Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

Tahle otázka je zde nejméně 100 x . Proč nečteš více forum ?????? Nikdo ti na to neodpoví , protože správná odpověď neexistuje . Pokud máš správně staženo a hra nepotřebuje opravu v ABGX tak bude funkční . Jestli ale tyto podmínky jsou splněny - to bez kontroly právě nepoznáš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak nevim ,kde jsem udelal chybu.Mam iHASku s upravenym firmwarem,verbatimky O3,flash lt3.Minulý tyden jsem tak vypalil NFS most wanted2 a hra mi normalne frčííí,i Fifa 13 frčííí,ale u AC3 mam prostě THIS DISK IS UNREADABLE? :/ Nechapu proč? Ještě to zkusim vypalit pres clone a uvidim,nekdo tu psal ze mu to pomohlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale u AC3 mam prostě THIS DISK IS UNREADABLE?

Co na to inkriminované médium říká KProbe?

V ImgBurn máš zaškrtnutou volbu "Před zápisem provést OPC"?

abgx360 máš nastaven podle tohoto návodu?

http://www.team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=79171

A jak píše Consolero - i médium muže být špatné, zkus to vypálit znovu, pak to zkontroluj v KProbe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Date : 4.11.2012 21:50:28

Model : 4-0-0-0 G:ATAPI iHAS124 B AL0S

Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]

Speed : 4x

ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1

Scanned range : 0 - 4267021

Sampling count : 249241

Errors : 0

PI Max : 714

PI Average : 3,54

PI Total : 110775

PIF Max : 201

PIF Average : 0,15

PIF Total : 4736

ale nevím jestli je to dobře nebo špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No je to dosti špatně: PI MAX má být 100 nebo méně a PI Average má být 5 nebo méně. PIF MAX má být 4 nebo méně a PIF Average má být 0.20 nebo méně. Do těch průměrů ses strefil, ale PI MAX a PI Average máš úplně mimo normu... Vypadá to na vadné médium, zkus to vypálit ještě jednou na jiné DVD.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Errors : 0

PI Max : 714

PI Average : 3,54

PI Total : 110775

PIF Max : 201

PIF Average : 0,15

PIF Total : 4736

ale nevím jestli je to dobře nebo špatně?

Jak píše spenat - špatně, je celkem logické, že ti to pak nejede.

204206df3990141779a05c4c2830e5bd.png

Až to bude vypálené např. takto - musí to fungovat.

Upomínka:

Obdržel jste upomínku na Console-Forum.net

Důvod: Příspěvek nulové hodnoty

-------

Příspěvek nulové hodnoty

-------

Tahle upominka Vas stala: 1 bod/y, ktere muzou byt duvodem k zakazani vstupu na forum. Některé body nevyprší nikdy!

Upraveno uživatelem Damon
Upomínka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další pokus dopadl dost podobně jak ten první :( Přitom jsem vypaloval na stejny dvd jako pred tim tu fifu nebo nfs.Ted uz me napada jen zkusit vypalit pres clone a jeste zkusit opravit ty data pres ten backup creator!A pak uz zbyva snad jen pockat az to bude mozny projet korektne pres abgx!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to možné? Na totožné DVD si vypaloval stěží :) i v rámci jednoho balení může být některé médium úlet.

Média máš Verbatim by Singapore? Vypaluješ rychlostí 4×? OPC zaškrtnuté?

Ještě zkus v ImgBurn nastavit větší buffer (mám 512 MB), při vypalování na PC nic nedělat a pak už snad leda zkusit na chvilku odpojit PC od elektřiny, aby se mechanika "vzpamatovala" :)

Přes abgx360 na level 3 to musíš samozřejmě projet už teď - pokud to vypaluješ a chceš si to zahrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verbatimky mam,ale jak poznam ze jsou ze singapuru? Vypaloval jsem rychlostí 4x,OPC zaškrtnute. Dneska zajdu koupit dalsi dvdčka a zkusim ten buffer nastavit.No a pres abgx na level 3 jsem to zkousel uz nekolikrat,ale stejne me to hodi VERIFICATION FAILED! Chtel jsem jeste zkusit ten backup creator,ale nemam s tim vubec zkusenosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

nechápu, co máte pořád s těma kontrolama v kProbe nebo projížděním přes Abgx. Prostě stáhnu a rovnou na iHas-ce vypálím a hraju (Fifa 12,13, Forza Horizon na online) a nikdy jsem s tím žádný problémy neměl. Přes rok hraju pálenky na live a nikdy jsem neměl problém se spuštěním a nikdy jsem to přes Abgx neprojížděl (až na XGD2 hry).

Tak co tady pořád řešíte...nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsi měl jen štěstí a také proto že nebyla banová vlna . Projíždění přes ABGX je potřebné a nesnaž se zde psát že to nutné není , když nechápeš podstatu problému !!! Tobě to po vypálení funguje , ale spoustě lidí ne a proto to řeší a hledají radu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projet pres aktualni ABGX je nutnost, jelikoz tento program si sam stahne topologicka data a doplni je do hry, cili takto pripravena hra je opravdu pripravena a muze na live. Neni na skodu mit v pc ulozeny "nastaveni vypalovani xgd3" (na netu je mraky navodu jak to mit nastavene na XGD3 vcetne fotek) a toto nastaveni v ABGX si pred upravou XGD3 hry loadnout, pak projet abgxkem) a pote az vypalit.

Funguje ti to proto, ze ten co hru umistil ke stazeni ji jiz upravil, to ale nemusi byt pravidlem. Rip muze byt spatny (spatne osetreny) a hra nemusi fungovat, takze urcite vzdy dodrzet dany postup.

Upraveno uživatelem romik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ne, není to pravidlem. VŽDYCKY projížděj hru v ABGX360, nehledě na to, jestli píšou, že to tim prolezlo, nebo ne. To, že ses doteď trefil, aby ti to šlo, je náhoda. Bez ABGX vždycky riskuješ nefunkční DVD, ISO, Flag (kterej už nejspíš máš) apod.

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu