Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

To je jen z jedineho duvodu mas moc novy homebrew chanell na novem to nejde takze si bud kup starsi ovladac a dej si tam 0.7 nebo s tim nic jineho neudelas.

Vždyt v editu píšu, že jsem to vyřešil... když pojedeš podle toho návodu ze strany 36, tak to rozjedeš :) ... stahni si ten modpack, taky mi to psalo to s tou vanilou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, předně chci poděkovat za skvělý návod. Chtěl bych se ještě zeptat, když jsem úspěšně udělal hack, teď bych se rád připojil na Wii Shop Channel. Ale chce to po mě nějaký update. Mohu ho dát?

http://console-forum.net/showthread.php?p=1309133

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3) tady je popis, jak aktualizovat Wii Shop Channel. System update nedávej, musel bys pak dělat celý softmod znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

jde nějak jinak udělat krok 1 když nefunguje please.hackmii.com ??? zkoušel jsem naistalovat hackmii podle navodu na http://wiisixtyfour.webs.com/WHG/Wilbrand.htm ale neumím najít HackmiiInstaller - nebo spíš nevím jak to má byt velké a která vezre je nejnovější . můžete mě prosím někdo poradit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano už funguje :) ale víc jak 4 dny mi nepřišlo jako obvyklý výpadek... mám zkušenosti s hackováním symbianu a tam třeba stránky které nabízely něco podobného jednoho krásného dne prostě zrušili :) tak jsem myslel že jde o stejný případ... a navíc na tom tvém odkazu zase využívají stránku bootmii.org která taky celý víkend nešla možná že ještě ted nejde ;) ale už jede hackmii tak se jdu snažit dál, ale děkuju za reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen rychlodotaz - je stale 100% relevantni navod v prvnim prispevku na prvni strane od Anonymouse + mirne upravy (novejsi SW) ze strany 36? Nebo uz pulka z toho neplati? Opravdu se mi nechce procitat 40 stran textu, jen abych tuto informaci zjistil. ;) Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady podle toho návodu to zřejmě nepůjde, ale na netu už jsem to viděl. Bohužel už nevím, kde to bylo a bylo to komplet v angličtině. Napiš do Googlu "WiiU softmod" a určitě to najdeš taky.

Edit: tady je odkaz na video

, v komentářích k videu je i návod, jak na to. Upraveno uživatelem Kacmel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nevidim duvod, proc by ne :)

I v popisu aukce je primo potvrzene, ze se jedna o SD kartu:

"Kartu SD 2GB je možno použít i ve starších zařízeních (vetšina vyrobených před rokem [noparse]2008[/noparse]), která nepodporují větší karty typu SDHC (SD 2.0)."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prisla chvile, kdy i ja zadam o radu.

Prijel jsem z dovolene, pripojil Wii po nekolika mesicich na net a z Wii Shop stahl YouTube channel.

Od te doby mi CFG Loader ani GX Loader nenajdou HDD. Ani flashku, jiny HDD...

Myslel jsem, jestli nemohlo fyzicky odejit USB - ale WiiMC normalne HDD i flashku najde v obou portech a uplne normalne z nich nacita obsah.

Aktualizoval jsem CFG Loader na v70r50 a problem je stale stejny. Zkusil jsem znovu nainstalovat vsechny WADy (cIOSy i System Menu 4.1) a porad stejne.

Uz me vazne nic nenapada - jen format pameti a zkusit vse kompletne nahrat znovu - ale moc tomu neverim :(

Stalo se nekomu neco takoveho? Pripojoval jste se nekdo v posledni dobe k netu? Docela podezrivam Nintendo, jestli pres net nezaktualizovalo nebo nepatchlo me Wiicko... Ale nikde o tom nic nemuzu najit...

Jeste bych mel prosbu - v CFG loaderu, kdyz sjedete dolu, tak je tam Settings -> Debug a cIOS, potreboval bych vedet, co tam mate vypsane - jestli mam cIOSy v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, myslím, že nějakým patchem od Nintenda to asi nebude. To by nejspíš udělali hromadně a tvůj problém by mělo více lidí. Já mám konzoli online připojenou nonstop, vlastně od té doby co ji máme. Dokonce jsem jsem ten YouTube channel stahoval taky celkem nedávno, cca před třemi týdny a vše šlape stále jak má. Ten výpis ti pošlu do PM, sice je tam toho 17 stran, ale pro tebe udělám. Odpoledne to tam máš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, myslím, že nějakým patchem od Nintenda to asi nebude. To by nejspíš udělali hromadně a tvůj problém by mělo více lidí. Já mám konzoli online připojenou nonstop, vlastně od té doby co ji máme. Dokonce jsem jsem ten YouTube channel stahoval taky celkem nedávno, cca před třemi týdny a vše šlape stále jak má. Ten výpis ti pošlu do PM, sice je tam toho 17 stran, ale pro tebe udělám. Odpoledne to tam máš.

Diky. Uz jsem udelal format pameti Wiicka, vse jsem udelal znovu a porad nic :(

Koupil jsem 32 GB SDHC kartu a hraju z ni - ale nektery hry, jako napriklad Just Dance 4 proste nejdou :(

Nejdivnejsi je, ze se to stalo z niceho nic, ze nejde zadny disk, zadna flashka a pritom treba ve WiiMC normalne vsechny flashky i disky funguji a to pres oba USB porty.

EDIT: Tak uz jsem to tak nejak vyresil :) Sice mi stale nefunguje HDD/USB flashka atd. v USB Loaderech a nechapu proc, nicmene z HDD hrat muzu.

Nainstaloval jsem SNEEK+DI - velmi dobra vychytavka :) - pokud budu mit cas, tak udelam navod. Byl to sice trochu boj, ale jede to :)

Takze hry, co se mi nevejdou na 32 GB SD kartu nebo hry, ktere pres SD kartu proste nejdou (napr. Just Dance 4) hraju z USB HDD pres SNEEK a zbytek normalne pres CFG Loader z SD karty. Neni to tak dokonale jako normalne pres CFG Loader, ale zase jsem objevil SNEEK a alespon to slo nejak vyresit :) Nicmene kdyby nekoho napadlo proc mi z niceho nic nejde nacist zadne USB zarizeni v zadnem USB Loaderu - tak sem s napadem.

(napada mne jen spatny d2x cIOS, protoze WiiMC pouziva klasicky 58 IOS s nativni podporou USB 2.0 - to by vysvetlovalo, proc se disk ukaze ve WiiMC... Ale vazne nechapu, proc to prestalo fungovat z niceho nic :) )

Jinak ukazka SNEEKu http://www.youtube.com/watch?v=0AkaG0UadNc

Ve zkratce SNEEK je emulator systemove pameti NAND (takze si muzete hrat se systemem, aniz byste si odpalili realnou NAND a bricknuli si tak Wiicko) + umoznuje hrani her z USB HDD primo ze systemoveho menu, nez jakychkoliv loaderu (hra se proste objevi v Disc channelu, misto originalni hry) - kompatibilita by tak mela byt velmi vysoka (~99%)

Upraveno uživatelem Anonymous_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak cely problem vyresen :)

nainstaloval jsem d2x cIOS v6 do slotu 249 a vse zacalo fungovat.

neek2o take nefungoval jak mel a prisel jsem na bug, ktery nikde neni poradne zminen - je nutne mit slozku nands na USB zarizeni - pokud je na SD karte, tak sice vse funguje, ale nefunguje DI modul a nejdou nacitat hry (dokonce i neek menu zamrzalo a nebylo pouzitelne).

jinak jeste predtim, nez jsem nainstaloval d2x v6, tak jsem nainstaloval d2x v10-alt (posledni beta verze) a mel jsem stejny problem jako predtim (nedetekoval disk)... Takze pouceni - ne vzdy je posledni verze ta nejlepsi a nejfunkcnejsi :)

.. nyni mi tedy funguje jak neek2o a spousteni her pres emulovanou NAND s DI modulem, tak spousteni her pres klasicke USB Loadery (CFG Loader, WiiFlow, GX USB Loader atd.)

Takze kdyby nekdo nekdy narazil na stejny problem... :)

Jo a zaroven jsem prisel na to, ze aby byl disk detekovan ve WiiMC, je nutne aby se dana partisna nachazela na prvnim miste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím....před rokem jsem si hacknul wii, ale spoustu her pres GX Loader zamrzá, tak sem se rozhod to zkusit znova, ale nevim kde začít....jestli mám obnovit NAND nebo jestli to můžu zkusit znova i přes všechny ty cIosy a Iosy co sem tam nainstaloval? Díky :)

Jestli je háček jen v tom GX Loaderu, tak potom stačí jen vyzkoušet jiný loader. Mám zkušenost s tím, že co se přes GX loader nerozjelo, šlo spustit přes CFG loader.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu