Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sluchátka na poslech do 2000 Kč


Crashíčeq

Recommended Posts

Ale on tu nic nepsal o tom, ze jsou to nejlepsi sluchatka - jen napsal svuj nazor. Na to snad ma pravo ne? Od toho tu ten topic je... Nevim proc do nej jdes tak offenzivne.

Sent from my MotoA953 using Tapatalk

Proc offenzivne? Jen jsem napsal svuj nazor. Od toho ten topic tady je, jak jsi jiz zminil vyse. Nehlede na to, ze ten jeho post je trosku mimo misu. Pokud si prectes nazev topicu, tak je tam jasne napsano, ze autor hleda sluchatka do 2k a v predchozich postech dal jasne najevo, ze tato sluchatka nechce.

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate delsi zkusenosti s Marshall Major? Hodne se mi libi, ale jsou nechutne predrazene a uzivatelske komentare me taky moc nenadchly (po 2 mesicich popraskana "kuze", max. do dvou hodin hodne boli usi (nekdo psal i 30 minut, nekdo, ze 2 hodiny jsou jakz takz snesitelne, apod.), a za kus smejdoveho plastu v hezkem oblecku tolik opravdu davat nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate delsi zkusenosti s Marshall Major? Hodne se mi libi, ale jsou nechutne predrazene a uzivatelske komentare me taky moc nenadchly (po 2 mesicich popraskana "kuze", max. do dvou hodin hodne boli usi (nekdo psal i 30 minut, nekdo, ze 2 hodiny jsou jakz takz snesitelne, apod.), a za kus smejdoveho plastu v hezkem oblecku tolik opravdu davat nechci.

jsou to šunty za velký prachy, jediný sluchátka od Marshall Major by stály za hřích jsou špuntový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu