Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Reset Glitch Hack


Recommended Posts

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Disk 2 je v podstate DLC. Takze jen vykopiruj slozky treba v Xbox Image Browser a hod to do Content/...../ID Forzy v Xboxu. Pak uz to nebude otravovat s druhym DVD.

Super, moc děkuju funguje, ještě se zeptám pokud jsou hry např. RAGE na 2 a 3 discích postup je stejný jako u Forsy? jedná se pouze o RGH

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se jenom zeptat, jestli xko s RGH rozezná i jinej než FAT32 HDD :-) jestli to třeba někdo nezkoušel

To víš že zkoušel . Ono to není zbytečně napsané že musí být ve FAT32 , jak si třeba myslíš . Když připojíš normální externí HDD s NTFS , tak ho xbox nebere .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zas abych si nekoupil HDD a pak zjistil, že jsem vyhodil 2 litry jen tak z okna :-) a takže předpokládám, že windowsovskej formátovač asi používat nemam, co? :D

Ani to s ním nejde .Já jsem zrovna řešil také tento problém a použil jsem tento program :

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/sprava_disku/easeus-partition-master-home-edition/

S ním to jde dobře .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mam udělat na ext.hdd za složku na hry aby ji viděl FSD nebo xexmenu? Udělal jsem složku GAMES a tam už dal složku s převedenym obsahem xbox image browser ale v xku neni..

Ve freestyle dash si otevři nastavení tam dej content myslim a manage game path, tam si nastavíš cestu kde to máš tzn. otevřeš složku games a zmáčkneš myslim Y potom bys to měl tlačítkem X uložit a freestyle už si to načte (ale musíš být v tý složce Games ne na disku jinak ti to načte celej disk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi mám WD 1TB 3,5" USB 2.0, dal sem na něj FAT32, ale disk mi nechce vzít data větší jak 4GB, někde sem četl že to jde udělat aby šlo víc ale jak to tam nebylo nevíte někdo? Nebo to byl jen kec?

Jestli to máš na hry na JTag/RGH tak to nevadí . Hra je rozdělená na spoustu souborů , takže vůbec nevadí že to nedovolí větší soubor než 4 GB .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budou mi fungovat hry na RGH, když je vykopíruji z ISO souboru pomocí programu XBOX 360 ISO Extract V0.6 a nahraji na HDD fat32 složka GAMES? Je to super program. Zadáte cestu k ISO souborům ve složkách a zvolíte výstupní složku. Pustíte dávku a všechny hry vám to vykopíruje a odstraní $SystemUpdate složky z her, takže se vám sníží velikost. Zachová původní jméno složky, takže neztratíte přehled co je co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu