Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak aktualizovat DVD Liteon iHAS*24 na iXtreme Burner Max FW - "Oficiální průvodce"


drak3go

Recommended Posts

  • Moderators

No, v první řadě bys měl důvěřovat tomu, od koho nakupuješ. A pokud nedůvěřuješ, tak by sis měl nákup nejdřív rozmyslet :D

Ale když už se ptáš, tak nejjednodušší máš zkusit vypálit XGD3 hru a uvidíš, jestli ti bude fungovat anebo ne. Druhou takovou indícií je to, že po aplikaci FW iXtreme Burner MAX se již v programu IMGBurn při vypalování XGD3 hry nenabídnou možnosti k přepálení disku (overburn) anebo k ořezu dat (truncate).

P.S. Tohle je téma s návodem na aplikaci FW iXtreme Burner MAX, pro tech. podporu a pomoc prosím používejte tomu určená témata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...
No, v první řadě bys měl důvěřovat tomu, od koho nakupuješ. A pokud nedůvěřuješ, tak by sis měl nákup nejdřív rozmyslet :D

Ale když už se ptáš, tak nejjednodušší máš zkusit vypálit XGD3 hru a uvidíš, jestli ti bude fungovat anebo ne. Druhou takovou indícií je to, že po aplikaci FW iXtreme Burner MAX se již v programu IMGBurn při vypalování XGD3 hry nenabídnou možnosti k přepálení disku (overburn) anebo k ořezu dat (truncate).

P.S. Tohle je téma s návodem na aplikaci FW iXtreme Burner MAX, pro tech. podporu a pomoc prosím používejte tomu určená témata.

Ahoj, kámoš mi přenechal svojí vypalovačku a tvrdil mi, že vše flashl podle návodu.

Jenže psal jsi, že po správném flashnutí se již v IMGburnu neobjevuje nabídka Truncate a Overburn.

Bohužel mě se to tak stále objevuje. Na druhou stranu kromě FIFI 13 a 14 jsem neměl s žádnou hrou problém. I přesto se chci zeptat, můžu flash provést pro jistotu znovu? Vadilo by, kdyby případně doopravdy už flashnutá byla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...
  • Moderators

Pokud se ti podaří sehnat revizi "B" pak ano, pouze přehraješ FW podle návodu v prvním příspěvku.

Pokud máš potřebné kabely k připojení dovnitř PC (SATA kabel + jednu napájecí větev ze zdroje PC), pak žádné jiné kabely nepotřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu