Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hledáte spoluhráče? Žádosti pište sem!


Dzej

Recommended Posts

  • Odpovědi 605
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Zdar .. :) kdyby někdo chtěl občas dát zápas v : FIFA 13 .. NHL 12 .. Fight Night Round 4 .. UFC Undisputed 2010 .. GTA4 .. a ještě by se něco našlo.. tak si mě přidejte : queens2801

Nejsem zadna mrdka abych se odpojoval nebo tak..;-)

Upraveno uživatelem QuEeNs35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar .. :) kdyby někdo chtěl občas dát zápas v : FIFA 13 .. NHL 12 .. Fight Night Round 4 .. UFC Undisputed 2010 .. GTA4 .. a ještě by se něco našlo.. tak si mě přidejte : queens2801

Nejsem zadna mrdka abych se odpojoval nebo tak..;-)

Jestli máš GT5 tak bych klidně dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Taky jsem nováček co se PS3 týče. Zatím na mě čeká ve skříni, ale v pondělí večer jí vytáhnu. Co se týče her, tak zatím budu hrát hry co jsou k dispozici na PSN+, později GT5, GTA IV a hlavně GTA V až výjde.

PSN Nick: FreeriderCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem nováček co se PS3 týče. Zatím na mě čeká ve skříni, ale v pondělí večer jí vytáhnu. Co se týče her, tak zatím budu hrát hry co jsou k dispozici na PSN+, později GT5, GTA IV a hlavně GTA V až výjde.

PSN Nick: FreeriderCZ

tak tebe si přidám a až výjde GTA Five tak budeme pařit :) !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj muj Nick je Jasek001. Budu rad za kazdeho cecha nebo slovaka ktery ma headset a chce si zahrat.

Momentalne nejcasteji hraju Borderlands 1 i 2

vypisovat hry tu nebudu ale je 95% pravdepodobnost ze tu hru budu mit kterou by jste si chteli zahrat jelikoz sbirka kterou mam cini pres 100 her

:cheesygrin:

Headset samozrejmne mam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím:-)..můj nick je Vlkinek77 .. Momentálně hraju Battlefield 3 (Premium), Far Cry 3, Assassins Creed 3, Crysis 3, Gran Turismo 5, Red Dead Redemption, LBP 2, GTA 4, Top Spin 4 a London 2012..kdo chce ať si mne klidně přidá:-)

Upraveno uživatelem Vlco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu