Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

omg, já jsem strašněj n00b. vše ok, hdd připojim k wii a hru to nenajde....

edit: hele musel jsem si oddíl naformátovat nutně na FAT32? já to dal na NTFS protože mi to psalo něco o velikosti souborů a nešlo to

edit2: tak ok, už jsem na to přišel a krásně hraju sonica a maria. díky za super návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, už se na tohle dlouho chystám a když jsem se teď rozhodla, že se do toho pustím, zjistila jsem, že stránka http://please.hackmii.com/ z prvního kroku nefunguje. Konkrétně po vyplnění atd. nejde stisknout žádné tlačítko pro stažení.

Nejde to stáhnout od jinud?

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, už se na tohle dlouho chystám a když jsem se teď rozhodla, že se do toho pustím, zjistila jsem, že stránka http://please.hackmii.com/ z prvního kroku nefunguje. Konkrétně po vyplnění atd. nejde stisknout žádné tlačítko pro stažení.

Nejde to stáhnout od jinud?

Díky :)

Ahoj, odjinud to nejde, protoze primo na te strance se to generuje pro tvoje Wii (kdyz zadas jinou MAC, tak se instalace nepovede).

Ted jsem to zkousel nahodne vyplnit a tlacitko normalne zmacknout jde, takze chyba bude asi u tebe (zvlast pokud ti to nic nepise). Zapni si Javascript nebo zkus jiny prohlizec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tu chtěla smazat, pomohlo to až po restartování počítače a vymazání sledovacích cookies.. zajímavé:bash:

Ale děkuju za rychlou pomoc, hned co se mi podaří vypálit všechno z disku a naformátovat ho, pustím se do toho a výsledek ohlásím:):thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, děkuji:)

Vše proběhlo v pořádku (samozřejmě až na formátování velkého HDD do fat32).

Pro ty, kteří by měli podobný problém s tím najít správný free program fungující i pod Win 7 doporučuju tenhle:

http://www.ridgecrop.demon.co.uk/index.htm?fat32format.htm

Ještě jednou díky za čas a zpracování:angle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HP Format Tool, ktery doporucuji primo v navodu (na sedmickach) nefunguje? Tipnul bych si, ze je nutne ho pustit s admin pravama...

Funguje, ale já jsem chtěla disk rozdělit na 2 virtuální části a na jedné mít NTFS (kvůli velkým souborům) a na druhém FAT32.

HP Format Tool ale formátuje jen fyzický disk - tj. v nabídce bylo pouze zformátování obou částí najednou.

Ještě jsem teď narazila na problém se hrou Wii Play Motion.. rozjede se, ale když chci vybrat minihru, vše se sekne a nejede nic.. ani vypnout, reset.. jedině vytáhnout z elektriky... mohlo by to být tím rozdílným IOS?:blink1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) vytahovani wii z elektriky je nesmysl. V nejhorsim pripade jen podrz power tlacitko nekolik sekund ... jako u PC

2) rozdilnym cIOS to urcite byt muze, zkus ho zmenit, popr. updatuj CFG Loader na v70 (viz. posty na predchozich strankach)

Ad. Disk: aha, tak to jo :) no rozdelit se to da i ve windows primo - ve spravci disku... jinak ja osobne doporucuju http://www.partition-tool.com/personal.htm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Disk: Rozdělený jsem ho už měla ve Win ;)

1)A to vytahování.. no já vím.. ale zkoušela jsem držet i reset nebo vypnout dost dlouho a .. fakt nic. Teď ještě zkouším jiné hry, snad to bude lepší.

2) CFG už na téhle verzi mám, tak tím to snad nebude:)

Díky za rady, jdu zkusit to jiné nastavení cIOS..

Takže změnou cIOS to nebylo.. našla jsem někde na internetu návod, podle kterého by se měly shlédnout všechny videa před tím, než spustím minihry.. tak jsem to udělala a hotovo :party:

Takže už vše funguje jak má.. v to jsem ani nedoufala.

edit:

Mívám ale stejné chyby i v jiných hrách, že se zaseknou a už nejedou. Reset můžu držet půl minuty a nic. Už mě nebaví pořád to vytahovat ze sítě.. nemá někdo nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Disk: Rozdělený jsem ho už měla ve Win ;)

1)A to vytahování.. no já vím.. ale zkoušela jsem držet i reset nebo vypnout dost dlouho a .. fakt nic. Teď ještě zkouším jiné hry, snad to bude lepší.

2) CFG už na téhle verzi mám, tak tím to snad nebude:)

Díky za rady, jdu zkusit to jiné nastavení cIOS..

Takže změnou cIOS to nebylo.. našla jsem někde na internetu návod, podle kterého by se měly shlédnout všechny videa před tím, než spustím minihry.. tak jsem to udělala a hotovo :party:

Takže už vše funguje jak má.. v to jsem ani nedoufala.

edit:

Mívám ale stejné chyby i v jiných hrách, že se zaseknou a už nejedou. Reset můžu držet půl minuty a nic. Už mě nebaví pořád to vytahovat ze sítě.. nemá někdo nějaký nápad?

Je treba drzet POWER, ne RESET... Jeste se mi nikdy nestalo, ze bych Wii musel vytahovat z elektriky kvuli zaseku - minimalne dlouhe podrzeni power VZDY pomohlo.

Zkus napsat o jake hry jde a treba ostatni pomohou. Pokud ostatnim jedou ok, pak je chyba u tebe a pokud s tim maji problemy i ostatni, tak je treba je spoustet nejak specificky (treba jako s tema videama u te predchozi hry).

Ja osobne ale musim rict, ze mam na Wii cca 100GB her (vetsinou ty nejznamnejsi a nejnovejsi) a problem jsem mel jen s Driverem, kteryho musim poustet v GX Loaderu. Jinak vse ostatni bez problemu.

Mohli bychom tu udelat topic se seznamem her, se kteryma jsou problemy a s tim, jak je spoustet (pod jakym cIOS atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je treba drzet POWER, ne RESET... Jeste se mi nikdy nestalo, ze bych Wii musel vytahovat z elektriky kvuli zaseku - minimalne dlouhe podrzeni power VZDY pomohlo.

Zkus napsat o jake hry jde a treba ostatni pomohou. Pokud ostatnim jedou ok, pak je chyba u tebe a pokud s tim maji problemy i ostatni, tak je treba je spoustet nejak specificky (treba jako s tema videama u te predchozi hry).

Ja osobne ale musim rict, ze mam na Wii cca 100GB her (vetsinou ty nejznamnejsi a nejnovejsi) a problem jsem mel jen s Driverem, kteryho musim poustet v GX Loaderu. Jinak vse ostatni bez problemu.

Mohli bychom tu udelat topic se seznamem her, se kteryma jsou problemy a s tim, jak je spoustet (pod jakym cIOS atd.)

Tak zrovna včera mi to udělala hra Smurfs dance party. V GX Loaderu najela až do menu hry a odtud pak nekonečný, bezvýsledný loading. Zkusil jsem pak CFG Loader a v pohodě. Ještě se mi nepodařilo spustit Call of Duty Black ops. Opět loading bez konce. Nezkusil jsem měnit cIOS, nebyl čas, ale to snad pak pomůže.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně se to stalo ještě u Hot Wheels - Track Attack. Je to ale vždycky chyba při prvním spuštění hry(minihry) - že by ukládání nového profilu? Možná by pomohlo nastavit ukládání jinam (karta/Wii). Ale to budu řešit, až se to zase objeví.

Ale prosím věř mi, držela jsem dlouho to, dlouho ono, zkoušela jsem POWER i RESET. Na ovladači i na konzoli. Nevím, proč by to nemělo fungovat, ale vážně nefunguje:blink1::dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za super návod vše mi funguje, ale mám problém s exter.HDD. Mám Samsung 250GB udělal jsem formát FAT 32 , vytvořil jsem složku wbfs,ale Wiičko HDD nenajde. Z USB flashky mi hry fungují. Někde jsem četl ,že HDD Samsung nejsou kompaktibilní.Mám koupit nový popřípadě jakou značku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za super návod vše mi funguje, ale mám problém s exter.HDD. Mám Samsung 250GB udělal jsem formát FAT 32 , vytvořil jsem složku wbfs,ale Wiičko HDD nenajde. Z USB flashky mi hry fungují. Někde jsem četl ,že HDD Samsung nejsou kompaktibilní.Mám koupit nový popřípadě jakou značku?

A zkusil jsi vše překontrolovat? Většinou je někde nějaká divná chyba, jako že nemáš složku v kořenovém adresáři nebo se něco zvrtlo při přidávání her nebo formátování. Zkus zapojit usb do jiného portu.

Každopádně bych to zkusila všechno udělat od začátku znovu a třeba to pojede.

Ještě mě tak napadá, nenapájí se tvůj HDD pouze přes usb? Nevím totiž, jak jsou na tohle Wiička připravené..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna včera jsem si pořídil HDD Verbatim Store n' Go 320GB. Formátování jsem úplně vypustil, protože měl od výroby FAT32. Jen jsem vytvořil složku "wbfs" a zkopíroval do ní wbfs soubory z počítače. Ty hry, které jsem stahoval v "iso" jsem samozřejmě předtím převedl Backup Managerem. Takhle jsem to dělal i předtím s flashkou. A HDD Samsung jsem měl nedávno pujčený od kolegy a fungoval na Wii normálně, stejně jako ten můj Verbatim.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu