Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

---Grand Theft Auto V---


jakubgaluszka

Recommended Posts

  • Odpovědi 470
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nebo by mohlo bejt GTA na venkove na Ukrajine :D

GTA už od začátků je městká, pouliční hra kde je i nejvíce možností, takže čistě venkov mi k tomu moc nepasuje, ledatak jako vedlejšek (viz. SA) a to už by určitě od věci nebylo.

Navíc jinou zemi k týhle hře než USA snad nelze přiřadit, NY či LA ideálka. I když třeba takový Rusko by mohlo být taky zajímavý, ale to bych spíš navrhnul třeba k Mafii. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rockstar 100% nemá problém s dělání krajiny .. v RDR sem byl ohromenej a jinde žádnou podobnou neviděl ..

podle mě ani v novém díle nebude

Jinak k těm městům ..

LA,SF,NY.. Mohli by to spojit a dát tam něco jako kanadu .. slyšel sem že tam bude víc jak jeden podnebný pás .. :D

ale hádám že to si zas někdo vymyslel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky, abych řekl pravdu tak Rychle a Zběsile (celá série až asi na trojku) je moje nejoblíbenější série. Ale je k tomu mnohem více důvodů

já bych si zas přál aby krajina byla jako v Just Cause 2 nebo něco na ten způsob.. icon_smile.gif to se mi líbilo nejvíc..
.

Havaj by se tomu docela podobala, je tam mnoho malých ostrůvků pod sebou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takove Chicago ve 30 letech kdy vládnul Al Capone by nebylo špatný :)

Ale to už by nebylo GTA ;)

Už i víc (ačkoliv by to bylo taky naprd) by se k tomuhle místo hodila Red Dead série - proč? Protože už to není tolik let vzdálené jako GTA (RDR - 1908 cca a Al Capone 1930)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je zajimava zprava, ktere bych i veril....

http://www.zing.cz/novinky/7942/bude-se-gta-5-odehravat-v-peti-mestech-s-peti-hrdiny

Ze bychom se treba dockali San Andres Rozrostleho o dalsi zpodobneni znamych americkych mest..... Ja bych bral Chicag s Detroitem, ikdyz ty jsou dost stranou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu