Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sluchátka na poslech do 2000 Kč


Crashíčeq

Recommended Posts

Koss Porta Pro nejsou uzavrene. A obecne je uz nemuzu doporucit, mam je uz asi 10 let a chci si konecne koupit jine. Nejsou schopny vydrzet vic nez pul roku rok vcelku a udavana "dozivotni zaruka" opravdu neni zadarmo - musis jim vyplaznout 300 Kc (nevim jestli to jeste vic nezdrazili, asi jeste ne). Zvukove jsou paradni a opravdu se mi libi, konstrukcne to je vsak totalni shit a i kdyz mi slouzily opravdu dlouho, misto dalsi opravy si konecne koupim jine.

S vyberem, co koupit (misto nekoupit) vsak zatim neporadim.

Jeste poznamka: Venku jsou zcela uzavrene docela o drzku, zcela neslyset okoli taky neni idealni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koss Porta Pro nejsou uzavrene. A obecne je uz nemuzu doporucit, mam je uz asi 10 let a chci si konecne koupit jine. Nejsou schopny vydrzet vic nez pul roku rok vcelku a udavana "dozivotni zaruka" opravdu neni zadarmo - musis jim vyplaznout 300 Kc (nevim jestli to jeste vic nezdrazili, asi jeste ne). Zvukove jsou paradni a opravdu se mi libi, konstrukcne to je vsak totalni shit a i kdyz mi slouzily opravdu dlouho, misto dalsi opravy si konecne koupim jine.

S vyberem, co koupit (misto nekoupit) vsak zatim neporadim.

Jeste poznamka: Venku jsou zcela uzavrene docela o drzku, zcela neslyset okoli taky neni idealni.

To neni pravda. Pokud mas dozivotni zaruku, tak jsi taky dostal kod, se kterym jsi se mel zaregistrovat. Po registraci te oprava prijde na 50 Kc - coz je opravdu za hubicku, na to, ze ti vzdy vymeni cela sluchatka (vetsinou pouze ram nechaji, pokud je v poradku). 300 Kc platis, pokud nejsi registrovany. A konstrukcne jsou skvele. Kurvi se jen jedna vec - konektor a kabel. A to se kurvi prakticky u vsech sluchatek, ktera denne nosis a denne je strkas nekam do batohu, kde se kabel ruzne zkrouti a zauzli. Je tak uplne logicke, ze se casem polame.

K tem sluchatkum. Docela pekny vyber maji na sluchatka.net. Uzavrena sluchatka nejsou moc na ven... A dalsi postreh - kvalitni sluchatka nejsou "herni sluchatka" z alzy... Tudiz u zadnych poradnych sluchatek nenajdes mikrofon - jedine zvlast ;)

Ono musis vybrat, jestli chces sluchatka na hrani her nebo na poslech hudby. Pokud na hrani her, pak doporucuji nejaka s mikrofonem, bezdratova, z alzy/czc... Poslouzi dobre.

Jinak obecne do 2000 Kc hraji vzdy lepe otevrena sluchatka, nez uzavrena :)

Pokud uzavrena na poslech hudby a na ven i na doma, tak doporucuju neco takoveho: http://www.sluchatka.net/sennheiser-hd-438/ nebo http://www.sluchatka.net/shure-srh-240/

Pokud maji byt stylove, tak http://www.sluchatka.net/marshall-major/ (tam si priplacis dost za design a za znacku)

A pokud maji byt nejvyhodnejsi a nejpraktictejsi, tak stale Koss Porta Pro. Proc? Protoze zvuk maji nadprumerny - daji se pekne slozit a hlavne ta zaruka. Pokud se sluchatka pouzivaji opravdu denne, tak proste po roce nebo po dvou nejpozdeji ti odejde minimalne kontakt na konektoru... A nova sluchatka za 50 Kc? To je jen u Porta Pro... (+ jsou i na ven i na doma)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mikrofon dokoupím zvlášť, sluchátka chci na poslech hudby...;) Díky za tipy, byly mi doporučeny ještě tyhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=66191 , ale na zahraničním fóru jsem se dočetl, že nemají moc dobré basy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k těm K518 - sice jsem psal, že po delším používání bolí uši (cca 2-3 hodiny), ale stále si myslím, že za tu cenu (kupoval jsem je před rokem za 1400) je to to nejlepší, co můžeš slyšet...zvuk je mírně přebassovanej, ale když máš v přehrávači ekvalizér, není problém si to vyladit. Mají jednu výhodu/nevýhodu a to, že jsi opravdu dobře izolovaný od okolí, takže neslyšíš vůbec nic. :)

P.S.: Sluch mám blbej, takže moje názory ber s rezervou - a navíc každýmu sedne něco jinýho.

Koukni sem, třeba najdeš obchod někde poblíž, kde si je můžeš vyzkoušet a vybereš si ty, co ti nejlíp padnou/nejlíp hrajou/whatever.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli sis nevybral, a doufám že je tu někdo neříkal, ale stejně doporučuji Sennheiser PX 200 II, velice kvalitní sluchátka (podle mě) za slušnou cenu(ale na alze to mají předražené), hezký desing, dost dobrý zvuk, jen když budeš poslouchat na plný pecky tak neuslyšíš moc okolní svět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crash: dobra volba, budes velice spokojen. ;)

me bohate staci koss porta pro nevim jestli neco muze bejt lepsi (nosit na sobe satelity fakt nemusim ;) )

To je kazdeho vec! To, ze mas porty, jeste neznamena, ze jsou zo nejlepsi sluchatka na svete.

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu