Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

tetování?


jarquo

Recommended Posts

Mám na to rozhodně kladnej názor. Jsem celkem potetovanej, ale člověk si musí uvědomit, že na tomhle se nesmí šetřit!! Je potřeba jít do pořádnýho salonu a vybrat si kvalitního tatéra. A je mi fakt jedno, co bude za 25 let, to už tady snad nebudu... Srovnávat to s kouřením? To nemyslíš vážně, že ne. :) Nikdy jsem nekouřil a když si na sebe vezmu oblek, tak nic není vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s piggym koureni a tetovani? :facepalm:

me osobne se libej vetsi kérky nez nejaky maličkatý a pořádně detailní ja do toho urcite jednou pujdu tak 3-4 roky dopředu a buď vetší část zad nebo celou ruku bych chtěl a muj nazor je pokud si vyberes kvalitni salon tak se ti nic nestane ;)

pokud te tohle zajima videl jsem docela dobrej porad v anglictine na Discovery living nebo tak neco jmenuje se LA ink (viz google) uvidis tam jak to probiha a jak to muze vypadat a je to nadhera ikdyz to asi bude nekde jinde než čeští tatéři ale kdo ví ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne tetovani nemusim. Ale je to kazdeho vec, co si dela se svym telem :) Nijak to neodsuzuju. Kazdopadne rozhodne souhlasim s piggym, pokud si to nechas udelat v dobrym salonu, neni se ceho bat.

Kazdopadne je ale vzdy myslet na to, ze je to permanentni a tak to taky brat. Sice to ruzne odstranit jde, ale nikdy to neni poradne, mohou potom zustat nejake znamky atd.

A kazdy musi uznat, ze ve starsi to nevypada nejlepe. Ale kdo se nechce dozit ani 50 let, ten to opravdu resit nemusi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja hennu mel a prekvapive i vydrzela (mesic mozna dyl sem ji mel :) ) osobne neznam nekoho kdo by na ni byl alergicky ale jako na ty "krajzy" kérky co se dají udělat strojkem tak urcite nejde henou protoze hena jde na kuzi a strojek pod ni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenechal bych se tetovat, nelíbí se mi to a myslím si, že i z toho nejkvalitnějšího salónu se ti to za pár let "rozpije" a bude to vypadat příšerně.

Když k tomu ještě přidám možnost nějaké otravy krve nebo i něčeho horšího.. fuj.

:D koukám pán je znalec :) (nic ve zlém, nechytej mě za slovo) ale napsat, že se ti to rozpije je BLBOST! Samozřejmě mluvím ze své zkušenosti, tetování mám od 15 let, a dokonce jsem zcela zdráv, žádná otrava žádné rozpití, jen pokud je to nějakej pofidérní floutek to max. vybledne ale NIKDY se nerozpije :) a s těma nemocema nevím znám spousty potetovaných a nikdy nic....

jinak k tématu určitě to nedělej jen že to má každý, samozřejmě to musíš chtít ne neblbnout, potetovat xicht apod je píčovina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D koukám pán je znalec :) (nic ve zlém, nechytej mě za slovo) ale napsat, že se ti to rozpije je BLBOST! Samozřejmě mluvím ze své zkušenosti, tetování mám od 15 let, a dokonce jsem zcela zdráv, žádná otrava žádné rozpití, jen pokud je to nějakej pofidérní floutek to max. vybledne ale NIKDY se nerozpije :) a s těma nemocema nevím znám spousty potetovaných a nikdy nic....

jinak k tématu určitě to nedělej jen že to má každý, samozřejmě to musíš chtít ne neblbnout, potetovat xicht apod je píčovina :D

uzij si magnetickou rezonanci ... (pokud ji nekdy budes potrebovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uzij si magnetickou rezonanci ... (pokud ji nekdy budes potrebovat)

no a to je taky třeba předpokládat...ale samozřejmě kdo se bojí nesmí do lesa a ze svého okolí opět kolik znáš lidí co šli na rezonanci a stačí zagooglit a misto reznance by šlo CT :)

z vaším přístupem hoši se dívím, že nejste schoulení někdo doma v koutu s rouškpou a ve skafandru....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu vadí, hlavně pokud se jedná o velká tetování blízko tetovaných oblastí. Zase nečekej, že by jsi explodoval, spíš můžeš pociťovat nepříjemné pocity, nebo pálení v místě tetování.

Osobně bych do tetování nešel, právě kvůli faktu, že se jedná o nevratný zákrok. Nikdy nevíte, co bude. Aby to pak nedopadlo jako MASHi: "Nechal jsem si vytetovat na hruď pěknou slečnu. Jen´že pak mi narostly chlupy na hrudi a místo slečny je vousatá baba".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý má jiný názor na tetování.. já mam potetovanou levou ruku (konkrétně palec a prsteníček) a jsem spokojenej. Nebolí to tak jak si někteří představují, neomdlíš, neumřeš ani ti ta tetovaná část těla neodpadne.

Jenom po čtyřech hodinách na křesle tě to začne trochu štvát. Co si nechat vytetovat je na každým zvlášť.. jenom není zrovna nejlepší si nechat tetovat jméno holky/kluka se kterým jste sotva dva měsíce :D (kamarádova zkušenost).

Nerozpije se, maximálně vybledne.. ale můžete kdykoliv na obtáhnutí, překreslení a nebo odstranění.. sice to není procházka růžovou zahradou.. ale jde to :) Znám hodně potetovaných lidi i od hlavy až po palec u nohy a zatim neměli infekci, boláky a nwm co ještě. Stačí jít do "slušného" sálonu a výsledek vyjde bez komplikací :) prostě : live fast die young! Btw Nanaki :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu