Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Reset Glitch Hack


Recommended Posts

Pokud jsem to teda pochopil správně, tak se flash s RGH nevylučuje. Pokuď mám tedy flash LT+ 1.91 a chtěl bych RGH, tak ty starší pálený hry můžu hrát stále z DVD a jen nové si "házet" na HDD až půjdou hrát.

Další otázka je zda má smysl čekat na to, než na tom půjdou hry, nebo to tak můžu namontovat a až to půjde tak to jenom aktualizuju.

Poslední otázka je, zda je velký rozdíl mezi RGH čipy různých výrobců, jestli stojí za to trvat na coolrunnerovi třeba.

Dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Pokud jsem to teda pochopil správně, tak se flash s RGH nevylučuje. Pokuď mám tedy flash LT+ 1.91 a chtěl bych RGH, tak ty starší pálený hry můžu hrát stále z DVD a jen nové si "házet" na HDD až půjdou hrát.

Další otázka je zda má smysl čekat na to, než na tom půjdou hry, nebo to tak můžu namontovat a až to půjde tak to jenom aktualizuju.

Poslední otázka je, zda je velký rozdíl mezi RGH čipy různých výrobců, jestli stojí za to trvat na coolrunnerovi třeba.

Dík za odpovědi.

V případě, že si jako majitel Jtag/RGH budeš i nadále udržovat LT+ firmware tak můžeš pouštět hry i z DVD. Na druhou stranu - proč bys to dělal? Není nic jednoduššího než pořídit 1TB ext. USB HDD, připojit ho k Xboxu a nic víc neřešit. Placka v DVD se ti už nemusí točit nikdy :-)

Mezi hardwarem pro RGH jsou veliké rozdíly, CoolRunner od TX nemá v dnešní době konkurenci, ne po technické stránce, ne po stránce instalace, podpory a pokud je mi známo tak ani po stránce cenové. Takže odpověď je ano, vyplatí se těch pár dní počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě, že si jako majitel Jtag/RGH budeš i nadále udržovat LT+ firmware tak můžeš pouštět hry i z DVD. Na druhou stranu - proč bys to dělal? Není nic jednoduššího než pořídit 1TB ext. USB HDD, připojit ho k Xboxu a nic víc neřešit. Placka v DVD se ti už nemusí točit nikdy :-)

Dík za odpovědi. Jasný že si nebudu nádále udržovat LT+. Myslel jsme to tak abych nemusel svoje staré hry (50-100her) stahovat znova a házet na HDD, a všechny nové hry už budu hrát bez DVD.

btw. Situace s Western Digital a tím obrovským nárustem cen HDD to přichází o měsíc později. To je jediná škoda. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
co znamená pár dní?

Xecuter CoolRunner je hotov, připraven a prvních 15tis. ks jde 1.11.2011 k distributorům. Dle zpráv, které mám z distribuce, je začnou obratem počínaje 5.11.2011 rozesílat dle pořadí objednávek. Zájem je obrovský, předobjednávek mnoho, dá se očekávat systém "Kdo dřív příjde, dřív se dočká".

Pokud vše půjde dle mých představ, mohl bych jich mít "dostatečné" množství z první vlny k dispozici cca týden po začátku distribuce.

btw. Situace s Western Digital a tím obrovským nárustem cen HDD to přichází o měsíc později. To je jediná škoda. :D

Ano, to je trochu vadou na kráse s těmi cenami HDD v dnešní době :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to taky co nejdřív objednám. Máte odzkoušenej obchod, kde je levný(ideálně free) poštovný? Koukal jsem na web xecuteru a už mají nějaký obrázky instalace, je tam ale další QSB(nand-x?) ten je tam k čemu, potřebuju ho taky? Naprogramovat Samotnej coolrunner jde předpokládám přes LPT Jtag rozhraní(hrstka odporů a 3stavový buffery). Je něco co bych měl ještě vědět? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mi řečeno, že dřív existoval nějakej způsob, jak to aktualizovat doma, ale že už se nedělá a pomocí toho starýho se to nedoporučuje (Aspoň tak jsme to pochopil). Myslím to tak, aby to nebylo nějak super složitý víš.

Jak to vydíte s tou vydrží verze čipu na hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mi řečeno, že dřív existoval nějakej způsob, jak to aktualizovat doma, ale že už se nedělá a pomocí toho starýho se to nedoporučuje (Aspoň tak jsme to pochopil). Myslím to tak, aby to nebylo nějak super složitý víš.

Jak to vydíte s tou vydrží verze čipu na hry?

Je to trochu složitější než stáhnout aktualizaci DB z live ale když se to naučíš , tak to není problém a uděláš to sám přes flešku . Založilo se tady na to několik topiců kde rady najdeš . Výdrž se nedá nijak hodnotit . Je to úplně jiný způsob než s vypalováním , takže bych to vůbec neviděl že by to někdy nešlo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to trochu složitější než stáhnout aktualizaci DB z live ale když se to naučíš , tak to není problém a uděláš to sám přes flešku . Založilo se tady na to několik topiců kde rady najdeš . Výdrž se nedá nijak hodnotit . Je to úplně jiný způsob než s vypalováním , takže bych to vůbec neviděl že by to někdy nešlo .

Wow, tak to sou super zprávy. Kouknu zda ty návody někde najdu.

Tu výdr jsem myslel kdyby to nešlo aktualizovat. Takhle když to půjde je jasný že to vydrží dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Chtěl jsem se zeptat, zda s RGH jde používat kinect při hrách, jelikož vím že se často musí nastavovat v Kinect Tuner.

2.Zda si můžu prohlížet a stahovat dema s Xbox Live, nebo je xbox live zcela zakázaný.

3.Zda při RGH jde spustit a využívat i dashboard xka.

4.Zda pujde stahovat update her nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Chtěl jsem se zeptat, zda s RGH jde používat kinect při hrách, jelikož vím že se často musí nastavovat v Kinect Tuner.

2.Zda si můžu prohlížet a stahovat dema s Xbox Live, nebo je xbox live zcela zakázaný.

3.Zda při RGH jde spustit a využívat i dashboard xka.

1. Ano

2. Ne

3. Ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu