Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jn,A ted ta mise mám na výběr mám na mapě na výběr obrázek dolaru myslím tohle $ a nebo červený panáček.I mam znova dělat pro Dimitru,a nebo svatba Roman.Volal mi Roman že se bude ženit,a pak mi řekl i nechci dělat kšeft pro Demitru.Řekni co je výhodnější,a co mám dát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K GTA Five - Pro mě další "Plus" proč si koupit já mám koupit Xbox za 4500 až 5000 kč (Jasper z bazaru) místo toho abych narval Upgrade do PC za 10000 kč a více.

K Mapě - Vypadá divně,myslím A DOUFÁM že jde o Fake,protože vůbec nepoznávám městečka,moje milované BlueBerry s farmou xD,mapa se vůbec neshoduje s San Andreas,např. Mt.Chiliad nahoř místo nalevo? A dále,co je ten ostrov? A že má ýt mapa větší než LC? Vždyť to je nějaký celý divný,snad to je Fake !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K GTA Five - Pro mě další "Plus" proč si koupit já mám koupit Xbox za 4500 až 5000 kč (Jasper z bazaru) místo toho abych narval Upgrade do PC za 10000 kč a více.

K Mapě - Vypadá divně,myslím A DOUFÁM že jde o Fake,protože vůbec nepoznávám městečka,moje milované BlueBerry s farmou xD,mapa se vůbec neshoduje s San Andreas,např. Mt.Chiliad nahoř místo nalevo? A dále,co je ten ostrov? A že má ýt mapa větší než LC? Vždyť to je nějaký celý divný,snad to je Fake !

To si děláš srandu?To není remake San Andreas.V GTA 3 taky nebyla stejná mapa jako je v GTA IV.Však tam má být jen obrovské Los Santos bez San Fierra a Las Venturas.

Všichni čekají na fota mapy a ty si myslíš že je to SA mapa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vim,samozřejmě že tam bude jen LS,ale vyrazilo mě to dech,a navíc jsem byl taky rozespalej takže mě neber vážně xD

Ty si teď vstával?:lol:

Tohle mě tolik nezajímá ale i tak http://www.gta.cz/gta5/novinka/prvni-z-daberu-prozrazen

Vypadá tak trochu jako z traileru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu