Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Na macbooku bys mohl vypálit XGD3 jedině, pokud bys měl iHasku připojenou externě. S interní mechanikou se XGD3 hry ani nesnaž vypalovat.

Ohledně návodu - v podpisu mám odkaz na vypalování XGD3 her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

čaute, už přes 2 roky nesleduju scénu, tedˇ po mě chtěl pálit kámoš nějaké hry (XGD3).. Vypalovačku mám ihasku s upraveným FW, imgburn a abgx aktualizovaný a nastavený, vypalováno na verbatim 003 rychlostí 4x (....Pokud máte 001, vypalujte rychlostí 2,4x. Pokud máte 003, můžete vypalovat rychlostí 2,4x nebo 4x....thx spenat)

přesto disc error, clean a podobné 3,14čoviny

any ideas? nestalo se mi to poprvé..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xbox byl dneska naflashován na nejnovější, dash 2.0.15574.0, v abgx vše ok

jo a hra gears judg...

hmm.. tak dash je nejnovější 16537.. tak to je super, že páni flasheri v hrejte na to nehledí a klidně tam nechají starý a flash si dají nový...

přitom tohle by měl být úplný standart, si myslím teda...

Upraveno uživatelem ctverec23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se nestane,nevypaluje.Na DVD ani není vidět,že by začal zapisovat.Jinak vypalovačka normálně funguje.Vypaluje přes Nero i Clone.Nepomohl ani restart ani vymazání OPC historie.

Tak asi vyřešeno.Snížil jsem v ImgBurnu Buffer z 512Mb na 405Mb a začalo to vypalovat !!!

Upraveno uživatelem josfiala
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

GyroX: To, co jsi napsal, je pěkná hloupost. Za prvé, zcela určitě to nepíše chybu kvůli Windows XP (sám jsem na nich párkrát pálil, ale jen párkrát - nicméně pokaždé bez problému) a za druhé (trochu OT) - srovnávat Windows XP a Windows 98 je jako srovnávat Visty se 7čkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůže mi někdo poradit?, Imgburn 2.5.7.0 , nemůžu vymazat opc history , napíše: failed reason invalid command operation code, zkoušel jsem stáhnout jinou verzi , ale nic, vypalovačka lite-on ihas revize E, windows 7 32bit sp1, měl jsem občas špatné výsledky při vypalování, tak bych to chtěl vymazat, přestože mi OPC spíš škodilo, chtěl bych ještě zkoušet různá nastavení. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Mozna jsi zapojil kabel od vypalovacky do sata portu,ktery je nakonfigurovan do RAIDu.Pak to pc neuvidi Mrkni jestli nemas na motherboardu jeste jine sata zasuvky.Jestli ano,tak tam kabel prepoj.Vypni predt ti PC.Pak dej vedet.

Odesláno z mého PAP4300 DUO pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hoj, chci se zeptat, mam ihasku lite on a bez problemu jde vse, ale mam verbatimmkm030 nebo jak to presne je, ale jsou to ty leskly dvd, pokud bych koupil verbatim dvd dl + r, ale ty potisknutelny verze, bude to ok a xgd3 bez problemu jako do ted, nebo mam radsi zustat u polepovani dvd lepici etiketkou ?

Diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu