Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ve škole nejde fb


Wind

Recommended Posts

nemáš mobila nebo co? a měl jsi to udělat chytře na začátku roku - já jsem vždycky první hodinu vyklopil na učitele, že stejně vim víc než on a že si prostě budu celou hodinu informatiky dělat jiný věci do školy...no a po několika otázkách co mi dal, jsem měl celej rok pokoj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jeste mne napadlo - koukam, ze mas net od O2 - tzn. mas verejnou IP adresu. Muzes si doma rozchodit VNC server a pro jistotu ho hodit na port 80 (kdyby blokovali ostatni porty). Na routeru doma si ten port prenatuj, nech zaplej PC/notebook a ve skole si stahni nebo z flashky spust vnc portable klienta a pripoj se domu na vzdalenou plochu (VNC) a pak si muzes delat co chces :) Mozna nejsnadnejsi reseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste mne napadlo - koukam, ze mas net od O2 - tzn. mas verejnou IP adresu. Muzes si doma rozchodit VNC server a pro jistotu ho hodit na port 80 (kdyby blokovali ostatni porty). Na routeru doma si ten port prenatuj, nech zaplej PC/notebook a ve skole si stahni nebo z flashky spust vnc portable klienta a pripoj se domu na vzdalenou plochu (VNC) a pak si muzes delat co chces :) Mozna nejsnadnejsi reseni.

Ale na spuštění toho VNC ve škole by potřeboval správcovský účet, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale na spuštění toho VNC ve škole by potřeboval správcovský účet, ne?

Na spusteni VNC serveru potrebujes admin prava. Server bude mit spustenej doma. Ve skole se bude pripojovat VNC klientem - a toho spustis i s min pravama - staci mit moznost spoustet .exe (ani nepotrebujes instalovat nic, ma to portable verzi ;) )

Zkus "Hotspot Shield" - já s tím také obcházím blobklý stránky... A můžeš s tím lézt třeba i na stránky jen pro US. :)

Toho ve skole na 100% nenainstaluje. Ten potrebuje tutove admin prava, jelikoz si instaluje svoji vlastni virtualni sitovy adapter (tun/tap)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmena DNS na 8.8.8.8 a 8.8.4.4, Proxy, VPN, tuneluj pres ssh, http tunel/icmp tunel/dns tunel...

(Omlouvám se trochu za O.T.) Toto je možné pouze u Linuxu ne?

BTW: Skus nějaký proxy servery přes Browser, a pak skus Hotspot Shield úplně ti to překope DNS tím pádem by to mělo fungovat. Nebo jestli se u vás učitelé přihlašují "online" do administrace tak jim "ukradni" socket s heslem :D jestli ste propojený na "lance" jako u nás :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus, ani tak neřešim že by u nás ve škole něco blokovali, spíš jako to jestli se dá nějak poznat že má učitel nějakej monitoring, protože přesto ,že nikdo nedělá nic jinýho než že je na netu, sem slyšel že jeden učitel zjebal někoho za něco co tam měl a na obrazovku mu vlastníma očima neviděl (víte co myslim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Omlouvám se trochu za O.T.) Toto je možné pouze u Linuxu ne?

BTW: Skus nějaký proxy servery přes Browser, a pak skus Hotspot Shield úplně ti to překope DNS tím pádem by to mělo fungovat. Nebo jestli se u vás učitelé přihlašují "online" do administrace tak jim "ukradni" socket s heslem :D jestli ste propojený na "lance" jako u nás :D :D :D

Neni.. Ale je pravda, ze pokud nema admin prava, tak je dosti omezeny a treba VPN nebo DNS bez admin prav nezmeni - ale to je pochopitelne vzdy individualni, jak to tam je nastavene v domene.

Čus, ani tak neřešim že by u nás ve škole něco blokovali, spíš jako to jestli se dá nějak poznat že má učitel nějakej monitoring, protože přesto ,že nikdo nedělá nic jinýho než že je na netu, sem slyšel že jeden učitel zjebal někoho za něco co tam měl a na obrazovku mu vlastníma očima neviděl (víte co myslim)

Nevim jak moc velka prava mas, ale asi bych zkusil vypis procesu (task manager asi bude zablokovanej, tak z cmd pres tasklist) a projel bych tam procesy, ktere bezne nepatri Windowsu a podival bych se na netu, jestli tam neni nejaky podezrely. Ale i tak si nemuzes byt 100% jisty, protoze existuji metody, jak tyto z vypisu skryt. Pak muzes zkusis netstat -a (opet nvm jaka opravneni jsou pro to nutna) - tim uvidis na co vse jsi aktualne pripojen. Pokud vsechny PC budou pripojeny na jednu IP (a nebude to zrovna file server nebo neco podobneho), tak bych zkusil zjistit IP adresu ucitelskeho PC - pokud to bude ona, tak bingo... Ale opet to take neni 100% - muze to byt pripojene na centralni server - na ktery se to pripojuje i kvuli sitovym jednotkam - a pak vicemene nic nepoznas. Nejidealnejsi by bylo si ten HDD zkopirovat 1:1 (treba nabootovat live cd, pokud je to mozne) a pak doma ve virtualboxu nabootovat a pres wireshark sledovat sitovou komunikaci, jestli se to nesnazi pripojit na "ucitelsky pc"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten člověk je asi víc rozežranej než já "Congratulations!" Achivment unlocked!

Vyser*e se na ty blbá OTčka, tímhle mu neporadíte, někdo (Any a spol) se to tu snaží aspoň řešit... Pardon ale mělo by se to zastavit příspěvky typu "Snad se nepoděláš bez něj!", tím se pro něj nic nevyřeší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkoušel přes nějakou tu zahraniční proxy, nebo jak to funguje, Facebook už se načetl a přihlásit se nedalo, u přez nějaké servry se to přihlásilo, akorát začalo nějaký ověřování profilu a když se tam měl načíst obrázek s tím kodem kterej mám opsat tak se prostě nenačetl, Na jiných serverech to psalo že muj prohlížeč nepodporuje cookies nebo nějaký podobný píčovinky, a nějaký prozměnu vyhodily error po přihlášení. Přes nějaký se dalo přihlásit, ale dostal jsem se na mobilní FB a jelikož mám internet v mobilu tak je mi to celkem k ničemu, jde mi zkrátka jen o ten chat, takže jestli je nějaká internetová stránka přes kterou by šel ten chat(něco jako bylo ICQ2 GO) tak sem s tím, ale radši bych tam rozběhal ten FB v originále :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkoušel přes nějakou tu zahraniční proxy, nebo jak to funguje, Facebook už se načetl a přihlásit se nedalo, u přez nějaké servry se to přihlásilo, akorát začalo nějaký ověřování profilu a když se tam měl načíst obrázek s tím kodem kterej mám opsat tak se prostě nenačetl, Na jiných serverech to psalo že muj prohlížeč nepodporuje cookies nebo nějaký podobný píčovinky, a nějaký prozměnu vyhodily error po přihlášení. Přes nějaký se dalo přihlásit, ale dostal jsem se na mobilní FB a jelikož mám internet v mobilu tak je mi to celkem k ničemu, jde mi zkrátka jen o ten chat, takže jestli je nějaká internetová stránka přes kterou by šel ten chat(něco jako bylo ICQ2 GO) tak sem s tím, ale radši bych tam rozběhal ten FB v originále :)

Jak rikam - mas MacBook ne? Mas O2, ze? Na Macbooku dej System preferences -> sharing -> screen sharing -> computer settings -> VNC viewer may... (zadej si tam nejaky heslo), zasrktni u screen sharing "on" a vyber tam tveho uzivatele. Pak si na routeru nastav port forwarding pro port 5900 na IP tveho macbooku (zjistis treba v terminalu pres ifconfig -a), pak macbook nechas doma zaplej (pozor, aby se neuspal) a ve skole se pripojis pres http://www.edisk.cz/stahni/54869/vnc-4_1_3-x86_win32_viewer.exe_265.33KB.html (neni treba instalace, spustis treba z flashky). Kdyby to neslo, tak se jeste podivej, jestli nemate v prohlizeci nastavenou proxy (jestli nejste pripojeni pres proxy) a pokud by to stale neslo tak zkus http://sourceforge.net/projects/osxvnc/ a v tom nastav port naslouchani na 80 (a pak by ses ve vnc clientu pripojil pres IP:80). Svoji ip zjistis samozrejme treba na mojeip.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se díval na procesy a nic tady neni, jenom je tu striktne firewall nastavenej pro základní programy, k netu může jen IE, a programy z Office sady, a pár dalších, prostě nic jinýho v síti pracovat nemůže. Dá se to nějak obejít ? Chce to samozřejmě admin práva a fakt neznám to záludný heslo.

Je to čisstě otázka ze zajímavosti, teda rád bych používal něco jinýho než IE, ale můžu bez toho žít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když jsem v nastavení routeru tak se mi ukáže tohle.

http://imageshack.us/photo/my-images/16/snmekobrazovky20111006v.png/

projel jsem Adv. settings a našel jsem tam jedině "NAT -- Port Triggering Setup"

nevim jestli to je ono, každopádně tam musim zadat i všechny takovýhle údaje a fakt nevim co do všeho dát, jenom to IP vim :) Díky za výdrž s takovým noobem[TABLE]

[TR]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Trigger Port Start[/TD]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Trigger Port End[/TD]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Trigger Protocol[/TD]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Open Port Start[/TD]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Open Port End[/TD]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Open Protoco[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se díval na procesy a nic tady neni, jenom je tu striktne firewall nastavenej pro základní programy, k netu může jen IE, a programy z Office sady, a pár dalších, prostě nic jinýho v síti pracovat nemůže. Dá se to nějak obejít ? Chce to samozřejmě admin práva a fakt neznám to záludný heslo.

Je to čistě otázka ze zajímavosti, teda rád bych používal něco jinýho než IE, ale můžu bez toho žít.

Podivej se do nastaveni IE. S nejvyssi pravdepodobnosti tam bude nastaveny proxy server (proto bezi jeste office a nic jineho; office si bere nastaveni z IE - pouziva IE embedded). Pokud tam opravdu bude proxy server, tak jen spust treba firefox nebo opera nebo jiny prohlizec v portable verzi z flashdisku, zadej do nej stejne nastaveni proxy a melo by to take jet :)

Tak když jsem v nastavení routeru tak se mi ukáže tohle.

http://imageshack.us/photo/my-images/16/snmekobrazovky20111006v.png/

projel jsem Adv. settings a našel jsem tam jedině "NAT -- Port Triggering Setup"

nevim jestli to je ono, každopádně tam musim zadat i všechny takovýhle údaje a fakt nevim co do všeho dát, jenom to IP vim :) Díky za výdrž s takovým noobem[TABLE]

[TR]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Trigger Port Start[/TD]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Trigger Port End[/TD]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Trigger Protocol[/TD]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Open Port Start[/TD]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Open Port End[/TD]

[TD=class: hd, bgcolor: #E0E0E0]Open Protoco[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Hod mi plz screen z Advanced setup a z Management.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu