Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Muška zalezlá v displayi.


jura555

Recommended Posts

Zdravím, stala se mi kuriozní věc. Zapnu notebook, a koukám jak mi pochoduje po displayi muška. Tak jsem se ji pokusil sundat, ale poté jsem zjistil, že je zalezlá přímo v displayi, a vesele si tam pochoduje. Snažil jsem se ji zahnat mačkáním pryč, ale kousek před koncem displaye, jsem ji omylem zamordoval, takže teď mám mrtvou mušku uvnitř LCD. Nevím co s tím, fakt mě to tam štve, a vůbec nechápu, jak se tam mohla dostat, ty vrstvy jsou přece na sobě nalepené... Stalo se někomu něco podobného? Jak jste to popř. řešili?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a kdyz se tady o tom tak bavite (nechci zakladat novy) vycistil sem ntb rano a vecer uz koukam ze je neco jako orosený (píčovina :lol: ) čím čistíte display?

(stejnou vec sem mel na psp takovy bili tecky)

Jsou na to hadříky a vodička speciální, koupíš v každém elektru, ale já prostě utírám monitor jemně jemnou látkou (kus co jsem někde vyhrabal něco jako hadr ale jemnější)

Danfri, tak si může ochočit zbylé členy rodiny po mušce a oni pro to tělo zaletí :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu