Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Zdar co mám dělat když synátor zvladnul udělat formát paměti Wii a přišel sem o homebrew,BootMii ... jak je mám dostat zpět. přes LetterBomb se mi vždy Wii kousne :(

je to pro verzi 4.1E

takže dořešeno, mám teď vše i v aktuální verzi, pokud se vam také stane dal sem na ulozto vc manualu https://ulozto.cz/!dLuHsg4Sq/hack-new-zip

Upraveno uživatelem ljelencik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Zdravím. Pokud jdu do mod manageru, kde chci instalovat wad soubory. Přestane wii ovladač fungovat. Odpojí se. Četl jsem nějake návody jako nainstalovat starší ios. Zde vzniklo to samé. Odpojil se ovladač. Našel jsem i nějaké návody s nainstalováním https://gbatemp.net/threads/possible-fix-for-usb-loaders-and-new-motion-controllers.315020/

Ale tu si nejsem jistý co mám vlastně udělat.

Tohle dělá asi všem co mají novější wiimotionplus ovladač. (jiný nemám)

Dostal jsem toto wii do ruky abych ho kamarádovi flashnul. Ale bohužel se nemůžu dostat přes tento problém.

 

Byl bych moc vděčný kdyby někdo poradil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím tak se mi to povedlo jen jsem nemohl dodělat poslední bod, protože stránka neexistuje. pojedou mi hry i bez toho?

4b) Posledni krok - zkopirovani homebrew aplikaci na SD kartu (vcetne USBLoaderu)

 

  1. Naposledy zformatujte SD kartu
  2. Stahnete App Pack.zip a rozbalte na root SD karty
  3. SD kartu vlozte zpet do Wii (kde by mela byt porad - budete z ni spoustet USB Loader)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Nevím hraji to na ful hd televizi. Všiml sem si že to nedělá každá hra. Nemůže to být nějak osekané ty hry? Koupil sem to nintendo nedávno, tak se v tom nevyznám. Vůbec nevím jak a kde se ty hry stahují. kámoš mi to prodal i s fleškou a na ní už ty hry byly. Jen se mi to nezdá. Jak má být velká jedna hra, když je kvalitní? Kolik her se vejde například na 20 giga flešku?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vzdy individualni. A hrajes to na Wii nebo WiiU? Jako ze by se to orezalo graficky, to se mi nezda. Leda ze by jsi si na fleshce treba spustil hru Mario kart pro Wii a pak tam mrsknul originalku tehle hry pro WiiU... Ale to asi neni tento pripad. Nicmene jsem treba videl, jak na PC v emulatoru ty hry pro Wii maji mnohonasobne hezci grafiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu