Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ve škole nejde fb


Wind

Recommended Posts

Zdravim, mám takovej "závažnej" problém :lol:

Vš škole nám ty svině blokly fb, že prostě nejde ta stránka otevřít. A ten ♥♥♥♥♥♥ nám tam celou hodinu pouští nějaký videjka o ničem a věcech kterým už dávno znám, tak projíždim net, ale když už ani ten trapnej fb nejde tak se tam docala nudim. Slyšel jsem že je nějakej hack, že něco napíšu za adresu a zaktualizuju a pak to pujde. Nevíte náhodou jak to funguje? :D Jestli ne, nic se neděje ale na těch kompech je to fakt zabitý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nefunguje to stejně :// ani přez stránky jako je hidemyass to nejde, prostě to nejde :D Nějaké další nápady?

Ani přez google translate, kdo vymyslí nějajkej způsob je pán ;))

Když jsem byl na základce tak nám udělali to samé, stačilo napsat nějakou IP adresu a přes ní být na fb... , ale nepamatuju si ji ;) zkus pohled na googlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem tak hledal snad všechno, byl bych moc vděčný kdyby jste sem hodily jak to funguje s tou ip adresou, už dneska sem prohrál nugátovej koblih když sem říkal že to rozjedu a nerozjel :D A to si nemůžu dovolit, tak sem hodte pls něco co 100% funguje, děkuju :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Any rada nad zlato :lol: pojmy znám ale fakt jsem to nepochopil, ale díky :D

A obávám se že když nejsem admin tak to asi nepude. A s tou IP adresou to taky nevidim moc nadějně, sice jí zadám ale pak se načte normál FB kterej obecně v tý škole nejde, ale moc díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento počítač \ C \ Windows \ System32\ Drivers \ etc \ hosts (otevřít v poznámkovém bloku) \ ctr+a \ delete \ uložit. A pokud to máte zablokované takhle, což si myslím,že máte, tak si pak můžeš na FB, i na všechny ostatní stránky, které máte zablokované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LoL to je závažný problém že to máte ''jen'' bloklý ? :D my máme v PC učebnách kamery a sledujou všechny stránky který projdem to je závažný problém :D

kam to chodíš na školu? :D kvůli FB nám blokli skoro všechny stránky fungujou jenom stránky jako centrum, seznam nebo eurofotbal(díky bohu) na google si nemůžu ani stáhnout obrázek, co mě ale nejvíc se*** je že nefunguje super.cz :D na FB se chodí přes školní wifi na mobilů/ipodů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LoL to je závažný problém že to máte ''jen'' bloklý ? :D my máme v PC učebnách kamery a sledujou všechny stránky který projdem to je závažný problém :D

no u nas zas sledujou dalkove (obcas) ale jakmile tam neco nakopirujem tak varovani,dutka,podmineni vylouceni :P :lol:

+ucty jako studentu kontrolujou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My mame svoje ucty na vsech PC na skole :D a kdyz ztratim heslo a nekdo mi tam udela bordel tak mam za to pruser ja..to jsou cu*ky co :D...chodim na normalni skolu neni nicim vyjmecna ale spis vyj*bana :D..nám stránky fungujou ale sledujou to dálkově-pár jich je zablokovaných a jsou tam kamery takže když se dotknem displeje prstem tak máme dutku a kupujem nový monitor xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) ve škole se učte a nechoďte na fb

Pokud jste tak závislí že to bez toho nevydržíte tak nejjednodušší bude

2) free webproxy , například celkem rychlej http://s5.proxyssl.info/

dnesni modni vlna vyzaduje: pokud nejsi behem hodiny aspon 3x na FB, nejsi cool :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) ve škole se učte a nechoďte na fb

Pokud jste tak závislí že to bez toho nevydržíte tak nejjednodušší bude

2) free webproxy , například celkem rychlej http://s5.proxyssl.info/

Mě o FB nejde tam je stejně přes den nuda protože tam nikdo není.... StefiCZ: .....to ještě když nebyly nový učebny tak taky vpoho vše šlo taky :D..

PS:Suchac500:No jo chodí tam každy neoriginální k*t a proto já jsem něco v půli..xDD chodím i na FB ale chodím i na twitter a G+ :D + No jo modní vlna to možná vyžaduje ale nevím jak hacknout kameru xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stefi nechces tam spustit muj keylogger (virus :D ) nejlip na všech :lol:

prave ze u nas by ty kamery nebyly spatny ptz me sere ze jdu na IT skolu a nefunguje na myši kolečko aaaaa to je fakt k posrani to at si tam nosim svoji

btw jsem na Trebesine v Praze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento počítač \ C \ Windows \ System32\ Drivers \ etc \ hosts (otevřít v poznámkovém bloku) \ ctr+a \ delete \ uložit. A pokud to máte zablokované takhle, což si myslím,že máte, tak si pak můžeš na FB, i na všechny ostatní stránky, které máte zablokované.

Jo to nefunguje, to už jsem dneska zkoušel, jinak fakt moc děkuju za rady, nečekal jsem jich tolik, neříkejte mi že ani jedna z těch píčovinek nebude fungovat, ale maji to tam tak bloklý že bych se ani nedivil, ale ještě jednou díky všem :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to nefunguje, to už jsem dneska zkoušel, jinak fakt moc děkuju za rady, nečekal jsem jich tolik, neříkejte mi že ani jedna z těch píčovinek nebude fungovat, ale maji to tam tak bloklý že bych se ani nedivil, ale ještě jednou díky všem :))

Tak jestli ti nefunguje tohle, tak to máte bloklnuté přímo na routeru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu