Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s externím HDD


Baltazar Sinaser

Otázka

Zdravím, mám externí HDD 3TB Seagate GoFlex. Naformátoval jsem ho na FAT32, PS3 ho najde, ale nedokáže z něj nic spustit.( vlastně jenom foto) Vyzkoušel jsem snad už všechny možnosti a programy a nic.V programu swissknife mi napsal, abych odstranil ochranu proti zápisu. Vůbec nevím co to je, protože na ně můžu v PC kopírovat dle libosti. Hledal jsem tady na foru i jinde a nic jsem nenašel. Nemáte někdo nějakou zkušenost. Dík za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To vim, ze fat32 nedokaze adresovat vetsi soubory jak 4GB. Jenze PS3 mi nedokaze precist ani mp3 a avi. Ve slozkach se zobrazi, ale nedokaze to spustit. Mel jsem externi HDD Imation 320GB a ten byl v pohode. Koupil jsem si novy a ten je na h•••••.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prave, ze jsem ho zkousel rozdelit na vice casti. Nejdrive na 1TB potom 500GB a nakonec na 320GB, ale porad stejny problem. Proste jak kdyby PS3 s nim nechtela pracovat. A kdyz jsem zkousel z ps3 kopirovat na disk, tak se mi to seklo. Jak jsem uz psal dokaze cist jenom fotky. A jinak PS3 dokaze precist i 3TB, protoze se mi ho nasla bez problemu, ale zase jenom foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu