Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Tady jsem ti uploudoval balíček SW. se kterým jsem to dělal já

http://czshare.com/3423453/modpack.rar

Ahoj. Mám asi týden starou konzoli a chtěl jsem ji podle návodu hacknout. Dostal jsem se do bodu 3.7, kdy mi přestal fungovat ovladač. stáhnul jsem si Sw, který jsi uploadoval, ale teď vůbec nevím jak postupovat. Existuje nějaký návod pro "♥♥♥♥♥y" jako jsem já. Nevím co mám kam nakopírovat a jak dál postupovat. Díky za pomoc. H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mám asi týden starou konzoli a chtěl jsem ji podle návodu hacknout. Dostal jsem se do bodu 3.7, kdy mi přestal fungovat ovladač. stáhnul jsem si Sw, který jsi uploadoval, ale teď vůbec nevím jak postupovat. Existuje nějaký návod pro "♥♥♥♥♥y" jako jsem já. Nevím co mám kam nakopírovat a jak dál postupovat. Díky za pomoc. H

tak už vše proběhlo...dostal jsem se až ke spouštění her a tam mi nastal problém (doufal jsem, že už nepřijde ). Když spustím USBLoaderCFG, tak mi naběhnou obaly her, ale zároveň mi zhasne ovladač (takže hru nelze spustit). Má s tím někdo zkušenost. Díky za radu. H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Wii pár dní, kupoval jsem v bazaru. Už je flashnuté, hry běží přes Homebrew bez problémů. Jen mi nejsou jasné některé věci:

1. Jak se mohu připojit na internet. V kanálech Wii nic takového není. Prohlížeč není ani v Homebrew.

2. Jak cokoliv doinstaluji do Homebrew? Třeba ten prohlížeč...

3. Jak přidám kanál pro spuštění hry přímo do menu Homebrew?

4. Při otevření SD karty z menu Wii konzole zatuhne. Nahlásí chybu 004. To je normální?

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Ve Wii je channel "Internet Channel" a Wii Shop Channel (ten je defaultne vpravem hornim rohu)

Pres internet channel si muzes doinstalovat browser a pres wii shop si muzes kupovat hry a stahovat demoverze.

2. Na to slouzi Homebrew Browser, ktery by jsi mel mit v Homebrew Channelu. Pokud ho tam nemas, tak si ho stahni zde http://www.codemii.com/download/ a hod si ho na kartu - zde mas navod http://www.codemii.com/homebrew/guide/#install (rozbalis a zkopirovat homebrew_browser adresar d o slozky apps na SD karte)

.. nebo samozrejme muzes vzdy homebrew hledat na netu a kopirovat rucne do slozky apps - ale to asi neni to, co hledas :)

3. do menu homebrew? Nevim co tim myslis. Ale prvni otazka byla "jak pridam kanal pro spusteni hry" - to najdes ve FAQ v prvnim postu

4. to normalni neni. Vetsinou je to zpusobene banner bombem na 4.2+ http://www.wiihacks.com/general-homebrew-hack-issues/62346-error-004-caused-updating-wii.html

Kdyztak zformatuj kartu a nahazej na ni data znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) nezapomeň nastavení Wii změnit zemi třeba na United Kingdom, pokud tam máš Českou republiku, Wii se nepřipojí a bude hlásit chybu.

Mimochodem teď se mi stalo že jsem chtěl ve Wii shop channelu zkusit koupit Wii points. Wii shop channel se však neotevřel, napsal hlášku, že je nutný system update.

Upraveno uživatelem Kacmel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) nezapomeň nastavení Wii změnit zemi třeba na United Kingdom, pokud tam máš Českou republiku, Wii se nepřipojí a bude hlásit chybu.

Mimochodem teď se mi stalo že jsem chtěl ve Wii shop channelu zkusit koupit Wii points. Wii shop channel se však neotevřel, napsal hlášku, že je nutný system update.

Jop, s tim United Kingdom mas pravdu - ale to je taky ve FAQ :)

> Mimochodem teď se mi stalo že jsem chtěl ve Wii shop channelu zkusit koupit Wii points. Wii shop channel se však neotevřel, napsal hlášku, že je nutný system update.

Zajimave, vysla nova verze 4.3! http://en.wikipedia.org/wiki/Wii_system_software

Zajimalo by mne, zda je na ni stale funkcni LetterBomb. (ale asi ano. Jde jen o pridani IOSu a update prave shopu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, teď jsem dělal hack na Wii, které už mělo firmware 4.3E. Překvapilo mě proto, že nabídlo update. Raději jsem neupdatoval, protože jsem nevěděl, jestli potom hack bude možný. Zejména proto, že Wii nebylo moje. Dělal jsem to známému pro děti k vánocům. Asi by nebyl nadšen, kdyby pak musel kupovat originály. Uvažuji, že to vyzkouším na svém, už hacknutém Wii a pak ho znova hacknu. Ty shopy by pak měly nejspíš fungovat že?

Odesláno z mého Nexus S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. United Kingdom jsem měl už nastavený. Internet Channel nemám a do Wii shopu se nedostanu, protože to chce update.

2. HB Browser jsem stáhnul, nahrál na kartu a spustil. Vypadá, že funguje. Zkusil jsem přes něj nahrát Wii MP3 a povedlo se.

3. Nahrál jsem na kartu WAD manager a přes něj jsem si podle návodu přidal kanál do menu Wii. Jen nevím, jak v tom menu upravím pořadí kanálů.

4. SD kartu jsem zformátoval a pořád to hlásí stejnou chybu Error#004. Jinak karta funguje.

5. V několika případech se mi objevila chybová hláška Exception (DSI) occurred! a pak spousta znaků... Třeba při spouštění toho Wii MP3. To nevím, čím může být způsobeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořadí kanálů upravíš tak že namíříš ovladač - kurzor na příslušný kanál a stiskneš současně tlačítka A i B. Držíš je stisknuté a kanál tak přesuneš na libovolné volné místo v menu. Umístíš tak, že prostě pustíš tlačítka ovladače.

K internetu jsi připojen, protože jinak by sis přes Hombrew Browser nic nestáhl. Internet Channel asi odstranil předchozí majitel Wii. Nezoufej, o nic si nepřišel, protože ten prohlížeč je tak omezený, že se nedá srovnat třeba s PC nebo dokonce chytrým telefonem.

Odesláno z mého Nexus S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O Homebrew prohlížeči nevím, ale možné je všechno. A o tom Wii shopu jsme psali s Anonymousem o pár řádků výš. Bez update systému se nedá shop spustit. Jediná možnost je updatovat systém a potom znovu provést hack podle návodu zde. Nevím ale, jestli to takhle bude fungovat. Mělo by. Teoreticky bys měl mít po updatu zpět i Internet Channel. Osobně to vyzkouším, už jsem pár Wiiček úspěšně hacknul a právě se taky nemůžu dostat do toho obchodu. Ale dřív se k tomu nedostanu, než o víkendu.

Odesláno z mého Nexus 7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop' date=' s tim United Kingdom mas pravdu - ale to je taky ve FAQ :)

> Mimochodem teď se mi stalo že jsem chtěl ve Wii shop channelu zkusit koupit Wii points. Wii shop channel se však neotevřel, napsal hlášku, že je nutný system update.

Zajimave, vysla nova verze 4.3! [url']http://en.wikipedia.org/wiki/Wii_system_software[/url]

Zajimalo by mne, zda je na ni stale funkcni LetterBomb. (ale asi ano. Jde jen o pridani IOSu a update prave shopu)

Ano je to možné mnel jsem 4.3 a v poho jsem podle tohoto navodu Wii hacknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, moc dík za super návod, vše se mi povedlo podle návodu bez problémů, ale chtěl bych poprosit ještě o jednu radu. Chtěl bych místo cfg loaderu nahrát gx loader. Napsal by jsi mi jednoduchý postup jak to teď uděla,t když má vše podle návodu a mám cfg loader. Nevím jestli stačí nakopírovat na SD kartu gx loader a nainstalovat v HBC? Moc díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu