Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Microsoft mi vynuloval účet


kuro_svk

Recommended Posts

Zdravím všetkých a zároveň prosím o radu. Včera som nakúpil u MS 4000 bodov cez paypal. Na live som mal pôvodneasi 100 bodov. Takže som tam potom mal 4100, po nákupu som tam nechal nejakých 260 bodov. Dnes som sa díval na svoj paypal účet a tam sa objavil platba od MS presne vo výške môjho nákupu. A zbytok mojich bodov je vynulovaných. Mám US účet. Neviete niekto náhodou čo sa to vlastne stalo? A hlavne prečo? Mám to riešiť s MS? Príde mi to ako niečo podobného, keď si kúpite nový niekým prednabitý účet z časovým obmedzením na 24 hodín.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aby som si odpovedal. Včera som strávil asi pol hodinu na US support linke a účet mi nakoniec odblokovali, áno bol zamknutý pre akékoľvek navýšenie MS bodov. Ešteže hovorím plynule anglicky. :) A dôvodom zamknutia bolo si nechám pre seba. Nechcem tu šíriť podvodné taktiky k získaniu M$ bodov. ;) Ono kto to vie ten to už vie a kto nie ten nech na to príde sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu