Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Alzbeta Trojanova, mimo jine moderatorka Re-playe, Fight Club - podcast serveru games.cz a nebyl to argument, jen vyjadreni k tomu, ze clovek nebma byt hovado s predsudky a ze srb v teplakovce nerovna se ♥♥♥♥♥ ;) Premlouvat, ze je to sympatak te nebudu, protoze azdej ma svuj vkus a kdyz ti nesedl, tak at ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě teda GTA IV fakt realistický není, žádné GTA není realistické, a tak je to dobře.

SA není pro děti, to je další totální nesmysl co jsi vypustil z pusy, GTA:SA je legenda a podle většiny lidí i nejlepší GTA vůbec.

Já neříkám že GTA IV je špatné, je dobré...

Co není realistického na GTA IV?

Jinak GTA SA vám připadá "dětské",jelikož Rockstar dal spíše na rozlohu než na detaily.

BTW:Souhlasím s Al Caponem a DeSmondem.Super týpek ze Srbska se skvělými hláškami.Nejlepší postava v sérii(Tohle si pečlivě přečtěte http://en.wikipedia.org/wiki/Niko_Bellic).A naopak se to nedá říct o zmiňované postavě z Vice City,to je pravý opak.Luis Fernando Lopez z GTA IV TBoGT je taky dobrá postava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jediný dětský názor je přesvědčovat někoho na internetu, kdo je větší dítě nad postavama z videoher. Já mám rád Tommyho, protože miluju kultovní filmy, jako je Scarface, protože miluju 80.léta, protože ho daboval Ray Liotta a protože to byla první GTA postava s osobností. Kromě toho, pokud jsme tu všichni tak dospělí, tak se asi shodneme na tom, že (a je pikantní, že to řešíme u postav z videoher, jak dospělé), ani jeden z protagonistů nebyl normální člověk, protože to, co se děje v GTA a rozhodnutí, která ty postavy v příběhu dělají, by normální člověk neudělal. A myslím, že by bylo fajn vrátit se k původnímu tématu, tudíž těšení se na novej díl

BTW mě napadlo, že je trošku divný, že by se to mělo odehrávat v pravém LA, to mi do GTA univerza moc nesedí. Ledaže by pátý díl měl začít úplně novou éru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nový trailer který vyjde nám nic zásadního neukáže, možná nějaké postavy, lokalizaci ale necháme se překvapit. Logo mi říká něco gangsterského, přál bych si upravené města z GTA SA a něco i GTA IV. Přál bych si hrát za 2 hlavní postavy to by se mi líbilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jediný dětský názor je přesvědčovat někoho na internetu, kdo je větší dítě nad postavama z videoher. Já mám rád Tommyho, protože miluju kultovní filmy, jako je Scarface, protože miluju 80.léta, protože ho daboval Ray Liotta a protože to byla první GTA postava s osobností. Kromě toho, pokud jsme tu všichni tak dospělí, tak se asi shodneme na tom, že (a je pikantní, že to řešíme u postav z videoher, jak dospělé), ani jeden z protagonistů nebyl normální člověk, protože to, co se děje v GTA a rozhodnutí, která ty postavy v příběhu dělají, by normální člověk neudělal. A myslím, že by bylo fajn vrátit se k původnímu tématu, tudíž těšení se na novej díl

BTW mě napadlo, že je trošku divný, že by se to mělo odehrávat v pravém LA, to mi do GTA univerza moc nesedí. Ledaže by pátý díl měl začít úplně novou éru.

Definuj normalni.....protoze uz jen to ze clovek zabiji lidi z nej nemusi delat normalniho cloveka.....

Jinak nevidim nic detinskeho na reseni tohohle ;)

Ten nový trailer který vyjde nám nic zásadního neukáže, možná nějaké postavy, lokalizaci ale necháme se překvapit. Logo mi říká něco gangsterského, přál bych si upravené města z GTA SA a něco i GTA IV. Přál bych si hrát za 2 hlavní postavy to by se mi líbilo.

Spis lokaci....

To ze to bude neco gangsterskeho snad ani rikat netreba.....ale na druhou stranu, co kdo jineho od tohohle traileru ceka......ja jen o co pujde a kde se to bude dit a mozna nam to trosku poodhali jak hra bude vypadat (o gameplay pochybuji :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nový trailer který vyjde nám nic zásadního neukáže, možná nějaké postavy, lokalizaci ale necháme se překvapit. Logo mi říká něco gangsterského, přál bych si upravené města z GTA SA a něco i GTA IV. Přál bych si hrát za 2 hlavní postavy to by se mi líbilo.

Záleží co je pro tebe zásadní.Jak píšeš tak jako by pro tebe lokalizace a postava nic neznamenala.

Doufám že Rockstar udělá trailer jako vždy tzn. ukázka ze hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz, tak jde o proces urcovani umisteni ne o samotne umisteni, zkus pouzit strycka googla, at ti to tu nemusim zbytecne vysvtlovat ;)

Tak sorry že jsem si po sobě nepřečetl příspěvek. Ja používám to i to a lidé si to domyslí podle toho v jaké situaci to je :D

V pohode, stane se, me jen prekvapilo, ze se s tim vytasili dva lidi najednou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu