Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak vypálit XGD3 hry


Kociq

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No nevím mám taky mechaniku iHas a 6 nových Xgd3 her jsem vypálil bez problému i s instalováním na HDD.Ale Saint Row third 3 dvd zmrvené a pořád při instalaci na HDD zásek v 44%,kontrolované přes verify pálené 2,4x i 4x.Tak jsem dal hru pálit přes Clone CD 4x a ejhle hra najednou jde nainstalovat i na hdd,už kdysi mi to udělal Resident 5 že přes Clone CD v pohodě bez problému a IMG Burn nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, prosím o radu mám flash LT2, dashboard 13599 a vypalovačku Liteon iHAS s iXtreme Burner Max FW, pálim na Verbetim a prostě XGD3 hry nemůžu rozjet.... zkoušel jsem vypalovat jak rychlostí 2x či 4x , clonecd, imgburn a také změnit laybreak na 2086912 a jediný výsledek je, že bud mi naskočí při spuštění černá obrazovka nebo chybová hláška "This disk is unreadeble" . Zkoušené hry byly GOW3 a Ace combat. Začínám bejt už trochu bezradnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
zdravim chtěl bych se zeptat mam vypalovačku LG GE24NU a zajímalo by mě jestli má i tato problém s vypalováním xgd3 her nevím jestli mam použít clonecd nebo imgburn který používám vždycky.

Ne, tato vypalovačka ti nevypálí XGD3 hru korektně. Jediná, která to v současné době zvládne je Liteon iHASx24 s aplikovaným FW iXtreme Burner Max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi, chci vypalit MW3, už jsem vyzkoušel všechny možnosTi dle navodu a zkurvil 5 DVD. Když necham LB 2133520 tak to hru načte a po chvíli napíše Disc is unreadble.... když LB změnim na to druhý, co tam někdo doporučuje, tak jen černá obrazovka a nic. Pálim v novym IMG burn. Má cenu teda ještě instalovat clone cd? Vypalovačku mám HL-DT-ST-DCD-RAM GMA 4082-N. Je to notebook.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam Liteon iHASx24 s aplikovaným FW iXtreme Burner Max při pálení saints row mi to při kontrole hodí eror v 44% media verbatim singapure. at na 2,4 tak na rychlost 4 s opc

batlefield 3 vse v poho. nejaka rada? dík za echo

to stejne mi dělal saint row tak sem to palnul přes clone cd a v pohodě instal na hdd i hraní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
caw ako to ze nejde napalovat pod 2,4x ???

ja mam LG napalovacku a ! XGD2 hry som napaloval rychlostou 2x a vsetky idu bez problemov...

No v programu sice muzes vybrat moznost vypalit 2x (u clone cd to jde dokonce 1x) , ale vypalovacka bude stejne vypalovat 2,4x :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu