Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravym. Mam mensi problem. Upravil som iHASku, hry vzdy prebehnem cez ABGX a zo siedmich napalenych hier mi idu 3. Ostane 4 mi vzdy pri nejakom bode (kazda pri inom, jedna hned na zaciatku, v jednej sa dostanem do konca as do hry) vypisu, ze disk je necitatelny. Kde by mohol byt problem? Neviem ci sa mam zamerat na mechaniku v xboxe, ci jej nahodou nekonci zivotnost alebo pri napalovani. Mam v mechanike LT+ 3.0

zkusil jsi hry po vypálení zkontrolovat přes KProbe? taky jsem jich několik vypálil, vypálení proběhlo úspěšně, ale KProbe mi ukázalo tolik chyb a na xboxu mi nešly, vypálil jsem stejnou hru znovu a šla.U mě je problém v PC, už má několik let za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravym. Mam mensi problem. Upravil som iHASku, hry vzdy prebehnem cez ABGX a zo siedmich napalenych hier mi idu 3. Ostane 4 mi vzdy pri nejakom bode (kazda pri inom, jedna hned na zaciatku, v jednej sa dostanem do konca as do hry) vypisu, ze disk je necitatelny. Kde by mohol byt problem? Neviem ci sa mam zamerat na mechaniku v xboxe, ci jej nahodou nekonci zivotnost alebo pri napalovani. Mam v mechanike LT+ 3.0

Vypaluješ na Verbatim?

P.S. používej tlačítko EDIT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problém, mám poslední falsh, koupil jsem si Lite-On iHAS124-19B,a když si vypálím podle návodu F1 2012 tak nejdou. Při spouštění chyba, nahrát na HDD to jde, ale spustit ne. Na LIVE nechodím, muže mi někdo poradit jak to uspěšně vypálit. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne stáhnul jsem to z warforum vypálil pouze soubor dvd. Bylo tam iso a dvd soubor.

Nic na tom není, iso projeď přes abgx360 na level 3, nastavení máš na následujícím odkazu:

http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=79171

Pak to vypal iHASkou (upravený fw v ní snad máš) pomocí ImgBurn (rychlost 4x, v nastavení / zápis / strana 1/ si zaškrtni volbu "Před zápisem provést OPC"). Média Verbatim (MKM003 Singapore).

Vypálené DVD potom zkontroluj pomocí KProbe. Pokud to bude dobře vypálené, musí to makat.

P.S.

jo... a vypaluj dvd soubor, ale to už asi víš.

204206df3990141779a05c4c2830e5bd.png

Upraveno uživatelem Damon
p.s.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic na tom není, iso projeď přes abgx360 na level 3, nastavení máš na následujícím odkazu:

http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=79171

Pak to vypal iHASkou (upravený fw v ní snad máš) pomocí ImgBurn (rychlost 4x, v nastavení / zápis / strana 1/ si zaškrtni volbu "Před zápisem provést OPC"). Média Verbatim (MKM003 Singapore).

Vypálené DVD potom zkontroluj pomocí KProbe. Pokud to bude dobře vypálené, musí to makat.

P.S.

jo... a vypaluj dvd soubor, ale to už asi víš.

204206df3990141779a05c4c2830e5bd.png

Když spustím ABGX na lev. 3 tak to cca. po 5s. hodí chybu se souborem iso. Na lv. 2 to jede něco si to stahuje z internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypálil jsem si podle tohoto tutorialu Assasins Creed III a ...

Seš si jistý, že si neudělal cestou chybu? :)

Hoď sem výpis z KProbe té nefunkční hry, případně ještě mrkni sem:

http://console-forum.net/tema/131171-navod-jak-vypalit-xgd3-hry/page28?p=1287965&viewfull=1#post1287965

třeba ti to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu