Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nechci být zlý ale...*blik*...každý GTA je o tom že se proměnuješ ze socky v boháče :D

Mám na mysli třeba polohu Las Vegas,nebo to může naznačovat dobu,ve které byly bankovky (se stejnou římskou pětkou) vyrobeny,anebo to je prostě podtržení(zvýraznění) série,která je o penězích celá.

Jinak IV byla detailně propracovaná,tvářila se dospěle,odlišně a udělala veliký průlom v sérii GTA(ať už grafikou nebo fyzikou),kdežto San Andreas bylo o rozlehlé oblasti a velkým výběrem terénu (pouště,města,vesnice,lesy,hory atp.)

Podle mě se série GTA hodí spíše do města,protože zde se nejvíce motají peníze,drogy či násilí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSi, po LC se ti bude stýskat? Však NYC neboli Liberty City tu bylo v GTA tolikrát že už to začíná být nudné :lol:. Tím myslím, GTA 3 - GTA LIBERTY CITY STORIES - GTA 4 a ještě snad i nějaké starší GTA.

Já sám bych doufal něco jako mix Vice City a San Andreas, to by bylo úžasné. Toho se ale asi nedočkám, každopádně uvítal bych asi nejvíce nějakou úplně novou lokaci, ale "remake" (tím myslím jako mapu) SA nebo VC by taky ušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSi, po LC se ti bude stýskat? Však NYC neboli Liberty City tu bylo v GTA tolikrát že už to začíná být nudné :lol:. Tím myslím, GTA 3 - GTA LIBERTY CITY STORIES - GTA 4 a ještě snad i nějaké starší GTA.

Já sám bych doufal něco jako mix Vice City a San Andreas, to by bylo úžasné. Toho se ale asi nedočkám, každopádně uvítal bych asi nejvíce nějakou úplně novou lokaci, ale "remake" (tím myslím jako mapu) SA nebo VC by taky ušel.

Trojku jsem nehral a po IV a LCS nemam LC dost, sice budu rad, kdyz se serie presune nekam jinam (nejlepe uplne na nove misto), ale po LC se mi bude styskat, mel jsem ho radsi nez jakkekoliv mesto z SA.....

Kazdopadne doufam, ze se to bude ubirat tim dospelactejsim smerem ala IV, na kterou si spoustu lidi tak stezovala ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojku jsem nehral a po IV a LCS nemam LC dost, sice budu rad, kdyz se serie presune nekam jinam (nejlepe uplne na nove misto), ale po LC se mi bude styskat, mel jsem ho radsi nez jakkekoliv mesto z SA.....

Kazdopadne doufam, ze se to bude ubirat tim dospelactejsim smerem ala IV, na kterou si spoustu lidi tak stezovala ;)

Mě se nejvíce líbil styl San Andreas, GTA IV mě moc nebavila a ani moc mi nesedla, tedy až na pár extrémně zábavných glitchů a bugů.

Na GTA IV jsem nahrál asi tak 50 hodin, narozdíl od San Andreas kde jsem nahrál (myslím tím SA:MP) celkem asi 1000 hodin, byla to druhá hra u které jsem asi nahrál nejvíc hodin vůbec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kotaku dostalo možnost vypustit pár informací o Grand Theft Auto V, od anonymního zdroje.

Potvrzeno je zasazení hry do Los Angeles v moderním stylu, město bude ztvárněno realisticky, podobně u L.A. Noire. Další zprávou je, že tento díl nabídne několik hratelných hrdinů, ale není jasné, jestli budeme si moci vybrat, nebo budeme přepínat podle závislosti na příběhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě teda GTA IV fakt realistický není, žádné GTA není realistické, a tak je to dobře.

SA není pro děti, to je další totální nesmysl co jsi vypustil z pusy, GTA:SA je legenda a podle většiny lidí i nejlepší GTA vůbec.

Já neříkám že GTA IV je špatné, je dobré...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, chci realisticky GTA a ne "sileny" SA.....to je pro deti :D

Vem si kdy vyšlo SA a jaká doba je dnes myslíš že v roce 2004 mohli udělat SA na Rage enginu aby to bylo podle tebe "realistický"? :lol:To je hloupost nemyslíš?

Prej pro děti :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl pro zrenovovaný Vice City s taky ňákým venkovem okolo, SA je sice skvělý a též ho mám nejradši jelikož tenhle titul jsem ze všech propařil nejvíc a ještě i sem tam hraju SA-MP, ale na jednu stranu mi vadí, že je to celkově takový jedno nevzhledný ghetto. Vice City po visuální stránce vypadá líp a s novým enginem jakbysmet. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realisticky jsem nemyslel graficky, ale atmosferou a podanim pribehu a charakteru....to pro deti bylo myslene z nadsazkou (smozrejme to zase nekdo nepochopil, ze ;)), SA proste nebylo tak silne jako GTA IV, jasne bylo tam spoustu moznosti, je to asi nejlepsi sand box hra nad kterou jsem stravil hodiny a hodiny, ale jako hra me proste vic zaujalo GTA IV, ktere bylo dospelejsi, verim ze nekomu to po "lehce strestenem" SA plnem moznosti vadilo, me se ale libil smer, kterym se hra vydala, ze se brala vic vazne (samozrejme v ramci moznosti, porad je to GTA), to jen k tomu "pro deti", snad to deticky pochopite ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě nejcharizmatičtějším GTA hrdinou byl Tommy Vercetti. Nevim, Desmonde, nechci ti brát tvůj názor, ale Nico a sympaťák? Mně ta postava kazila dojem z celýho hraní, fakt, tyhle východní typy v teplákovkách fakt nemusim :D To už mi byl víc po chuti hrdina z Chinatown Wars. Pravda je, že SA je legenda, kterou jsem si nedávno z nostalgie pustil znova, kdežto ke GTA 4 vůbec nemám chuť se vracet. Jsem zvědav na to LA, v LA Noire to klaplo skvěle a předpokládám, že GTA bude mít větší stupeň interaktivity s městem. Co se týče více hlavních postav, nevím, asi bych taky ocenil klasický model jednoho hrdiny, ale důvěřuju Rockstarům, ještě mě nikdy nezklamali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tvuj nazor ti brat nebudu, kazdy mame jinej, kazdopadne to ze to byl srb v teplakovce neznamena ze to nemuze byt sympatek, coz nedavno rekla i alzbeta ve fight clubu, jak si rikala, kdo to kruva vymslel hrat za srb v teplakovce, ze to bude des, pritom niko byl nejvetsi sympatak.....kam se na nej hrabe CJ.....to, ze ti ta postava nelibila ti neberu, ale sympatak to byl ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu