Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj Všem, asi mám hloupou otázku ale chci se zeptat jestli mohu vypálit a hrát LIVE hru NEED FOR SPEED Shift 2

SS version: 1

V ABGX vše zelené

PFI CRC = E18BC70B

PFI matches known data (10th - 12th Wave)

Nemám lite-on ihas vypalovačku ale mám LT 3.0 na xbox elite

Děkuji za jakoukoliv odpověď a přeji hezké Vánoce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak je uvedeno v topiku, bohuzel jsou lidi kteri si napali co potrebuji a mechaniku zaslou zpet, ta je ovsem plne funkcni a me pak stoji xxx za neopravnenou reklamaci. Takze asi tak k te reklamaci. Mechaniky odchazeji odzkousene a funkcni, pokud nekomu prisla nefunkcni hned po doruceni (neopatrnost prepravcu), tak samozrejme jsem daval kus za kus ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, potřeboval bych poradit mám takový problém při vypalování Crysis 3 a GoW judgment v IMG to hlásí že se vše vypálilo v pořádku ale když chci hrát nebo instalovat(41%) hru tak mi to hodí hlášku že je disk nečitelný. Před měsíce jsem vypaloval DmC a hitmana vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný problém jako mesyas : Crysis 3- Při nahrání na HDD v 46% se zastaví a chce to vyčistit disc...Páleno jak se má Ihaskou.Staženo torrentem Crysis.3.XBOX360-iMARS[rarbg].Při spuštění úvodního videa se občas sekne a pak hra jede normálně plynule.Tak mě zajímá proč to nejde nahrát na hadr a jestli mě nečeká v dalším misích nějaky sek,či uplně vypnutí apod když se to zastavilo v 46%.Stažená špatná verze nebo ne???Díky za Odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Potreboval bych poradit. Po dlouhe dobe jsem preinstaloval komp. Mam ihas mechaniku upravenou na Ihas 124 B . ImgBurn aktualni. Abgx ok. Problem nastane pri vypalovani v imgburnu. Jiz 3x mi vyhodil tuto hlasku.Poradi nekdo co s tim? vypalovani skonci a dvd na vyhoz. DVD v poradku jiz jem na ne palil.post-12843-14687163768511_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MichaelMax
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Potreboval bych poradit. Po dlouhe dobe jsem preinstaloval komp. Mam ihas mechaniku upravenou na Ihas 124 B . ImgBurn aktualni. Abgx ok. Problem nastane pri vypalovani v imgburnu. Jiz 3x mi vyhodil tuto hlasku.Poradi nekdo co s tim? vypalovani skonci a dvd na vyhoz. DVD v poradku jiz jem na ne palil.[ATTACH=CONFIG]20196[/ATTACH]

Taky jsem měl tuto hlášku nevím čím to je, ale dal jsem pokračovat a dvd se pálilo dál, potom jsem hru spustil a hra jela tak 10 minut a potom nic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Potreboval bych poradit. Po dlouhe dobe jsem preinstaloval komp. Mam ihas mechaniku upravenou na Ihas 124 B . ImgBurn aktualni. Abgx ok. Problem nastane pri vypalovani v imgburnu. Jiz 3x mi vyhodil tuto hlasku.Poradi nekdo co s tim? vypalovani skonci a dvd na vyhoz. DVD v poradku jiz jem na ne palil.[ATTACH=CONFIG]20196[/ATTACH]

No jestli to není tím že tomb raider je xgd2 ja osobně pálim xgd2 obyčejnou vypalovačkou a jen xgd3 ihaskou b.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem, v prvni rade bych rad podekoval jednomu uzivateli za uspesnou transakci a doruceni iHAS mechaniky vcetne usb redukce. Dekuji

Nicmene vypali jsem zatim 3DVD (Forza Horizon, MW3 a Medal Warfare) - jede jen mw3, ale nejde stejne nainstalovat na hdd xboxu. Dodrzel jsem vsechny postupy a precetl celych 34stran tohoto topicu.

Mam novy ImgBurn, aktualizovany WIN7, novy abdx360 (se kterym samozrejme vse pojizdim pred vypalenim a vse mam zelene), dokonce jsem dostal i tip na opravu casu v BIOsu, vse splneno a porad chyby.. vse se tvari ok i vypaleni, ale hry se nedaji naistalovat na hdd a z dvd jede jen nektera.

K mediim, pouzivam Verbatim DL+ ze spindlu 10ks, oznaceni M003 v imgburnu nicmene mam dotaz timto smerem, testoval nekdo media ta sama, ale printable? maj z vrchu bily povrch a vypalil jsem na ne 3hry jeste bez ihas truncate (far cry 3, black ops 2 a Sniper elite v2) a vsechny ok, samozrejme instalace na hdd nesla, ale rozhodne jsou hratelne... nezaznamenal nekdy nekdo z vas takovy postreh s hrami na techto mediich? http://www.damrotech.com/images/10000881.jpg

Uz kdysi jsem delal zalohy na xbox 1 a nejspolehlivejsi media, ktera byla byli verbatimky a kdyz jsem pak presel na verbatimy s bilym vrskem, tak slapaly 100% vsechny a jakoby mechanika i lepe nacitala, mel jsem uplne prvni verzi xbox 1 z usa, tak mel haklivou mechaniku (nebo uz starou) a bila media Verbatim byla nejlepsi.

Odepiste prosim kdokoliv s jakoukoliv radou, treba mam jen nekde neco spatne nastaveno.. dekuji moc

Upraveno uživatelem datomek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim o radu na vypalovani. Nevim cim to je ale novy hry mi vypalit jdou a i naistalovat do xka s tim nemam problem ale chtel jsem si vypalit i neco starsiho napr. Batman akham asylum a to uz je problem vypalovani probehne uspesne ale xko mi to nechce naistalovat kolem 40% mi vyhodi chybu. nekde jsem se docetl ze nastaveni zustava stejne ale me se to moc nezda poradi mi nekdo co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na tebe Jardo66, proc vubec ctes tema o paleni, kdyz jsi spokojeny s RGH?? Forum je o radach a spolecnych tematech, pokud te to zajima, tak jsem chtel poradit, jak spravne vse nastavit, tesim se domu jak se tu podivam, ze mi treba nekdo poradi a misto toho chytracka odpoved. Vis me vubec singly skoro nebavi od te doby co jsem poznal pred lety LIVE hrani s prateli, za hry jsem utratil nespocet penez za ta leta. Koupil jsem si ihas mechaniku a udelal FLASH, ano o RGH vim, ale chci hrat online! Takze takove machrovske rady mi asi nijak nepomuzou... jinak dekuji za tvuj prizpevek - opravdu uzitecny a k tematu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu