Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

zdravim dnes jsem koupil novou sd kartu vse probehlo ok jen nevim jestli jsem spravne nainstaloval

prilodr,to za prve. probehlo to vse docela richle,jen mi to napise Disk Updates. pri nacitani usb loandru, mam cekat 98 sekund neco to nacita apak to napise error 1,dale se chci zeptat,dase ten prilodr nainstalovat znaova a jak,a posledni když

sy stahnu hru z HB nevim kde se to uklada ,dekuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim dnes jsem koupil novou sd kartu vse probehlo ok jen nevim jestli jsem spravne nainstaloval

prilodr,to za prve. probehlo to vse docela richle,jen mi to napise Disk Updates. pri nacitani usb loandru, mam cekat 98 sekund neco to nacita apak to napise error 1,dale se chci zeptat,dase ten prilodr nainstalovat znaova a jak,a posledni když

sy stahnu hru z HB nevim kde se to uklada ,dekuji za pomoc

- error 1 opravdu nevim, co znamena... ale z me zkusenosti - pokud nekomu neco nefunguje tak, jak fungovat ma, tak nepostupoval dle navodu. Protoze je nesmysl, aby na tom samem HW nekomu fungovalo neco jinak pri dodrzovani stejneho postupu nez nekomu jinemu. Zatim kazdy, kdo tu mel nejaky problem nepostupoval presne dle navodu... A kde je chyba se pak velice tezko urcuje. Staci kdyz udelas neco trochu jinak, nez je dle v navodu a uz to muze zmenit dost veci.

- disk updates nevim co je a nevim ani jak to myslis

- jestli ti to u spousteni CFG Loaderu pise, ze mas cekat X sekund, tak se to evidentne snazi najit HDD s hrama - mas ho pripojenej? Ve spravnem USB? Je naformatovan na FAT32? Pokud je odpoved na vsechny otazky ano, tak zkus jeste flashku nebo jiny HDD, pokud to pak pujde, pak bohuzel budes muset pouzit jiny HDD, protoze tenhle si nerozumi s wiickem.

- vse co stahnes v HBC se uklada na SD kartu

jo jeste musi byt sd karta porad ve wii kdyz ji vytahnu proste se to starti,

Samozrejme tam byt musi - vzdyt na ni jsou ulozeny programy z HBC (takze i CFG Loader, pomoci ktereho spoustis hry). Ale pokud jsi to myslel tak, jestli ji muzes treba vyndat - tak samozrejme muzes, ale pokud budes chtit hrat, tak ji tam zase budes muset dat. WADy a HBC je natvrdo v konzoli, programy pro HBC (CFG Loader) jsou ale na pametovce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim stahnul jsem si hru medal of honor v ntsc nejede proc, normalne se nacte a jen cerna obrazovka,nechapu

tak golf taiger futs,tak ntsc nejede ale treba jine hry v pal jedou poradte ad muzu i ntsc,dik

Obcas NTSC verze nejedou. Nevim proc - mozna Hexer bude znat presnou odpoved (vim, ze v evrope je PAL, ale to by u zalohovanych her nemelo mit vyznam). Kazdopadne - co ti brani stahnout si PAL? Proste nestahuj NTSC a stahni PAL. Az na nejake japonske hry najdes vse jak v NTSC, tak v PAL...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim stahnul jsem si hru medal of honor v ntsc nejede proc, normalne se nacte a jen cerna obrazovka,nechapu

tak golf taiger futs,tak ntsc nejede ale treba jine hry v pal jedou poradte ad muzu i ntsc,dik

a zkouselů jsi jiny IOS..?? Protoze MoH mam taky NTSC a jde mi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme problém !

Flashoval jsem kámošovi Wii,zálohoval NAND do PC ale "bůček" to smazal,asi před 2 týdnama a konzole začala stávkovat (ZAmrzávala,předtim byla konzole zapnutá asi 3 dny v kuse). Když půjde na reklamaci zjistí že byla konzole Flashnuta ? Nebo nějak obnovit soubory ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme problém !

Flashoval jsem kámošovi Wii,zálohoval NAND do PC ale "bůček" to smazal,asi před 2 týdnama a konzole začala stávkovat (ZAmrzávala,předtim byla konzole zapnutá asi 3 dny v kuse). Když půjde na reklamaci zjistí že byla konzole Flashnuta ? Nebo nějak obnovit soubory ?

Podivej se nakonec navodu (prvni post v tomto threadu) "Dodatecne navody:"... ;) To je maximum, co ted muzes bez zalohy NANDu udelat. Nejsem si 100% jisty, jestli tam VUBEC NIC z flashe nezustane, ale myslim ze ne a pokud ano, tak to urcite nekontroluji.

kdyz nezalohuju nand zalohu tak wii muze zacit blbnout?

Ne, to ne. Ale NAND zaloha ti pri pripadnych problemech nebo pri reklamaci docela usnadni zivot. Proste ji jenom obnovis a jsi tam, kde jsi byl kdyz jsi nainstaloval HBC - tedy bez jakychkoliv WADu apod. veci v pameti. A smazat HBC uz je velice snadna zalezitost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jeste neco jak tam dostanu obrazek hry mam tam jmeno hry

Pokud máš svoje Wii připojené k internetu, stáhneš obrázky (covers) přímo v USB loaderu, pokud ne, použiješ WBFS Manager v počítači. Je to popsáno na konci návodu na flash.

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, instaloval jsem a sekl jsem se u prvního kroku. Instalace HB channelu v pohode ale bootmii a prepare sdcard nic. a ted mi blika mechanika u wii modre (ten okraj) a obraz je cernej? co mam dělat a proč to nejde?

E: sekl sem se u toho 1/9 kroku

EE: PLS heeeelp, wii sem sice zapnul jsem normálně v menu s channelama ale jeste nechci znova davat ten leter bomb, protoze to neslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo já zas nemůžu každej den kupovat novou kartu, protože tu kterou používám teď jsem koupil včera jen kvuli tomuhle

E: tak už jsem zjistil čím to bylo. chtěl jsem formátovat sd kartu ale nešlo to s tím, že je blocklá tak jsem si vygooglil jak to odblokovat a zjistil jsem že na mám zacvaklý takový pidi čudlík s nápisem lock. tak sem to dal pryč a ted uz to jede ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu