Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Prosím o radu,

chtěl jsem si hacknout wii, jsem si říkal, že to jde docela v pohodě, ale u části

3) Hackovani Wii (upravy nutne pro hrani zaloh her)

v bodě 7, když jsem potřeboval Vybrat WAD manazer, zjistil jsem, že mi nefunguje ovladač.

Ovladač je original a postupoval jsem podle návodu krok za krokem. V častých otázkách jsem se dočetl, že to mám zkusit v WiiMod, ale odkaz který je u odpovědi je v angličtině: http://gbatemp.net/threads/wii-mod.272321/ a vubec se nechytam.

Prosím o radu, díky!

Tento problém jsem již vyřešil ... instalace WiiMod se mi zdařil.

Upraveno uživatelem Jaryn82
problém vyřešen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám pár dotazů, jsem nový s nintendem, ale mám docela zkušenosti s jinýma konzolema. Wii mam upravené pro hraní her, hry spouštím přes USB Loader CFG.. stáhl jsem si nějakej pack her, mám je na HDD. Nějaké jdou ale třeba Wii Sport Resorts nikoliv. Zkoušel jsem vše podle návodů v jiném temátu, ale nic. Víte někdo podle čeho to udělat přesně? A nemám problém jen s tímto, pár her se nespustí, jen se konzole zasekne, viz Mario boom a nebo se zobrazí ta úvodní obrazovka s ovladačem a pak se wii restartuje. Rád bych ale ty wii sport resorts, kdyby jste mi někdo dal nějakou radu. Díky předem za odpověď :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problem při spuštění priiloaderu, nejde mi ovladac, tak se tam zaseknu a wii musim natvrdo vypnout :(

Nemůžu teda provést 4a) Instalace priiloader (ochrana proti bricknuti + tweaky systemu),

pročítám debaty a nevím si rady ...

Prosím o radu, jak spustit ten priiloader. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mám problém. Postupoval jsem podle návodu. Udělal jsem vše do kroku až 4a. Nakonci 4a se mělo zmačknout B (v priiloaderu) a dát system menu. To jsem udělal. Ted mám jen černou obrazovku a vpravo dole mi to píše 4.1 (eur)- Co s tím?

Pokud už to tady bylo řečeno,tak mě jen na to prosím odkažte.

Děkuji :)

Upraveno uživatelem kingmt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, sem u bodu s priiloaderem a nejde mi ovladani..mam nove wii a priiloader v8.3 beta se mi nezobrazuje.. nějaká rada please ? :)

EDIT. pro ostatní, kteří se v tomto množství vlaken také ztracejí, odpoved je na straně 36......vyzkoušeno funguje.. děkuju mam priiloader :)

Upraveno uživatelem portak
nové info o problému
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sem u bodu s priiloaderem a nejde mi ovladani..mam nove wii a priiloader v8.3 beta se mi nezobrazuje.. nějaká rada please ? :)

EDIT. pro ostatní, kteří se v tomto množství vlaken také ztracejí, odpoved je na straně 36......vyzkoušeno funguje.. děkuju mam priiloader :)

To je jen z jedineho duvodu mas moc novy homebrew chanell na novem to nejde takze si bud kup starsi ovladac a dej si tam 0.7 nebo s tim nic jineho neudelas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu