Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Zdravim, úplně skvělej návod, dík moc,jen asi malej problémek: stáhnul jsem mario kart a super maria galaxy 2 a ani u jedený se hra neukládá, to znamená, že při opětovnym spuštění musim hrát od začátku, dá se to nějak nastavit, aby se to ukládalo. Dík moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za skvělý návod, dnes jsem podle uvedeného návodu úspěšně provedl hack Wiička. Trápí mne bohužel dvě věci, se kterými si nevím rady.

1. Po spuštění USBLoaderCFG se mi zobrazí chybová hláška: "Partition: FAT1 not found! viz foto.

Musím potvrdit "A" vybrat disk zase potvrdit a pak se teprve zobrazí nabídka her. Zkoušel jsem HDD i Flash-ku, vše naformátované dle návodu, ale je to pořád stejné.

Chtěl jsem, aby pro dceru bylo spouštění her co nejjednoduší a toto je celkem pro ni problém.

2. S tím souvisí i má druhá otázka a to jak nastavit, aby se USBLoader spustil ihned po startu a zobrazila se rovnou nabídka her.

Přidávám ještě video: http://www.youtube.com/watch?v=0wiyTaxP5DE&feature=youtu.be

post-19463-14687159038977_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me to bude v usb loader / config.txt ale nevim co tam dopsat, aby se spoustel sam..

Lidi, ctete trochu, vse je napsane v navodu!!

"Naformatujte si externi disk nebo flashku, kterou budete pouzivat pro hry, na FAT32"

Kdyz upravujes disk v dobe, kdy tento navod neexistoval, tak je to tezke WBFS manager Ti ho naformatuje do formatu WBFS a ne do FAT32, takze kdyby tu byl navod asi pred rokem, tak neresim, ale bohuzel nebyl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me to bude v usb loader / config.txt ale nevim co tam dopsat, aby se spoustel sam..

Vzdyt uz pise, ze to vyresil! Staci mit disk zformatovany na FAT32 a zadnou chybu to pak nezobrazuje a rovnou to ukaze seznam her, tak jak to zobrazovat ma.

Kdybyste kluci postupovali dle navodu, tak vam to jede..

"Kdyz upravujes disk v dobe, kdy tento navod neexistoval, tak je to tezke WBFS manager Ti ho naformatuje do formatu WBFS a ne do FAT32, takze kdyby tu byl navod asi pred rokem, tak neresim, ale bohuzel nebyl "
"Díky za skvělý návod, dnes jsem podle uvedeného návodu úspěšně provedl hack Wiička. Trápí mne bohužel dvě věci, se kterými si nevím rady."

... tak mi nerikej, ze adlib to delal pred rokem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby se mu pri spusteni WII pustil rovnou USBloader a on mel rovnou na vyber hry.. Aspon tak to chapu ja..

Ano... a ja zase nemluvil na tebe...

A aby se mu pri spusteni Wii spustil rovnou USBLoader opravdu nenastavis v konfiguraku USB Loaderu :D Jde to nastavit priiloaderu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu