Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 720


adioflip

Recommended Posts

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prijde.....spis by mohl, dalsi spekulace, ale ano, dokud se Msoft oficialne nevyjadri, tak muzeme jen spekulovat......te teorii o tom, ze se predstavil v LV uz v lednu pristiho roku a dockame se uz na Vanoce neverim, ale bylo by to urcite fajn, kazdopadne mi to prijde moc brzo, X360 to jeste rozhodne nema za sebou a v roce 2012 cekam nanejvys nejake oficialni vyjadreni, jestli vubec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky by to mohlo dopadnout jako u Apple :D všude se psalo jak bude na podzim ajfoun 5, každej se těšil a přišla jen vylepšená 4ka.. aby napřed neseskládali nějakej vylepšenej xbox a pak až ten další generace.. ikdyž je taky pravda že jako vylepšeny xko mužeme brát slim třeba.. :D no prostě můžeme spekulovat než vyjde nějaky prohlášení.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle nejsou auta, tady vam vyrobce nerekne, co chce vyrobit za 4 roky... ja si myslim, ze půjde hlavně o 3D hraní a takový kinect by již mohl být velikosti webkamery, která by snímala vše co je, takže by jí stačilo, aby byla v prostoru u poblíž Vás a nový xbox by měl být graficky veden tak, aby dosáhnul a překonal náročnou grafiku třeba takového avatara apod. další co by mělo být je nová budoucnost médií přes streamování po internetu, takový xbox marketplace by mohl být jediný způsob, jak si třeba sehnat hru... což bylo potvrzené již dlouho po xboxu 360, že xbox má brát hry jen z internetu, grafika fotorealistická... podle analityků by jej měl ale stejně PS4 překonat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cameron renderoval Avatara nejlepší technikou několik měsíců. V žádném případě nebude nový XBOX renderovat něco takového v reálném čase. Jedině v případě, kdyby Američané měli přístup k nějaké mimozemské technologii.

přemejšlim, jestli neříkali to samé, když sálové počítače vystřídaly klasická PC... já si myslím, že nic není nemožné, rozhodně ne ve světě techniky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přemejšlim, jestli neříkali to samé, když sálové počítače vystřídaly klasická PC... já si myslím, že nic není nemožné, rozhodně ne ve světě techniky...

Ale tezke bude v dohledne dobe (3-5 let) vypadat hrani jako Avatar, spekulace jsou spekulace, ale drzme se pri zemi....jinak doufam, ze kupovani pouze pres internet, tedy digitalni prodej se neuskutecni, ja mam rad, a to hodne, krabicky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tezke bude v dohledne dobe (3-5 let) vypadat hrani jako Avatar, spekulace jsou spekulace, ale drzme se pri zemi....jinak doufam, ze kupovani pouze pres internet, tedy digitalni prodej se neuskutecni, ja mam rad, a to hodne, krabicky....

Řek bych že podpora fyzických médií s hrami je téměř jistá, trh by jim asi utrhl hlavy. Ale digitální distribuce bude mít nepoměrně větší váhu (než dnes)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takový xbox marketplace by mohl být jediný způsob, jak si třeba sehnat hru... což bylo potvrzené již dlouho po xboxu 360, že xbox má brát hry jen z internetu

Tohle už zkoušel PSPgo. Jak dopadl, asi víme. DD only ještě nějakou dobu nebude. A když, tak na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle nejsou auta, tady vam vyrobce nerekne, co chce vyrobit za 4 roky... ja si myslim, ze půjde hlavně o 3D hraní a takový kinect by již mohl být velikosti webkamery, která by snímala vše co je, takže by jí stačilo, aby byla v prostoru u poblíž Vás a nový xbox by měl být graficky veden tak, aby dosáhnul a překonal náročnou grafiku třeba takového avatara apod. další co by mělo být je nová budoucnost médií přes streamování po internetu, takový xbox marketplace by mohl být jediný způsob, jak si třeba sehnat hru... což bylo potvrzené již dlouho po xboxu 360, že xbox má brát hry jen z internetu, grafika fotorealistická... podle analityků by jej měl ale stejně PS4 překonat...

S tím 3D na to budou muset jít opatrně. 3D TV má v dnešní době pořád málo lidí, natož 3D monitor a plno lidí hraje na monitoru. Třeba já moc 3D nemusím, bolí mě z toho oči a po hodině koukání to už mám celý rozmazaný a "ne3D". Když 3D tv klesnou k 10 tisícům a 3D technologie bude fakt vychytaná, tak by to mohlo být fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna Microsoft 3D moc nefandi a vlastne toani neni zalezitost hardwaru jako spis softwaru, takze je pak plne na vyvojarich, jestli ho do her implementuji nebo ne, ja osobne nejsem velkym fandou 3D, 3D filmy moc nemusim (vetsina 3D stoji za houby) a s 3D jsem hral maximalne na 3DS, coz si taky rad odpustim :) Tohle rad do budoucna ozelim.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak to vypadá že budou oznámeny skutečně na E3 2012 http://www.zing.cz/novinky/9194/novy-xbox-a-playstation-4-na-e3-2012

A navíc jsem dneska viděl film http://www.csfd.cz/film/267018-ocelova-pest/ a tam je na stadionu kraťoučce vidět originální nápis XBOX720 takže bych neřekl že to je pouze pracovní název.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá že budou oznámeny skutečně na E3 2012 http://www.zing.cz/novinky/9194/novy-xbox-a-playstation-4-na-e3-2012

A navíc jsem dneska viděl film http://www.csfd.cz/film/267018-ocelova-pest/ a tam je na stadionu kraťoučce vidět originální nápis XBOX720 takže bych neřekl že to je pouze pracovní název.. :)

Ten napis se uz resil a vubec nic neznamena, takovy zer spis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu