Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS Vita Magazín (portál s novinkami) - přijmu pomocníky!!!


andre06

Recommended Posts

PS Vita Magazín (portál s novinkami)

psvmag.jpg

PS Vita Magazín je nový česko-slovenský portál věnující se herní konzoli Playstation Vita a okrajově i jeho staršímu bratříčkovi PSP. Denně přinášíme velkou spoustu novinek ze scény PS Vita. Na našem webu naleznete nejen nejžhavější informace o softwaru, hardwaru a chystaných hrách, ale rovněž také mnoho prvků, jež vám pobyt na našem webu zpříjemní. Nachystali jsme pro vás plnohodnotné fórum, propracovaný systém komentářů, můžete vkládat vlastní příspěvky do shoutboxu a dokonce sami nějaký ten článek napsat a poslat jej do světa.

Naším hlavním cílem je vybudovat dobrou komunitu zabývající se systémem PS Vita, která se na náš web bude ráda vracet a nalezne tu veškeré potřebné informace. Náš tým si klade vysoké cíle a rádi bychom se stali jedním z největších webů, jež se věnují problematice herní konzole Playstation Vita. Jsme otevřeni všem možnostem a vašim nápadům. Budeme jen rádi, když se s námi podělíte o vaše poznatky a pomůžete nám web nadále zlepšovat. V našem týmu jsou jen schopní lidé, kteří se vám budou pokoušet pomáhat a vytvářet tak přátelskou atmosféru na našem portálu.

Přidej se k nám!

Líbí se vám náš magazín? Rádi byste se i vy aktivně zapojili do chodu tohoto webu? Nové síly se vždy hodí, tak neváhejte a kontaktujte hlavního admina. Hledáme lidi téměř na jakoukoliv pozici, od novinkářů přes recenzenty, moderátory až po propagátory našeho webu. Nebojte se a vyzkoušejte si, jaké to je stát se součástí webu, který má budoucnost.

Piště prosím vaše názory na web, díky.

Link: http://ps-vita-magazin.cz

EDIT: Nabízím i místa pro zpětné odkazy a popřípadě rád vyměním odkaz s vaším webem, pokud bude splňovat alespoň minimální požadavky na kvalitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Všiml jsem si tu toho a aji jo celkem se mi ten magazín líbí,pár článků už jsem tam přečetl ale tak samozřejmě se to moc nerozjede než bude PSV k prodeji.Vitu si možná koupím ale až pozdějí-až bude víc her,bude slevněna a podobně..+Pokuď na PSV vyjde takové Gran Turismo nebo GTA:VCS jako na PSP ale s lepší grafikou a podobně tak to bude MEGA BEZVA ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za názor, s tím se počítá že to teď poroste pomaleji a hlavní boom bude jakmile vyjde PSV. Snažíme se to trošku dostat do podvědomí lidí zatím. Samozřejmostí bude v budoucnu jakmile vyjde PSV, že budeme vydávat PS Vita Mag, neboli magazín podobný tomu, jako bývalo PSP Revue. Šablony jsou už teď připraveny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsem si tu toho a aji jo celkem se mi ten magazín líbí,pár článků už jsem tam přečetl ale tak samozřejmě se to moc nerozjede než bude PSV k prodeji.Vitu si možná koupím ale až pozdějí-až bude víc her,bude slevněna a podobně..+Pokuď na PSV vyjde takové Gran Turismo nebo GTA:VCS jako na PSP ale s lepší grafikou a podobně tak to bude MEGA BEZVA ! :)

GTA:VCS to ne, to bych radši chtěl port GTA 4, ale na PSV se má údajně dělat GTA 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkám že něco na způsob toho a tím mylím graficky a hlavně pohledem protože :Chinatown Wars sice nebyla špatná ale ten pohled z hora no..

Souhlasím GTA CH. mělo i celkem dobrou grafiku, ale zdála se mi odfláknutá. Grafika u GTA VCS podle mě je už stará a nové GTA by na Vitu mělo mít prej grafiku jako u HD notebooku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu