Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Povidani o PS3 pro ty co uvazuji o koupi


WoKo_O

Recommended Posts

já jen doplním, že hdd jde vyměnit u obou PS3

co se týče ovladače a fps her.... kdyby ti přece jenom vadil origináílní ovladač od PS3, tak můžeš dokoupit např toto: http://www.splitfish.com/?uid=4nkpfqinh2cvv3t0

jo ještě zvuk..... z ps3 dostaneš 5.1 zvuk pouze pomocí HDMI kabelu, nebo kabelu optickýho..... pokud má voje reprosoustava k PC jeden z ěchto vstupů, tak je to OK... pokud ne, doporučuju např Logitech Z-5500.... mámje a jsem plně spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 287
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ok...neslibuju si od PS3 moc?? super grafiku,super hry... neni lepsi PC

neslibuješ - je to vyladěný stroj :D

pc hraní je jiná kapitola, pro mne s konzolami neslučitelná, do ps3 hru prostě prdneš a hraješ a bavíš se :D

taky mi unika jestli na ten HDD hra instaluje ci nikoli... nebo kolik zaberou data z hry na HDD

jen málo která hra si instaluje větší objem dat na ps3 hdd, na tento se hlavně ukládaj save pozice hry a její patche, tyto data průměrně zaberou minimum, dále pak hry, dema a videa stáhnuté z psn

...uz se to tu tez urcite resilo, ale je jedno odkad se kupujou hry, UK, DEU, USA...?

je to jedno, hry jiných regionů jedou, akorát pak musíš zvážit otázku downloadable content u her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...uz se to tu tez urcite resilo, ale je jedno odkad se kupujou hry, UK, DEU, USA...?

U PS3 mužeš kupovat všude....

A určitě budeš spokojen....

Jen co mě štve že je PC v mnoha ohledech grafiky u multiplatformových her lepší než PS3/Xbox360 Hlavně teda kvůli rozlišení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak grafárna u her je pěkná ale když si prostě koupíš titul který je i na PC COD5, Mercenaries 2 tak to většinou je nic moc jsou samozřejmě výjmky a to Assassins Creed a takový , jak tady někdo psal srovnat s PC se to nedá PC se mi zdá uplně jiný a u PS3 takový odpočinkový u PC moc přemejšlíš :D na PS3 drtíš tlačítka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdyžtak když si budeš kupovat hry tak nedávej jen na odborné recenze od profíkuu IGN,Gametrailers a tak určitě se mrkni to jo ale najdi si taky kde to hodnotí prostě lajk a bere to jako hráč třeba Brutal Legend je hodnocenej 6/10 a jako obyčejnej hráč si tu hru užíváš a zas naopak koupíš si titul za 1500 hodnocenej 10/10 a je to bejkárna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdyžtak když si budeš kupovat hry tak nedávej jen na odborné recenze od profíkuu IGN,Gametrailers a tak určitě se mrkni to jo ale najdi si taky kde to hodnotí prostě lajk a bere to jako hráč třeba Brutal Legend je hodnocenej 6/10 a jako obyčejnej hráč si tu hru užíváš a zas naopak koupíš si titul za 1500 hodnocenej 10/10 a je to bejkárna

dyž to dostane 10/10 tak to bejkárna určitě nebude :D a spíš než fanouškovský recenze (to sou občas neskutečný výlevy...) se mrkni spíš na průměrný hodnocení ( gamerankings.com ) nebo videorecenzi ( gametrailers.com )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky vsem za nazory... js zas o neco bliz PS3, chtel js novej kompr...ale kdyz si vezmu grafarna 6tis...procesor 5.... a pak to stejne bude zas sapat.... se mi do toho nechce...chci vzit neco, vrazit tam dvd a hrat...nez se s necim mrcasit....

resim jestli 120gb hd mi bude stacit... vlastne jeste js nepochopil..divX filmy to prehraje primo z dvd, nebo se tam musi nakopcit??

da se hrat i online..nebo to je nejak omezeny???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš tam hodit normál DVD formát, nebo AVI a v pohodě ti to přehraje rovnou z DVD. Online se hrát dá ale samozřejmě hra musí podporovat mulťák a to už jich hodně her podporuje takže to funguje akorát musíš mít napichlej kabel nebo přes WIFI do PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je fakt mě třeba přijde jako totální pičovona assassin creed a spoustu lidí to baví stejně tak modern warfare 2 to jsem třeba nehrál ale takový střílečky to je prostě pro mě mega sračka a lidi to kupují a paří jak o život ser na recenze hru si musíš oznámkovat sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zna nekdo shop prodejher ?????

Ten pátek 13. má na tebe fakt divnej vliv :P .. zname a radsi odtamtud nic nekupuj..!

Je o tom tady i topic, sou to arogantni lidi, lakaji na dobre ceny ale jsou to takovy radoby obchodnici.. staci si trosku postezovat a vyserou se na tebe! nic odtamtud neber ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem to tady nekde psal...cestlice (praha) predelavali electroworld a pri ty prilezitosti tam prodavaj haldu veci za zlevneny ceny...(viz letak)

a mimo jine i ps3,250 gb + fifa 10 za 6999..

takze za tuhle cenu jsem to koupil, i kdyz jsme puvodne planoval ps3 az na jaro...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu