Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

> Jak se úspěšně chránit proti BANU na Live ? <


DyTik

Recommended Posts

zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je tady někdo kdo má flash xboxu a hraje na xbox live online xgd3 hry a nedostal ban? :-D.. a dále bych se chtěl zeptat jeslti můžu dostat ban ikdyž nehraju na xbox live ale jsem na něm připojený kvůli internetu exploreru a kvůli stahování demíček, díky za odpověď :-)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak asi neumím hledat, pár dní to tady pročítám a postačující odpověď sem nenašel, ohledně hraní na xbox live s flashem jsou tady starý příspěvky a nedočet sem se nic ohledně xgd3 her a dočet sem se že Lt 3.0 je prý zatím nezjistitelný ale jak říkám tak to sou staré příspěvky a rád bych se dozvěděl nějaké aktuální info ohledně toho jestli se dá stále s Lt 3.0 hrát na xbox live a nejlépe od někoho kdo má vlastní zkušenosti... a za 2 odpověď na to jestli můžu dostat ban když využívám xbox live na stahování demo a na internet explorer a né na hraní her online tak to sem vůbec nikde nenašel... a navíc mám xbox chvíli takže jsem začátečník a všem děkuji za nějaké info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za odpověď .. a ty to takhle deláš?, já se totiž všude dočtu jak se to má dělat, ale už nikde žádny klady(např. že to opravdu několik lidí takhle dělá a že nedostali ban, a to jestli můžu dostat ban když jsem přihlášenej na livku jen kvůli stahování a netu a nehraju online to nevíš jak to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě můžeš.Prohřešky z dřívějška jsou zaznamenané v konzoli a až připojením se vykonají. Jestli v ten moment budeš hrát originálku nebo zálohu s tím pak nebude souviset.Co nedělat tu už psal Karel IV - hrát před vydáním, nezkontrolované kopie atd. Jinak ti tady samozřejmě nikdo nemůže dát kompletní výčet toho podle čeho MS banuje,překvapivě to nezvěřejňují

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Ahoj, taky bych potreboval radu / vedet nazor. Tchan ma stary Jasper, hned po koupi udelan flash 2.0, update DS na 8599 a a nic na nem nebylo hrano, lezi ve skrini... Kdyz ho budu chtit pouzivat na origosky a na live musim nekde nechat udela "unflash" nebo staci do xboxu nahrat novy dashboard?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu