Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit zda je karta FAKE.!?


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 479
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

j tak eloader mam ale na jedný strane mam ten tester zobrazenej ale na druhy jak je tam ten pullitr tak tam mam not homebrew :) a nevim jak to spustit ... jenom m tam problikne nákej BOOT nemam tam nekam nahrát nákej BOOT ? jen sem tam vlozil ten eLoader zadnej BOOT sem tam nedával :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nejsem MEGA LAMA, ale i přesto mám problém. Všechny homebrew mi jedou, mám PSP-Slim CFW 3.80M33-5 a obě složky na test jsem zkoušel dávat jak do GAME tak do GAME150, ale když chci program zapnou tak mi vyskočí hláška: game could be started (8002014C). Neví někdo prosím co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nejsem MEGA LAMA, ale i přesto mám problém. Všechny homebrew mi jedou, mám PSP-Slim CFW 3.80M33-5 a obě složky na test jsem zkoušel dávat jak do GAME tak do GAME150, ale když chci program zapnou tak mi vyskočí hláška: game could be started (8002014C). Neví někdo prosím co s tím?

přes Eloader..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, spustil sem si ten tester, normalne mi nabehl test, ale kdyz skoncil(alespon myslim ze skoncil) tak se mi nic nevypsalo jenom cerna obrazovka a ani MS nepracuje, pouze mi sviti power diodka. Co to ma bejt?

EDIT: Hops, tak mi to jenom vyplo displey kvuli neklikani :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po ctvrthodine badani, fw 3.71 M33, do slozky ms0\psp\game jsem nahral obe slozky testeru karty, nahral e-loader a pres e-loader pustil. Umisteni programu na test karty do slozky game150 hazelo chybu "not homebrew" v e-loaderu. Projelo mi to v pohode, jen nevim, zda mam ci nemam fake, cteni nekde kolem 10, zapis 2 MB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po ctvrthodine badani, fw 3.71 M33, do slozky ms0\psp\game jsem nahral obe slozky testeru karty, nahral e-loader a pres e-loader pustil. Umisteni programu na test karty do slozky game150 hazelo chybu "not homebrew" v e-loaderu. Projelo mi to v pohode, jen nevim, zda mam ci nemam fake, cteni nekde kolem 10, zapis 2 MB/s

a je to sony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mam sony high speed 1GB a je to fake. To na--re.

trochu stupidni otazka si ju vyzkousej ne? a zbytecne nespamuj mam fake nebo ne ja ti tady napisu ze mam sandisk 2GB a sandisk 1GB a jedna je svetle modra a druha je tmave modra ktera je fake? no ani jedna a vis jak to vim zapnul sem mozek a pak tu aplikaci a z toho vyplynulo ze ti co ctou tak se dozvi vic vis staci si precist prvni stranu ane dojit a nechat se obskakovat musis si taky neco precist nez to budes vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu