Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Dobrý den.Uz jsem vyresil pohybovani v bootmi na nainstalovani wad ale ted jsem se zasekl u 4a kdyz zapnu priiloader tak se opět nemuzu pohybovat abych ho nainstaloval.Buď jsem udelal v predchozim kroku neco spatne nebo mi porad neco chybi asi to bude tim ze jsem v 3 nenasel appmanagera ale je tam jen apploader

tak jsem priiloadera spustil tak ze jsem vipl wii a spustil jsem v homebrew chanelu priiloader.Prosím poraďte mi jestli jsem neco neudelal spatne a jak to napravit.Prosim odpovezte co nejdrive hodne to specha!!!!Děkuji za odpověď.

Pište na email:rex2630@gmail.com

Upraveno uživatelem kostra2630
Specha to!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.Uz jsem vyresil pohybovani v bootmi na nainstalovani wad ale ted jsem se zasekl u 4a kdyz zapnu priiloader tak se opět nemuzu pohybovat abych ho nainstaloval.Buď jsem udelal v predchozim kroku neco spatne nebo mi porad neco chybi asi to bude tim ze jsem v 3 nenasel appmanagera ale je tam jen apploader

tak jsem priiloadera spustil tak ze jsem vipl wii a spustil jsem v homebrew chanelu priiloader.Prosím poraďte mi jestli jsem neco neudelal spatne a jak to napravit.Děkuji za odpověď.

Pište na email:rex2630@gmail.com

Mam uplne stejny problem :( neni nejaka alternativa k priiloaderu? mam i novejsi wii kde uz neni konektor na gc ovladac :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den.Uz jsem vyresil pohybovani v bootmi na nainstalovani wad ale ted jsem se zasekl u 4a kdyz zapnu priiloader tak se opět nemuzu pohybovat abych ho nainstaloval.Buď jsem udelal v predchozim kroku neco spatne nebo mi porad neco chybi asi to bude tim ze jsem v 3 nenasel appmanagera ale je tam jen apploader

tak jsem priiloadera spustil tak ze jsem vipl wii a spustil jsem v homebrew chanelu priiloader.Prosím poraďte mi jestli jsem neco neudelal spatne a jak to napravit.Prosim odpovezte co nejdrive hodne to specha!!!!Děkuji za odpověď.

Pište na email:rex2630@gmail.com

Jak jsi vyresil pohybovani v bootmii?

tak vyreseno diky priiloaderu 0.8 beta 3 :) frci jak ma :)

http://www.wiihacks.com/content/475-priiloader-0-8-beta-3.html

Skvele diky! Pridano do castych otazek & odpovedi do prvniho postu.

tak dalsi zasek opet s ovladacem u usb loaderu, zase to nejde ovladat :( :)

Zkus jiny USB Loader (GX Loader atp. nebo jinou verzi CFG Loaderu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem ti uploudoval balíček SW. se kterým jsem to dělal já

http://czshare.com/3423453/modpack.rar

Zdravíčko, jsem asi blbej a línej přemejšlet, ale hlavně se bojim něco podělat...pro bod 3 nahraju na SD kartu jen tento balíček co uplouadnul Filip, a nebo potřebuju i něco z balíčků CIOS-PACK-v4.zip a ModPack-PAL-E.zip z návodu Anonyma? Mám taky problém s nefunkčností ovladače v bootmii

Předem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepotrebujes vubec ten modpack.rar Proste jen nahrad MMM WiiModem

Ok mam na kartě tvoje dva balíčky a akorát jsem smazal složku MMM ze složky apps a rozbalil tam Wiimod. Pak mi při Verify sums CIOS-PACK.md5 hází červený kolečka u těch tří souborů z původní MMM složky, kterou jsem smazal....můžu SD dát do wiička a instalovat wady? :) fakt bych nerad něco zkazil a vůbec tomu nerozumim :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem v HB zvolil Wiimod, v něm Wap managera a nainstaloval 25+3 wadů jak je v návodu. Pak jsem hledal App managera, ale ten tam není tak jsem dal Apploader a pod ním nasel Homebrew channel loader a pak stiskl A na boot.dol..to mi akorát ukázalo cestu k tomu boot.dol a nereagovalo nic tak jsem dal tvrdý restart přes power. Je ten poslední krok v bodě 3 důležitý nebo je to jen na vrácení se do HBC? Myslím to vybrání Launch "HomeBrew Channel Loader...?

Dál jsem si stáhl priiloader 0.8 beta3 z linku co dal tady vejš Kacmel. Po rozbalení jsem získal adresář Priiloader0_7 a Priiloader0_8_błta3 (tento druhý obsahuje pouze soubor boot.dol). Dal jsem tedy adresář Priiloader0_8_błta3 na SD do apps a v HBC spustil priiloader. Naběhla černá obrazovka s bílým textem a pak to skočilo zas do HBC. Jenže pak když jsem držel reset tak akorát naskočilo wii menu a ne menu priiloaderu. Nevíš/te prosím kde je problém?

Upraveno uživatelem Shedivak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co nikdo nic? T_T

Asi bude problém, že se mi ten priiloader 0.8 beta3 asi nenainstaloval, když tam po jeho vybrání v HBC naskočí ta černá obrazovka s bílým textem(varování že je to na mou zodpovědnost + popis co zmačknout pro jakou akci...) a pak to hned skočí zpět do HBC aniž bych zmačkl A abych potvrdil že to chci nainstalovat :)

Zkoušel jsem ten novej priiloader 0.8 beta4 a ten se mi ani nezobrazuje v HBC. Mám ho normálně v apps adresáři.

Je ten priiloader hodně potřeba? Když odpojim wifinu a nebudu potvrzovat žádný updaty či diagnostiky disku tak bych měl být v poho, nebo ne? Řikam...nerozumim tomu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji poradit

vše uděláno dle návodu

nainstalován homebrew kanál

bootmii taky

vyčtena nand pamět

a ted při zkopírování wad na sd kartu vše zelené

ale skončil sem u bodu 7-kde je napsáno stisknout home-bootmi a pak wad manager

ale když spustím bootmii tak se již nic neděje a zůstane pouze černá obrazovka - pomůže pouze vypnout a vytáhnout sd kartu - jinak wii nenajede

takže fakt nevím jak tam dostat ty wad - když mě nenajede wad manager

chjoo

jinak verzi mám 4.3e

dík za snahu a za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@NNES.cz: Mě to dělalo taky, že zčernala obrazovka. Když jsem to zkoušel poněkolikátý, tak mi to konečně naběhlo do toho multimod manageru(ani nevim jak se to povedlo), ale nemohl jsem to menu ovládat wiimotem páč nebyl sesynchronovanej...použil jsem teda ten wiimod jak ti radí Anonymous a to šlo v poho.

Jenže jsem se zasekl na instalaci priiloaderu (taky tam nefunguje wiimote) a nikdo mi tu neumí poradit :( taky mám 4.3e

Došli mi nervy a objednal jsem si na aukru klasickej ovladač s kabelem za 250Kč i s poštovnym...akorát to posílaj odněkud zdaleka a budu čekat 9-17 dní :D

Kdybys měl ten samej problém s priiloaderem a povedlo se ti to vyřešit, tak to sem napiš. Pomůžeš tím ostatním a mě by to taky zajímalo :)

BTW odkaz na stažení WIIMODu máš v návodu dole v casto kladených otázkách v "Nemuzu se pohybovat ve WadManageru....."

Upraveno uživatelem Shedivak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priiloader neni vylozene potreba, ale doporucuju ho rozchodit. Ze se ti nezobrazuje v apps znamena, ze ho tam mas nakopirovany nejak spatne. Mozna posli screen, kde bude detailne videt, jak a kde ho presne mas tu stazenou 0.8 betu nakopirovanou na karte.

Btw na aukru nedoporucuju nic kupovat - jsou to jen prekupnici, co to nakupuji na dx.com a ryzuji na tom penize. To, ze dodani trva tak dlouho jen potvrzuje, ze to ani nemaji doma a kupuji to tak az kdyz jim dojdou penize (obchoduji takto tedy naprosto bez rizika).

> BTW odkaz na stažení WIIMODu máš v návodu dole v casto kladených otázkách v "Nemuzu se pohybovat ve WadManageru....."

Presne tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu