Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Ano, nechej tam SD.

Edit: promiň, popletl jsem to. Zapnul jsem Wii a je to takhle: IOS249, NAND emulator device "disable", source device - to zvol podle toho, kde máš WAD soubory, které chceš instalovat. Já jsem si pro ně na SD kartě vytvořil složku WAD, takže mám zvoleno Wii SD slot. No a pak už jen vybereš příslušný WAD, který chceš instalovat.

Upraveno uživatelem Kacmel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni co mají nové Wii a mají problém s ovladačem, že jim nejde v MMM, tak jak už tu bylo psáno použít Wii mod, ale pak nejde ovladač v cfg loaderu ani gx loaderu, tak jsem použil Wii Flow

a ovaldač tam šlape a hry také. Zítra ještě kouknu na ten priiloader, kde také nejde nový ovladač.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni co mají nové Wii a mají problém s ovladačem, že jim nejde v MMM, tak jak už tu bylo psáno použít Wii mod, ale pak nejde ovladač v cfg loaderu ani gx loaderu, tak jsem použil Wii Flow
a ovaldač tam šlape a hry také. Zítra ještě kouknu na ten priiloader, kde také nejde nový ovladač.

Je to zajimave. Ja mam ten s Wii Motion Plus - coz by mel byt ten nejnovejsi a zadny z techto problemu jsem nemel... Nicmene pridam do FAQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to zajimave. Ja mam ten s Wii Motion Plus - coz by mel byt ten nejnovejsi a zadny z techto problemu jsem nemel... Nicmene pridam do FAQ

já mám taky asi rok staré Wii, rovnou měl verzi 4.3E a Wii Motion Plus a tam nebyl problém, ale ted si kupoval kolega k vánocům a má taky verzi 4.3E Wii Motion Plus a ten ovladač v MMM nejde.

Priiloader jsem vyřešil přes svůj ovladač, takže vše šlape jak má, akorát teda kolega musí použivat Wii Flow, ale mě se tak líbí, že jsem si ho nainstaloval i na svoje Wii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano vyzkousej priiloader s wii motion plus to me moc zajima!!!

priiloader funguje s Wii Motion Plus (starší verze, má conect tlačítko na spárováni u baterek), ale novější verze má connect tlačítko na spárování přimo už i s dírou v gumovém pouzdře (vůbec se nemusí sundávat kryt od baterek) a tento ovladač v priiloaderu nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,jak mám vyřešit ten problém s priiloader,když mi tam nejde ovladač?Zkoušel jsem priolader 0.8 Beta 3 a stejně nejde,nemůžu se dostat přes bod 4.a...

Doporučuji si půjčit nebo koupit starší ovladač a udělat vše podle návodu na první straně, pak není potřeba vůbec wii mod a po provedení soft modu se starším ovladačem nainstalovat wii flow místo CFG loaderu, aby fungoval i ten ovladač, který ti teď nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez staršího ovladače to teda nepůjde?

zatím jsem nikde nenašel, že by někomu šel Priiloader, tady: http://www.wiihacks.com/general-homebrew-hack-issues/96393-problem-wii-remote-plus-combined-homebrew-apps-not-working.html je vše naspané i s aplikacema, který jdou s novým ovladačem (jsou tam naspaný i verze ovaldačů, který jdou a který ne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě jinak,už jsem z toho úplně vybitý,půjde mi hack nebo nepůjde,popřípadě co mám místo bodu 4A udělat?

EdiT:Tak jsem se na to nakonec vyprdl,odstranil jsem wady atd.,včetně homebrew channelu,dal wii do továrního nastavení,ale nakonec jsem sehnal starý ovladač,jenže teď mě tam ten homebrew channel nejde dát zpět,wii mám 4.1e a nejde ani update na 4.3e,jak na to?

Upraveno uživatelem zip545
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám trabl :-( HB chanel se nainsatluje v poho, ale Boot mii už ne. Už po spuštění hacku vypíše, že instalaci Bootmii 2 bude bránit Boot mii1 a že půjde instalovat pouze na IOS. Budiž, ale když instalaci Boot Mii spustím, tak akorát ohlásí, že se nepovedlo. Když pak chci Boot Mii soustit na HB Chanel, tak zčerná obrazovka a mechanika na Wii bliká. Víc nic. Co stím? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

THX

krok za krokem podle návodu, žádny problem.

edit:

Ovladače mám MOTION plus, verze WWčka byla 4.3E -žádne problemy s ovladanim, jak se píše v příspěvcích výše jsem nezaznamenal..

Upraveno uživatelem Tomáš Sláma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak už někdo zkoušel vrátit zpět hacknuté Wii do původního stavu, nainstalovat aktualizaci a opět hacknout? Zprovoznit tak Internet Channel a Wii Shop Channel..

Konečně jsem si po roce připojila konzoli k internetu a nemůžu nic z toho využít díky updatu:)

Bylo by fajn vědět, že to jde a stojí za to:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,

měl bych takový dotaz, mám na svém ext.disku cca 60 her, velikost disku je 500GB, do teď jsem neměl problém se spuštěním žádné hry, avšak teď jakoukoliv hru stáhnu tak nejede, používám pro spouštění na wii USB Loader GX a pro kopírování her na disk Wii Backup Manager, jak říkám do teď bez problému, hry které tam mám již delší dobu tak fungují jako dřív jen nově stažené nejdou, nevíte někdo co s tím, už jsem komplet smazal z SD karty loader a nahrál jej znova, to samé jsem udělal na pc i s backup managerem ale pořád nic, myslíte že pomůže formát disku??? nemám hry nikde zazálohované jen na tom disku a tak se mi do toho moc nechce, zkuste poradit...ještě mě napadlo že jsem měl na pc windows 7 a tento problém se mi objevil při nahrání windows 8, může to mít souvislost?? díky za jakoukoliv odpověď ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

potřeboval bych radu k návodu.

mám Wii od letošních Vánoc, takže zatím zkušenostni nic.

dělal jsem vše podle návodu (mimochodem děkuji :) ) ale zasekl jsem se v bodě

  1. Spustte Homebrew channel, stisknete HOME, vyberte Launch Bootmii

  2. Vyberte WAD manazer a stisknete A
  3. Stisknete 1 pro nainstalovani vsech WADu a dejte A

spustil jsem homebrew channel, vybral launch bootmii ale nejde nepohybovat pomoci ovladače a tím vybrat WAD manazer.

ovladac jsem zkousel spárovat pomocí tlačtka synt ale pořád nic.

ovladač mám jen jeden.

ve FAQ si dal odkaz na alternativu k MMM ale stranky jsou angl. a tak mi to moc nepomohlo:(

předem díky za radu

Als.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SoftMOD pro libovolne Wii (firmware 4.3 E/U/J/K)

(umoznuje hrani zaloh her z externiho harddisku/flashky atd.)

prosím o radu, vše jsem udělal dle návodu,ale při spuštění hry z usb loaderu

mi to zamrzne při načítání hry. kde je chyba

tady http://wiki.gbatemp.net/wiki/USB_Game_Compatibility_Table je seznam podporovaných her... Sem tam je tam rada jak konkretní hru rozběhat pokud jsou problemy...

Z asi 15 her co mam už jsem si nechal poradit 3x a vzdy potom bylo hraní bez problému...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu