Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4 X-Live


rockyzz

Recommended Posts

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ferrari 458 italia wheel for XBOX360

Tak první dojmy: skvělé zpracování plastů a volantu samotného. Perfetkně sedne do ruky a je to opravdu jak když člověk drží ferrari s přesným a identickým tvarem reálného koníka. Páčky na řazení jsou opravdu kovové a dodávají dobrý pocit při řazení. Jediné co musím vytknout je velká vůle na vratné pružině v rozmezí cca 20st středové polohy, takže je dost velká mrtvá zóna a já kličkuju prvních pár kol jak zajíc. Je to ozvyku, protože po cca deseti minutách na trati jsem si zvykl a už to nevnímám. Uchycení ke stolu je dělané tak, že je udělána tzv. opěrná drážka a dobře vyřenený je i svorník k připevnění. Neklouže ani po lehkém dotažení, takže to je super. Další jsou pedály. Možná jdou až moc ztuha ale snad se to časem povolí a nebo možná jde u mě že je nemám na ničem přidělané. Kloužou po podlaze i přes fumové dosedací plochy, takže nějaký playset je docela důležitý. Volant nemá vibrace ani zpětnou vazbu, ovšem za tyto peníze (1780kč s poštou) si myslím, že je to skvělá koupě. Je vybaven Xbox tlačítkem a všemi tlačítky co má gamepad.

Takže hodnotím 7/10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Tome koukal jsem že už ses přihlásil do závodu "trupik79" zatím nás je přihlášenejch 18 a doufám že ještě někdo přibude :-)

co se toho volantu týče tak někdo na CCR psal že ho má tak když si ho najdeš určitě ti o něm něco poví :-)

TAK LIDI HLASTE SE DO "HATCH BODYSTYLE"

hraje se o auta za celkem 900 000 CR

Rád bych se přidal ale bohužel mi to dneska nevychází snad příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky včera nějak nevyšlo. Zkapal jsem u tv ale zazávodil bych si.. Co tak udělat menší závod dnes večer?? Okolo sedmé hodiny?? Kdo je pro tak dejte vědět a já pak rozešlu pozvánky.

Jsem pro třídu A600 a pak uvidíme kolik nás bude..

Jinak fortky mého playsetu k xku jsou zde:

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=2606556559395&set=a.2606555679373.2108728.1119336851&type=1&theater

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 11.2. Hatchbacky úplně luxusní jeli jsme na dvě lobby start byl ve 21:00 a naše skupina končila o půl druhé ráno. Dali jsme si pár přídavků jako fotbálek a virus, smycku a caido. více na www.czechconsoleracing.cz

V sobotu 19.2./21:00 startuje na CCR American Muscle Car battle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď se podržte.

Jelikož má 458 italia id thrustmasteru měla velikou vůli bez tahu vratné pružiny tak jsem jí dnes rozebral.

A co jsem neviděl. Většinou se vracení volantu do středové polohy řeší pružinama, nebo nevím čím. Tento volant má v sobě obyčejný gumycuk (pavouk na auto), takže jsem jej jen napnul a volant krásně drží střed. Konečně mi to jezdí rovně a nelítám ze strany na stranu.. Kdo by to byl čekal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď se podržte.

Jelikož má 458 italia id thrustmasteru měla velikou vůli bez tahu vratné pružiny tak jsem jí dnes rozebral.

A co jsem neviděl. Většinou se vracení volantu do středové polohy řeší pružinama, nebo nevím čím. Tento volant má v sobě obyčejný gumycuk (pavouk na auto), takže jsem jej jen napnul a volant krásně drží střed. Konečně mi to jezdí rovně a nelítám ze strany na stranu.. Kdo by to byl čekal..

Dost o tomto volantu važuji, ale s tím "gumycukem" jsi mě docela odradil, nepřijde mi to jako kvalitní řešení. Myslíš, že to vydrží, že se to časem nepovolí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz, s pernamentkou mám k dispozici všechny DLC i co vyjdou a nebo je to omezený na nějaký datum. Diky

ma to byt celkem 6 balicku co vycházeji kazdy mesic

do toho se nezahrnuje pre order pack a launch bonus pack

hyunday veloster pack je zdarma pro vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu