Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Připojení PS3 na notebook (HDMI)


hosanek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ale jo, jde to..

Pomocí dobrého TV tuneru nebo video karty jsi schopný tohle provést.

Nicméně karta, která bude mít HDMI port nebude zaprvé do USB ale min do Firewireči nebo do slotu a bude stát majlant..

Jako erikm10 doporučuji pořízení monitoru, dnes už celkem levná záležitost a ta kvalita je úplně někde jinde.. + ho můžeš používat i k ntb nebo i jako TV - když si připlatíš za monitor s tunerem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky řešit už nebudu jelikož rodiče kupujou na nový rok novou televizi určitě s HDMI takže pohoda ale díky za rady btw : Nad tím monitorem sem už dřív uvažoval ale jelikož nemáme doma TV anténu vestavěnou alespoň teď ne tak sem se na to vykašlal - chtěl sem koupit s DVB-T tunerem jenže bych musel dokupovat přenosnou anténu.. Bohužel i na nové TV tedy je to škoda jelikož když nebude super signál nebude úplně super obraz :D Pokud mi tedy rozumíte.. Když už o tom píšu mohli by ste mi doporučit nějakou levnější ale kvalitní anténu? Díky protože ta naše je už polámaná a trochu starší ačkoliv ''jakštakš'' funguje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné no jenže nevím jestli by se to dalo cez ten držák dát na nějaký malý prostor u okna.. Bydlím v asi 5 patrovém domě a já sem ve 3.. Takže to není nic moc a nejsem si jistej jestli by to vůbec šlo tam přidělat já totiž myslel anténu kterou mám doma na/u televize..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatně jsi mě pochopil.. jak psal jerry " Anténa se vybírá špatně, je lepší si to nechat kompletně udělat.

A to z jednoho prostého důvodu - různé antény jsou určeny pro různé sily signálu atp "

nikdo ti neřekne jen tak od podlahy co je k tobě nejlepší a proto je tu varianta koupit takovou co umí všechno, dosáhne nejdál .. což jsou většinou ty nejdražší.. takže asi tak (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu