Jump to content
Dzej

Hledáte spoluhráče? Žádosti pište sem!

Recommended Posts

Můj nick je wepopocz hlavně hraju mp ghost recon future soldier (vracim se po dlouhé době ) a začínám hrát i red dead redemption (goty) , jo a hledám někoho na coop ve far cry 3 koukněte se mi do profilu na psn na moje hry a jakoukoli můžem zahrát :)

Edited by wepopo
změna her

Ahoj můj PSN je Asura_CZech

MP Hry Killzone 2,3 ale hlavně už se blíží GTA V a s ním GTA Online na kterej se moc těší takže kdo chce vykrást Banku atd.. a kecat u toho CZ/Sk tak sem jeho člověk.

Headset ten už je na cestě takže ten budu mít.

Jinak nehoním se za skórem radši si užívám hru což neznamená že se nesnažím vyhrát :-) taky se považuju za týmového hráče takže kdo chce ať si mě přidá.

Ps: Sem na 14 dní mimo svojí PS3 takže se nedivte že to hned neodkliknu.

A omlouvám se za chyby posílám to z mobilu

Edited by PitBull

Ahoj všichni!

Refreshuji ještě jednou svůj status vzhledem k počtu uživatelů, kteří se chystají hrát GTA Online.

Založili jsme ryze českou crew: "Sunday Drivers LS", zatím budeme hrát v pěti vzájemně se znajících lidech, ale pokud byste měli zájem se připojit, budeme jedině rádi.

PSN nick: Adam-OneCZ

GTA Online hráči jste vítáni!

Tak já se taky přidávám :) Vlastním PS2 Slim, PSP2, PS3 Slim a chystám se i na PSVita ;) Každopádně PS3 mám už skoro 6 let z toho jsem tam skoro 3 roky nebyl ale kvůli GTA V jsem tam teď zase každý den :D Je mi 20 let kdyby to někoo zajímalo a mám i headset k PS3 ;) Tak si mě klidně přidejte a zapaříme buď GTA 5 Online nebo něco jiného ;) Do pozvánky ale napište, že jste čech nebo slovák :) píše mi totiž dost cizinců které si ale nepřidávám :D

L7Mx.png

Edited by Wildfirecz