Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Anketa o možných problémech s XGD3


ctverec23

Otázka

Protože se pár kamarádů se setkává se špatným čtením her, či instalací na HDD s novým formátem XGD3 u svých Slim konzolí,

rozhodl jsem se prostřednictvím tohoto tématu zjistit, jestli se uživatelé nového xboxu 360 slim s LT+2.0 setkávají s problémem u her s formátem XGD3.

proto bych vám byl velice vděčný, kdybyjste zaznamenali svoje zkušenosti, s těmito novými hrami a popsali, jestli máte problémy i vy, nebo jde jen o ojedinělé případy.

zejména pak u her:

1. Gears of war 3

2. Rage

3. Battlefield 3

4. Batman: arkham city

nezapomeňte uvést, jestli máte Slim či Fat. nejlépe pak ti se Slimem.

díky všem za váš čas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Co je tohle zase za topic? Samozřejmě, že jsou s tím problémy, když se jedná o nový formát komprese dat na DVD, přičemž pak kapacita klasického DVD nedostačuje. Řeší se to tu už takovou dobu, tento topic nemá dle mého názoru smysl, radši si přečti témata v sekci "pokec," která se tomu intenzivně věnují...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co je tohle zase za topic? Samozřejmě, že jsou s tím problémy, když se jedná o nový formát komprese dat na DVD, přičemž pak kapacita klasického DVD nedostačuje. Řeší se to tu už takovou dobu, tento topic nemá dle mého názoru smysl, radši si přečti témata v sekci "pokec," která se tomu intenzivně věnují...

kamaráde, na fóru jsem často, o všech těchto problémech vím, ale chtěl jsem to prostě číselně a né počítat jako d*ment v miliónech témat, protože jak jistě víš, tyto problémy se rozebírají sice pořád, ale né na jedno místě. :)

pokud tě tohle téma jakkoliv irituje, vždycky ho můžeš ignorovat a ušetřit si čas psaním , dle mého názoru, naprosto zbytečným příspěvkem, jehož význam má asi takovou výpovědní hodnotu, jako brožůra náborového centra spolku vesmírných lidí :)

ale nic ve zlém, propříště si ale žáhu chlaď jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tímto topicem stejně nezabráníš tomu, aby se další nezakládali... Pokud se sem budou registrovat stále nový a nový uživatelé, tak 9 z 10 si založí nový topic, než aby to hledali, s tím se musíš smířit... přijde mi to taky jako zbytečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kamaráde, na fóru jsem často, o všech těchto problémech vím, ale chtěl jsem to prostě číselně a né počítat jako d*ment v miliónech témat, protože jak jistě víš, tyto problémy se rozebírají sice pořád, ale né na jedno místě. :)

pokud tě tohle téma jakkoliv irituje, vždycky ho můžeš ignorovat a ušetřit si čas psaním , dle mého názoru, naprosto zbytečným příspěvkem, jehož význam má asi takovou výpovědní hodnotu, jako brožůra náborového centra spolku vesmírných lidí :)

ale nic ve zlém, propříště si ale žáhu chlaď jinde.

Nevím o tom, že bych byl tvůj kamarád, můj příspěvek ani nebyl nijak útočný nebo alespoň takový být neměl. Rozhodně nemám potřebu si něčím takovým chladit žáhu, to mi věř...

Můj názor je pouze ten, že to je pouze další topic, který tu (stejně jako mnoho dalších) nemusel vůbec vzniknout a celou problematiku rozděluje opět o něco více (tedy zatím ne, protože do něj nikdo nepřispěl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtěl jsem jenom podrobnou analýzu. problematiku znám.

taky koukám, že bylo zbytečné to zakládat, protože se to jaksi minulo efektem. ale pro mě to bylo fakt důležité a chtěl jsem před koupí slima vědět, jestli jsou u slimů s XGD3 větší problémy než u fat, protože kamarádi se slimem mají celkem problémy a nechtěl jsem se dočkat toho, že vyměním funkční konzoli za lepší revizi, avšak horším čtením mechaniky. toť vše.

jestli si myslíš, že je tento topic zbytečný, nevěnuj mu pozornornost. já jsem ho taky nezakládal pro tebe, nýbrž pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím, že hlavně tolik "dat" nezískáš, abys mohl udělat nějakou statisticky významnou analýzu. Spíše popiš, jaké problémy mají tví kamarádi se slimem, třeba se ukáže, že to s revizí konzole nesouvisí. každopádně nová vypalovačka s flashnutým FW a flash LT+ 2.0 je řešením, ostatní metody jsou pouze dočasné a fungují jen na některé hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslím, že hlavně tolik "dat" nezískáš, abys mohl udělat nějakou statisticky významnou analýzu. Spíše popiš, jaké problémy mají tví kamarádi se slimem, třeba se ukáže, že to s revizí konzole nesouvisí. každopádně nová vypalovačka s flashnutým FW a flash LT+ 2.0 je řešením, ostatní metody jsou pouze dočasné a fungují jen na některé hry...

jj já vím, jenom jsem si chtěl být jistý a nešlápnout vedle, ale dík za hodnotný příspěvek

kamarádi hlásí problémy s instalací na hdd nebo při hraní hlavně u gow3 a rage a musím říct, že ty samé dvd mě jedou na falconu úplněš bez problému, takže ve vypalovačce bych problém neviděl. média jsou verbatim a rychlost zápisu 4x.

a vzhedem k tomu, že těch kamarádů bylo více, napadlo mě, že by mohl být problém v mechanikách slim konzolí. vím, že komprese datr je u XGD3 jiná než u 2, ale pokud něco funguje na starší mechanice u fat a u slim ne (a podotýkám, že ty slim konzole mají stáří max 2 měsíce), je to na zváženou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu