Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nefunkční psp


piit

Recommended Posts

Dobrý den, synovci jsem koupil přes aukro psp 2000.Ale po pár dnech přestalo fungovat. Trošku jsem se poptal, protože tomu moc nerozumím, a bylo mi řečeno, že se jedná o nějaký brick. Mám se proto poptat po nějakým flesherovi. Jsem z libereckýho kraje,okres semily.Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau. nevím,já to měl pro synovce. normálně mu to fungovalo, ale prej z ničeho nic to přestalo jít. teď, když to zapnu tak se na 10 sekund rozsvítí zelená kontrolka a pak zhasne.na displeji ale nic není.data code je 7D serial no. je hc8057941 .Půjde s tím něco udělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau. nevím,já to měl pro synovce. normálně mu to fungovalo, ale prej z ničeho nic to přestalo jít. teď, když to zapnu tak se na 10 sekund rozsvítí zelená kontrolka a pak zhasne.na displeji ale nic není.data code je 7D serial no. je hc8057941 .Půjde s tím něco udělat?

Mělo by to být ok, stačí když zde na forum se podíváš na nějaké témata kde jsou flasheři, ozveš se jim a za 300kč to máš unbricklé (odbloklé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu