Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký nejlepší bezdrátový PC Headset? + jakýkoliv Joystick?


eRik

Otázka

Zdravím, po 10 letech, plných inovací a šíleného posunu v PC technice jsem se konečně rozhodl koupit nadupané PC. Hodlám drtit BF3 a SW:TOR na ofíku. K tomu samozřejmě potřebuju myš, klávesnici a sluchátka... jak jinak. Bezdrátová. + na BF3 bych rád nějaký Joystick.

A dostáváme se k problému... četl jsem spousty recenzí... viděl spousty testů, ale stále mě žádná sluchátka úplně nedostala. Proto hledám radu u vás profesionálů.

Moje požadavky na sluchátka:

1) výdrž sluchátek v plném provozu (zvuk hry + hlasová komunikace)

2) perfektní kvalita zvuku

3) ergonomická bomba

4) dosah (bez překážek)

5) cena je variabilní (čím nižší, tím lepší)

Hledám radu z osobních zkušeností a omezenou objektivitou :).

To by bylo k sluchátkům, ale já bych k Béfku rád i nějaký Joystick. Cena do 1000 Kč nějakou šlupku, se kterou máte zkušenosti a jste spokojení? Jen na stíhačky a vrtulníky.

Díky za rady Mistři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mrkni na www.turtlebeach.com

Tam najdeš hodně headsetů (i univerzální = headset pro Xbox, nebo pro PS3 můžeš zapojit do PC) a k tomu i recenze, co všechno ti mohou nabídnout. Bohužel ceny jsou poměrně vysoké a v ČR je levněji neseženeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu