Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hledáte spoluhráče? Žádosti pište sem!


Dzej

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 605
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Moje PSN : Rammzan

Můžeme si zahrát : Killzone 2, Call of Duty 3, Gran turismo 5 !, Uncharted 3 Free2play MP.

Napište mi ale pozvanku ze jste s console fora .

Mám klávesnici takže odepisuji bleskurychle jak na MP tak ve zprávách.

Upraveno uživatelem pitris97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Můj nick je wepopocz hlavně hraju mp ghost recon future soldier (vracim se po dlouhé době ) a začínám hrát i red dead redemption (goty) , jo a hledám někoho na coop ve far cry 3 koukněte se mi do profilu na psn na moje hry a jakoukoli můžem zahrát :)

Upraveno uživatelem wepopo
změna her
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj můj PSN je Asura_CZech

MP Hry Killzone 2,3 ale hlavně už se blíží GTA V a s ním GTA Online na kterej se moc těší takže kdo chce vykrást Banku atd.. a kecat u toho CZ/Sk tak sem jeho člověk.

Headset ten už je na cestě takže ten budu mít.

Jinak nehoním se za skórem radši si užívám hru což neznamená že se nesnažím vyhrát :-) taky se považuju za týmového hráče takže kdo chce ať si mě přidá.

Ps: Sem na 14 dní mimo svojí PS3 takže se nedivte že to hned neodkliknu.

A omlouvám se za chyby posílám to z mobilu

Upraveno uživatelem PitBull
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj všichni!

Refreshuji ještě jednou svůj status vzhledem k počtu uživatelů, kteří se chystají hrát GTA Online.

Založili jsme ryze českou crew: "Sunday Drivers LS", zatím budeme hrát v pěti vzájemně se znajících lidech, ale pokud byste měli zájem se připojit, budeme jedině rádi.

PSN nick: Adam-OneCZ

GTA Online hráči jste vítáni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se taky přidávám :) Vlastním PS2 Slim, PSP2, PS3 Slim a chystám se i na PSVita ;) Každopádně PS3 mám už skoro 6 let z toho jsem tam skoro 3 roky nebyl ale kvůli GTA V jsem tam teď zase každý den :D Je mi 20 let kdyby to někoo zajímalo a mám i headset k PS3 ;) Tak si mě klidně přidejte a zapaříme buď GTA 5 Online nebo něco jiného ;) Do pozvánky ale napište, že jste čech nebo slovák :) píše mi totiž dost cizinců které si ale nepřidávám :D

L7Mx.png

Upraveno uživatelem Wildfirecz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu