offline tak oba dva zvukové fungují stejně. Jsem asi lama když si koupím trpaslíka tak mi do tejdne vyroste , tak bych se nedivil , že mám vadná sluchátka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Add nabíjení , já je nabíjím z USB z televize, která je stejně skoro furt zaplá.

Jediné s čím mám problém, je že špatně slyším ostatní lidi ve hře (BF3) Master volume musím mít skoro úplně na 0, abych kamarády slyšel. Máte to taky tak? Nebo mám něco špatně já?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Add nabíjení , já je nabíjím z USB z televize, která je stejně skoro furt zaplá.

Jediné s čím mám problém, je že špatně slyším ostatní lidi ve hře (BF3) Master volume musím mít skoro úplně na 0, abych kamarády slyšel. Máte to taky tak? Nebo mám něco špatně já?

si nastav hlasitost hlasů ostatních hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na sluchátkách máš dva potenciometry, jedním šteluješ hlasitost zvuků ze hry a druhým vyvažuješ úroveň voice chatu.

Aha já měl za to, že ten druhý je polohový:( Buď jen zvuky, nebo oboje, nebo jen hlasy. Nějak jsem si nevšiml, že je to posuvné :)

Děkuji moc za upozornění, večer vyzkouším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Mám otázku k těmto bezdrátovým sluchátkám

Sony pulse wireless stereo headset elite edition

Jak funguje bezdrát? Musím zapojit adaptér do tv, nebo se jen jednoduše nasadí a samo se to spojí přes bluetooth s konzolí? Jakou s nima máte zkušenost?

[h=2][/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu