Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak hacknout/flashnout libovolne Wii (softmod pro 4.3)


Anonymous_

Recommended Posts

Omlouvám se, postupoval jsem podle návodu, jen jsem se někde dočetl, že není problém ani s NTFS, takže jsem to naformátoval na NTFS. Teď už je to v pohodě.

Jen bych ještě potřeboval poradit jestli je na Wii pouštět originál filmové DVD. Na netu jsou videa, kde to lidem chodí, ale u mne to hlásí, že Wii nepodporuje DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, postupoval jsem podle návodu, jen jsem se někde dočetl, že není problém ani s NTFS, takže jsem to naformátoval na NTFS. Teď už je to v pohodě.

Jen bych ještě potřeboval poradit jestli je na Wii pouštět originál filmové DVD. Na netu jsou videa, kde to lidem chodí, ale u mne to hlásí, že Wii nepodporuje DVD.

V pohode :) To ja jen, ze nejsi prvni (ani posledni), co se krapet odchylil od navodu a Wii se pak chovalo "jinak".

Filmova DVD na tom nespustis - tedy pokud mas nove Wii. Na novych Wii je mechanika opatchovana tak, ze bez čipu neprecte jine disky, nez Wii hry. Jinak ale muzes zkusit Mplayer CE nebo WiiMC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám dotaz ohledně USBLoaderCFG verzi 7.0. V tom euro-modpack balíčku je asi starší verze. Po uspěšném hacknutí wička dle návody, lze na tento loader udělat update přes SD a PC, nebo musí být wii připojeno k internetu. Návod už mám několikrát přečtený a vše potřebné připravené k hacknutí jen zatím chybí čas a tak zatím řeším některé nejasnosti.

A neměli by jste prosím vás nějaký návodek jak udělat Autoboot USBLoaderu díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technická :D Je to verze 70, ne 7.0 :D

A ted vazne - samozrejme staci strcit SD do PC a updatovat normalne tim, ze to rozbalis na SD kartu, misto stareho CFG Loaderu.

A k tomu autobootu zde: http://www.digitalworldz.co.uk/254375-autoload-usb-loader.html

... a vim, ze uz to slibuju dlouho, ale SNAD uz se behem tydne k tomu dostanu a kdyztak opet neco napisu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Zdá se to být super návod, je to hezky podrobně popsaný tak bych se toho asi nebál. Jen mám problém s tím že mám originál FW 4.2E a celej ten návod je postavenej na 4.3. Už na

[url]http://please.hackmii.com/[/url]

je počítáno se 4.3. Dá se upgradovat přes SD kartu? nemám možnost se dostat k wifi. Hledal jsem a nepodařilo se. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technická :D Je to verze 70, ne 7.0 :D

A ted vazne - samozrejme staci strcit SD do PC a updatovat normalne tim, ze to rozbalis na SD kartu, misto stareho CFG Loaderu.

A k tomu autobootu zde: http://www.digitalworldz.co.uk/254375-autoload-usb-loader.html

... a vim, ze uz to slibuju dlouho, ale SNAD uz se behem tydne k tomu dostanu a kdyztak opet neco napisu :)

navod funguje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do config.txt ve slozce s CFG Loaderem dej

return_to_channel = UCXF

zdroj: http://www.wiihacks.com/wiihacks-newbie-discussions-forum/76408-exit-out-game-back-cfg-loader-screen.html

Neco o tom najdes i zde: http://gwht.wikidot.com/forwarder (dole)

Sam jsem jeste nezkousel.

Tak tahle ficurka funguje. Diky za info, hledal jsem to taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, chci se zeptat jak je to s tim hraní záloh z ext. hdd. Mám 250Gb sata FAT32 a nitntedo ho nejspíš vidí ale napíše No games found (hry tam dávám přes wii backup manager). Když mu zmenšim partišnu na 30 GB tak taky nefunguje. Přitom s 30 GB ata to funguje vpohodě. Tak se ptám kde je problém. V kapacitě disku nebo v tom že je to sata? Díky za odpověď..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nainstaloval jsem vse podle navodu vybral nabidky Launch Bootmii,.a ni černa obrazovka wii začlo podivne blikat,tak jsem vipnul na prutko .ale Homebrew channel mam jen proste nefunguje tak jak ma nenainstalovalo to ty wady z bootmii.mam kartu sdhc 4g,muze to byt tim mam verzi 4.3e poradte mi dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

postupoval jsem podle navodu v sekcy 2, vybral z nabidky Launch Bootmii a nic černa obrazovka,wiičko začalo podivne blikat.jinač po vipnuti pristroje najelo vse ok ale porad jsem nenainstaloval ty wad z bootmii,mam kartu sdhc 4 giga,muze to byt tim,prosim o radu

treba timhle?

"Budete potrebovat SD kartu (pozor, nesmi byt SDHC!) - doporucuji 1-2 GB"

4GB uz je SDHC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4b) Posledni krok - zkopirovani homebrew aplikaci na SD kartu (vcetne USBLoaderu)
  • Naposledy zformatujte SD kartu
  • Stahnete App Pack.zip a rozbalte na root SD karty

Je to na první stránce...

Takhle by měl vypadat obsah karty.

Edit: kecám kraviny.. Zjistíš to tak že pojedeš PŘESNĚ podle návodu a budeš ho tam mít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu