Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rychlé splitscreen hry


czlukas

Recommended Posts

Hledám nějaké hry, které se dají hrát ve 2 - 4 hráčích, ale mají rychlé střídání hráčů (tzn ne Halo, kde musí hrát celej match)

Hledám něco jako Gears of War, kde proti sobě jdou 2 a jedno kolo trvá pár minut, nebo Mortal Kombat, tam se taky rychle střídají hráči.

Potřebuju to, bo vždycky přijde banda, a chcem si zahrát všichni, tak se chceme rychle prostřídat.

Doba hry tak do 5 minut. max 10 (pokud mate hru, kde to trva dyl ale je to nejaka pecka, tak to napiste tez)

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebudu zakladat novy tema, ale ja ybch zase chtel poradit, nejaky auto ve spiltscreenu, na styl NFS , ale vsechny nfs co jsem nejak videl jsou jen single nebo pres LIVE, forza a pgr4 jsou super, ale je to takovy jako moc opatrny, ctel jsem nejakou lehkou drkacku atd:) nevi nekdo neco ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis sem myslel pro 4 hrace na jednom xboxu, protoze neznam nikoho dalsiho s xboxem :D

zkusim ty CoDcka, jen doufam ze se nesetkam s odporem vuci strileckam na gamepadu. Dirt mam, to tez zkusim navrhnout.

Quake 4 by tez byl zajimavej, a asi si to sezenu i kvuli singlu.

Neznate jeste nejake ne strilecky? To se mi vzdycky blbe prosazuje :D Zkusim jeste stahnout tu FIFA 12, prej je to lepsi jak nove PES :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu