Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Reset Glitch Hack


Recommended Posts

1.Chtěl jsem se zeptat, zda s RGH jde používat kinect při hrách, jelikož vím že se často musí nastavovat v Kinect Tuner.

2.Zda si můžu prohlížet a stahovat dema s Xbox Live, nebo je xbox live zcela zakázaný.

3.Zda při RGH jde spustit a využívat i dashboard xka.

4.Zda pujde stahovat update her nebo ne?

4 pokud myslíš DLC tak jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevim, jak je to ted presne, ale pokud budete profil pouzivat jak na Live, tak na druhem xboxu s jtagem/rgh, tak se vam s velkou pravdepodobnosti spusteni xex menu atd. zapise do profilu a M$ pozna, ze mate druhou hacknutou konzoli a hrajete tam ze sveho profilu. Takto pouzivat na vlastni nebezpeci!!!

Je to nedavno, co jsem si chtel JTAG poridit, ale hraju na achievementy a hrat na jinem profilu by pro me nemelo smysl. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry pro JTag a RGH se ukládají na HDD v jiném ( containerovém formátu ) - hra je rozsekaná na třeba 40 datových souborů , které jsou malé .

takže hry co jsem stáhnul do těď ve formě .iso jsou mi na nic, nebo to pak jen proženu nějakým programem na rozdělení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dorazil xbox a nevim jak vubec začít :( nejdřív teda musim nainstalovat xexmenu přes usb flashku?

Potom teda hry překonvertuju přes iso2god_v1.3.6 a můžu je náhrat na ext. disk?

Muim je dávát do nějaký složky nebo je to jedno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, zítra mi dorazí xbox s RGH domů..mám stažené všechny potřebné programy: Iso2God, XexMenu..chci se jen zeptat:

1. lze dostat zkonvertovaný ISO soubor na obyčejné USB o kapacitě 8 GB? nebo si budu muset půjčit externí HDD

2. Když jsem si stáhl v raru XeXmenu, rozbalil jsem dalsi dva rar soubory: xexmenu v 1.1-XEX a xexmenu v 1.1-LIVE. Ktery je dulezity pro me? a nebo vypalit oba a dat je do jedne slozky? soubor default.xex je ve slozce xexmenu v 1.1.-XEX.

3. Když budu hrát přes XexMenu, zobrazí se mi poté i jednotlivé hry v dashboardu? Co např. uložené pozice? budou se automaticky ukládat na HDD xboxu?

Předem děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. XGD3 hry jsou vetsi nez 8GB.

2. pro spousteni z Dashboardu je XeXMenu Live

3. prez XeXMenu zkonvertovane hry v ISO2GOD nemusis spoustet, jelikoz je mas normalne ve slozce s hrama v Dashboardu. XeXMenu je na spousteni Homebrew aplikaci, kopirovani, mazani atd. souboru a spousti FTP klienta pro pristup do Xboxu po siti. Save her se ti budou ukladat normalne do profilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Jindrous: Kam směřuješ svůj dotaz? Nepředpokládám, že plánuješ přechod z Jtag na RGH, proč taky. A současné používání Jtag i RGH je kravina.

Pokud se však ptáš skrze to, že máš druhou konzoli a tu plánuješ upravit tak ano, způsob spouštění her na RGH je totožný s tím na Jtag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejrychlejsi to je asi tak:

vypalit XeXMenu.ISO na CD/DVD a spustit. Na USB flash rozbalit XeXMenu Live a adresar "C0DE9999" pote prekopirovat pomoci kombinace talcitek "LB" "X" "Y" do HDD1:/Content/0000000000000000/. Tim mame XeXMenu v Dashboardu v Game Library/Game Demos and Trials.

ja vse kopiruju do Xboxu po siti (Jmeno uzivatele: xbox Heslo: xbox Port: 21) Spustite XeXMenu a slozku ID hry vytvorenou v ISO2GOD nakopirovat do HDD1:/Content/0000000000000000/. Hra je pak v Dashboardu v Game Library/Full Games nebo Xbox 360 Games. Takto muzete nkopirovat i JATGrip hry do jakekoliv slozky a v XeXMenu hru spustit souborem Default.xex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu