Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

Nešla, iHas je samotná vypalovačka, jako ta tvoje TSSTCorp, jde o to, že iXtreme Burner (Firmware vypalovačky pro korektní vypálení XGD3 záloh) funguje jen na iHas vypalovačkách a to ještě konkrétních typech (takže třeba iHas 124B).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Dovolím si upozornit, že v dotyčném odkaze skutečnou mechaniku Liteon iHAS s FW iXtreme Burner MAX nekoupíte, přestože dotyčný má v podpise a na fotkách stále tyto iHAS mechaniky uvedené. Inu každý má nějaké obchodní praktiky, že :roll:

Jediné mechaniky iHAS s FW iXtreme Burner MAX, pokud vím, lze koupit zde na fóru ode mě (ODKAZ)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drak3go - Zadna z tvych mechanik jiz neni delsi dopu primarne potreba, ja nevim co tu porad klames a fotky jsem tam nechal schvalne protoze pravdepodobne budu mit 100ks techto mechanik, jen se rozhoduji zda to ma vubec smysl je brat kdyz funkcnost je i na tech ktere nabizim :-) A firmware nebyl napsan pouze pro iHAS124-19 s revizi B, na to si dej bacha ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Dej si tam ještě větší font a sytější barvy, aby to přečetl fakt každý :-D

Hlavně, že se živíš obchodem na mechanikách, které se válí na pultech každého obchodu za pár kaček. Jakou přidanou hodnotu tomu dáváš, hm?

Zdar :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teťkons sem si vypaloval NFS Most Wanted 2 a taky mi nejde ... :// Opravdu musim mít tu ihas vypalovačku ..?? Nejde to nějak jinak teda jo ..?? :((

Co třeba - http://console-forum.net/tema/143144-mechaniky-nahrazujici-lite-on-ihas124-b-usb-redukce-dvd-cena-800-kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim vsechny. Rad bych vypalil nekolik her pro nase deti ale nejde to. uzete mi nekdo prosim poradit co

mam delat kdyz mi nejdou vubec vypalit hry na xbox. Uz jsem znicil 15 dvd. Muzu zodpovedne rict ze jsem

zkusil vsechny navody a porad mi to hazi chyby. Mam samsung slimku a pred nejakou dobou jsem vypalil nekolik

her posledni laru croft pak nejake sachy a ty bezi v pohode ale ted jsem zkousel znovu palit (metro, xcom,

fallout atd) a nejde to, je neco jinak? Prejizdim hru nejdriv ABGX360, pak BURNER MAX navysim kapacitu a

IMGBURNU vypalim, vse mam nastavene podle navodu ktere jsou k mani. Zkousel jsem i ruzne kombinace treba bez

Burnermaxu atp a stejny vysledek. HELP PLS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny. Rad bych vypalil nekolik her pro nase deti ale nejde to. uzete mi nekdo prosim poradit co

mam delat kdyz mi nejdou vubec vypalit hry na xbox. Uz jsem znicil 15 dvd. Muzu zodpovedne rict ze jsem

zkusil vsechny navody a porad mi to hazi chyby. Mam samsung slimku a pred nejakou dobou jsem vypalil nekolik

her posledni laru croft pak nejake sachy a ty bezi v pohode ale ted jsem zkousel znovu palit (metro, xcom,

fallout atd) a nejde to, je neco jinak? Prejizdim hru nejdriv ABGX360, pak BURNER MAX navysim kapacitu a

IMGBURNU vypalim, vse mam nastavene podle navodu ktere jsou k mani. Zkousel jsem i ruzne kombinace treba bez

Burnermaxu atp a stejny vysledek. HELP PLS

Hry ti nejdou protože jsou s XGD3 ochranou a bez iHas ti nepůjdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuju moc kamarade, iHas je zrejme novy druh vypalovačky ze ano? Jake je cele jmeno typ atd co musim vedet abych koupil tu spravnou popr kde ji koupit a cena? Dekuju, mam 4 deti a to nekecam :) pokud se mi je nepodari ukočírovat tak me sežerou a hry sou jeden z mala věci jak je zabavit když je třeba oslkive počasí dikes moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
co mám dělát když mi vypálená hra po zapnutí začne praskat v mechanice a pak napíše hlášku a vypne se.

přes abdx vše proběhlo na zelenou. vypáleno přes clone . mechanika na vypalování je odzkoušená a vypálila nespočet her.

díky

Taky mám takový problém.Resident evil relevation jede a Race drive grid 2 ne proč?A přitom vše projeté přes abgx a vypálené imgburn
Ahoj,

koupil jsem si ihas mechaniku a když dám hru do xboxu, tak napíše, že disk není podporován. Postupoval jsem přesně podle návodu.

Mám nejnovější flash i dashboard.

Nevíte co s tím. K xboxu jsem měl plno her a ty fungují.

Díky

Ani jeden z vás nesplňuje to základní pro to, aby se vám dostalo nějaké pomoci a to sice dostatek informací. Jakou radu potom očekáváte?

@Satir: Co znamená, že hra v mechanice "praská"? Můžeš tento stav nějak lépe definovat pro ty, co pojem praskání hry v mechanice nikdy neslyšeli a tudíž nevědí, co si pod tím mají představit?

Jakou hlášku hra napíše? Proč vypaluješ přes Clone, proč nepoužíváš to, co používá statisíce uživatelů na celém světě - ověřený ImgBurn? Jakou mechaniku máš? To, že tvoje mechanika vypálila nespočet her je informace nulové hodnoty.

@m0406: Jakou máš mechaniku na které vypaluješ? S jakým nastavením parametrů v ImgBurn pálíš?

@Mušák: Jakou mechaniku iHAS máš? Koukám se do historie zpráv, o jednu co nabízím jsi projevil zájem, nicméně jsi ji zřejjmě koupil jinde, Není iHAS jako iHAS, existuje několik revizí, modelů, FW iXtreme Burner MAX nejde nahrát do každé, alt. metoda Payload Tool zase nefunguje všude ....

Pokud zde hledáte pomoc, a to platí pro všechny, udělejte pro to alespoň to minimum tím, že podáte patřičné informace a popíšete váš problém. Pak se tu lidi rozčilují, že zde marně hledají odpovědi a k čemu pak tady ty topicy jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práská, vydává nepříjemný zvuk, poté hra spadne a napíše neautorizovaný disk.

Clone vypaluje v pořádku, al emohu to zkusit smahnout ještě přes imgburn.

Mechaniku mám Hitachi v NT integrovanou.

Je to informace nulové hodnoty, ale všechny hry které jsme vypaloval, šli přes tuto vypalovačky a nikdy nebyl problém:).

Jen ještě, u té hry nefunguje ani trik s hudebním přehrávačem. Takže netuším co s tím :X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny ostatní ti šly protože to asi nebyly XGD3 hry.

Kontrola jestli je to XGD3 nebo ne je zde ABGX360.NET

a hlavní je Liteon iHAS124-04B s FW iXtreme Burner MAX na XGD3 hry

Upraveno uživatelem houba2007
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

drak3go : mám iHas124-04 DU, borec to prodával na aukru a má tam asi 20 komentářů, že to funguje.

Vše mám aktuální, nemůže být problém v xboxu ?

Nebo dáte mi odkaz na nějaký návod ?

Používám tenhle : http://uloz.to/xqJZwztg/navod-na-vypaleni-xgd3-xgd2-pdf

EDIT : ale nemám lite on ale ATAPI Ihas

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu