Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výměna staré konzole za novou


zurik007

Otázka

Ahoj ,

určitě se to tu už řešilo ale prostě nemůžu tohle téma nějak najít. Uvažuji o zakoupení nové konzole. Jak to je potom s účtem. Přihlásím se z nové konzole na můj starý účet ? Nebo musím : a, založit účet nový ; b, přetáhnout data ze staré konzole na novou , c, musím udělat něco úplně jiného co nevím ??

Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud mas starou konzoli funkcni,tak neni problem,propojit obe konzole sitovim kabelem pres LAN, pak v menu system DATA transfer utility, se pretahnou data z jedne do druhe, na puvodni vse zustane, pokud mas kopovany sloty budes je muset na puvodni konzoli deaktivovat a na nove aktivovat. vse trva docela dlouho, zalezi na velikosti disku, cim mensi a min blbosti tim lepsi, me to trvalo kolem 5 hodin a to jsem smazal skoro sve, kdyz jsem tak nechal plny disk 150GB tak to nemelo konce, tak jsem vsechno nepotrebne smazal, hlavne DEMA, ty si radsi stahni znovu je to rychlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu