Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

A jakou verzi?Když dám 4.0.5 (nejnovější snad) tak mi nejde ovladač,a když starší tak to zase nenajde hry na hdd.

EDIT: Půjde v priiloaderu klasicky usb wii ovladač?

EDIT2: Díky kostra2630 mi to už konečně jede,díky!

[h=1][/h]

Upraveno uživatelem zip545
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko, půjčil jsem si starý ovladač a udělal instalaci dle návodu. Jak teď naistaluju Wiiflow, abych mohl spouštět hry až ovladač vrátím? Jsem úplnej amatér, tak prosím poraďte co mít na SD kartě, co na USB atd. Mám stáhlé WiiFlow_v4.0.5.zip a WiiFlow_Pluggins_Pack_v7.7z

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za super návod. Nejdřív jsem pátral po návodech v angličtině a nakonec jsem zoufalý zkusil češtinu a stal se zázrak - český návod je 100x lepší :-)

Potřeboval bych ale poradit: Postupoval jsem až k bodu 3.6. Zde se mi ale objeví jen černá obrazovka s chybovou hláškou:

Fat_driver: disk init failed

Please insert SD card.

Failed to load boot.dol from front SD card reader.

*dio_Startup() rv - 0 (první znak se mi nedaří přečíst)

Přitom SD karta je v konzoli. A z této karty jsem dělal i předchozí kroky, takže je snad kompatibilní. Máte tip, v čem by mohl být problém? Předem díky za odpověď.

Mám v4.3E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mohla být klidně jen nějaká chyba při kopírování souborů. Jestliže karta předtím normálně fungovala, zkus ji naformátovat a zkopírovat soubory znovu. Snad to pomůže. Pokud ne, mohlo by to znamenat, že se chyba vyskytla už při stahování souborů, takže zkusit znovu stáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mohla být klidně jen nějaká chyba při kopírování souborů. Jestliže karta předtím normálně fungovala, zkus ji naformátovat a zkopírovat soubory znovu. Snad to pomůže. Pokud ne, mohlo by to znamenat, že se chyba vyskytla už při stahování souborů, takže zkusit znovu stáhnout.

Tak to nepomohlo :cry: Znovu jsem naformátoval kartu, stáhl všechny soubory, opět MD5 checksum bez problémů, ale nakonec stejná chyba.

Netušíte, čím to může být? Mám zkusit koupit jinou kartu? Ale zase bych ji nerad kupoval zbytečně, protože ji využiji jen 1x na tohle a pak mi nebude na nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se taky může stát, že Wii nebude s určitým typem karty komunikovat, ale v tomhle případě je zvláštní, že vše bylo do určitého bodu v pořádku. Jakou máš SD kartu? Potřebovat ji budeš i po hacknutí, protože na ní budou uložené hombrew aplikace jako USB loader pro spouštění her a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se taky může stát, že Wii nebude s určitým typem karty komunikovat, ale v tomhle případě je zvláštní, že vše bylo do určitého bodu v pořádku. Jakou máš SD kartu? Potřebovat ji budeš i po hacknutí, protože na ní budou uložené hombrew aplikace jako USB loader pro spouštění her a pod.

Použil jsem kartu ze starého telefonu: MicroSD HC 8GB C08GB Japan Kingston SDC4/8GB 07. Class 4. Mám ji v adaptéru na velikost SD. Předchozí kroky fungovaly, tedy kromě prvního, kde se mi to povedlo až poté, co jsem kartu naformátoval (předtím jsem na ni jen nahrál soubory, protože byla FAT32).

Kolik stojí nejlevnější na 100% podporovaná karta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude zřejmě ono, SDHC karty nejsou podporovány. Je to uvedeno i zde v návodu. Měla by to být karta s označením SD (tj. do čtyř GB, ale pozor, některé 4GB karty už jsou SDHC). Bohatě ti postačí 2GB. Pořídíš ji do dvou stovek,ale spíš ještě levněji. Na značce nesejde, ale když vezmeš Kingston či SanDisk, které jsou ověřené, nic neskazíš. A mají je všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle tohoto návodu jsem hacknul už 3 Nintenda s Verzi 4.3 a šlapou jak švýcarský hodinky za což děkuji Anonymousovi. Děti dostaly od Ježíška vysněné Nintendo, ale to má verzi 4.2E a tudiž nefunguje MAC adresa v LetterBomb a nemohu nainstalovat Homebrew. Nechci bez zálohy nic riskovat což vlasně ani zálohu nintenda bez homebrew neudělám. Mám v klidu přes net udělat upgrade na verzi 4.3 a pak nintendo hacknout nebo existuje FUNGUJÍCÍ návod na verzi 4.2? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude zřejmě ono, SDHC karty nejsou podporovány. Je to uvedeno i zde v návodu. Měla by to být karta s označením SD (tj. do čtyř GB, ale pozor, některé 4GB karty už jsou SDHC). Bohatě ti postačí 2GB. Pořídíš ji do dvou stovek,ale spíš ještě levněji. Na značce nesejde, ale když vezmeš Kingston či SanDisk, které jsou ověřené, nic neskazíš. A mají je všude.

Tahle karta bude v pohodě? Transcend SD karta 2GB http://www.mironet.cz/transcend-sd-karta-2gb+dp111021/

Případně ještě mají skladem Pretec SD karta Cheetah 133x 4GB http://www.mironet.cz/pretec-sd-karta-cheetah-133x-4gb+dp69310/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Anonymousovi za super návod...

4 Miner: přesně s touhle kartou Transcend jsem včera pracoval a šlapala bez jedinýho problému;), teda možná, viz následující:):

jelikož u mě není nikdy nic jednoduchý tak mám menší problém, po hacknutí se mi wii nechce pořádně vypnout ať to vypnu přes ovladač, přímo na konzoli nebo i přes hw, dioda úplně nezčervená, je spíše taková oranžová a po chvíli mi začne bláznit mechanika, která se rozsvěcí a zhasíná:( (obrazovka je černá..). Nesetkal se s tímto chováním někdo? a případně jak to řešit? (zamrzlé není, normálně po zmáčknutí power najede). Když wii vytáhnu z proudu a zase ho tam vrátím, diodka je červená a vše je ok..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dioda je oranžová protože máš aktivní WiiConect24. Je to v nastavení. Otevřeš nastavení a u WiiConect24 v položce Standby connection dej off, pokud nechceš být připojen nonstop. Ve stejném nastavení je i položka Slot Illumination. Když je zapnutá (on), při každé příchozí zprávě ti bude ta mechanika blikat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny, komu se nejde dostat do shopu, protože požaduje System Update:

1) Stáhněte si tento wad soubor - http://ulozto.cz/xQztBUJ/rvl-shopping-v21-wad

2) Zkopírujte ho do složky WAD na vaší SD kartě

3) Nainstalujte tento WAD soubor pomocí WAD Manageru nebo jiné alternativní aplikace (osobně jsem použil WAD Manager 1.7)

Po jeho instalaci bude opět Wii Shop channel funkční a nebude požadovat aktualizaci celého systému. Na konzoli se softmodem dle zdejšího návodu to funguje bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj s vlastnictvím Wii jsem na tom úplně stejně jako ty a mám i stejný problém. Instalaci WADů jsem sice za pomocí alternativního managera dokončil, ale to v podstatě neznamenalo vůbec nic. Obdobný problém je i v dalších aplikacích (priiloader, USB-loader, zaloha z dvd). Doufám, že to popisuji dobře neboť jsem v těchto aplikacích nainstalovaných z WADů byl pouze jednou - bez ovladače následoval tvrdý reset :). Zatím to na internetu hledám půl dne a zkouším ... s nulovým výsledkem. Zkoušel jsem přepnout i rozlišení z 480p do základního ale to nepomohlo ... celkem logicky :). Vypadá to, že po nastartování aplikace se suše ovladač vypne. Nevím jestli to nemůže způsobit ta jeho nová verze (plus) ... vlastně netuším jak je ta verze plus moc je nová :).

Ahoj,

potřeboval bych radu k návodu.

mám Wii od letošních Vánoc, takže zatím zkušenostni nic.

dělal jsem vše podle návodu (mimochodem děkuji :) ) ale zasekl jsem se v bodě

  1. Spustte Homebrew channel, stisknete HOME, vyberte Launch Bootmii

  2. Vyberte WAD manazer a stisknete A
  3. Stisknete 1 pro nainstalovani vsech WADu a dejte A

spustil jsem homebrew channel, vybral launch bootmii ale nejde nepohybovat pomoci ovladače a tím vybrat WAD manazer.

ovladac jsem zkousel spárovat pomocí tlačtka synt ale pořád nic.

ovladač mám jen jeden.

ve FAQ si dal odkaz na alternativu k MMM ale stranky jsou angl. a tak mi to moc nepomohlo:(

předem díky za radu

Als.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím borci,

mám takový problém, u některých her se mi při najetí na hru a potvrzení tlačítkem A v usb loaderu gx objeví hláška error (DSI) occurred. v cfg loaderu hra sice chybu nehodí ale taky se ani nerozběhne, neví někdo co s tím ?? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu